Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Kamuzu Barracks

Kamuzu Barracks Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

Ø 35.4 Super League
13
Prognozirane utakmice
46.2%
Stepen predvidljivosti
LLDLDW
Trenutna forma
1
Golovi / Meč
Kamuzu Barracks nije pobedio u gostima u poslednjih 6 utakmica
Sledeća utakmica Super League · sub 17. okt · 13:30
Kamuzu Barracks
VS13:30
Mitundu Baptist
Otključaj prognozu
Pretplatite se da biste videli

Poslednji mečevi

Ekhaya vs Kamuzu Barracks, Super League, početak u 13:30. Kvote: 1.95 domaćin, 2.95 nerešeno, 3.90 gost. Najbolji tip: ispod 2.5 golova, kvota 1.47, poverenje 6.0/10. Konačan rezultat 2–0, tip pogođen.
Kraj
Ekhaya2
Kamuzu Barracks0
▴1.95
2.95
▾3.90
X
2.95
U2.5
1.47
NG
1.56
U2.5
1.47
6.0
✓ U2.5
1.476.0
Kamuzu Barracks vs CIVO United, Super League, početak u 13:30. Kvote: 2.25 domaćin, 2.87 nerešeno, 3.15 gost. Najbolji tip: ispod 2.5 golova, kvota 1.37, poverenje 4.6/10. Konačan rezultat 0–1, tip pogođen.
Kraj
Kamuzu Barracks0
CIVO UnitedCivo Utd1
2.25
▴2.87
▾3.15
1
2.25
U2.5
1.37
NG
1.54
U2.5
1.37
4.6
✓ U2.5
1.374.6
Moyale Barracks vs Kamuzu Barracks, Super League, početak u 13:30. Kvote: 2.45 domaćin, 2.82 nerešeno, 2.95 gost. Najbolji tip: ispod 2.5 golova, kvota 1.47, poverenje 4.1/10. Konačan rezultat 2–2, tip nije pogođen.
Kraj
Moyale Barracks2
Kamuzu Barracks2
▴2.45
▾2.82
▾2.95
X
▾2.82
U2.5
▾1.47
GG
2.06
U2.5
▾1.47
4.1
U2.5
▾1.474.1
Kamuzu Barracks vs Be Forward Wanderers, Super League, početak u 13:30. Kvote: 4.90 domaćin, 3.35 nerešeno, 1.65 gost. Najbolji tip: ispod 2.5 golova, kvota 1.65, poverenje 2.0/10. Konačan rezultat 0–2, tip pogođen.
Kraj
Kamuzu Barracks0
Be Forward WanderersForward W2
▴4.90
3.35
▾1.65
X2
1.16
U2.5
▴1.65
GG
▾1.93
U2.5
1.65
2.0
✓ U2.5
1.652.0
Red Lions vs Kamuzu Barracks, Super League, početak u 13:30. Kvote: 2.10 domaćin, 2.90 nerešeno, 3.60 gost. Najbolji tip: gost pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.60, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 0–0, tip pogođen.
Kraj
Red Lions0
Kamuzu Barracks0
▴2.10
▴2.90
▾3.60
2
▾3.60
U2.5
▴1.50
NG
▴1.61
X2
▾1.60
5.0
✓ X2
▾1.605.0
Kamuzu Barracks vs MAFCO, Super League, početak u 13:30. Kvote: 2.10 domaćin, 2.87 nerešeno, 3.50 gost. Najbolji tip: ispod 2.5 golova, kvota 1.40, poverenje 4.5/10. Konačan rezultat 4–1, tip nije pogođen.
Kraj
Kamuzu Barracks 4
MAFCO1
▾2.10
▴2.87
▴3.50
X
▴2.87
U2.5
▴1.40
NG
▴1.55
U2.5
▴1.40
4.5
U2.5
▴1.404.5
Kamuzu Barracks vs Blue Eagles, Super League, početak u 13:30. Kvote: 4.50 domaćin, 3.30 nerešeno, 1.72 gost. Najbolji tip: ispod 2.5 golova, kvota 1.55, poverenje 1.3/10. Konačan rezultat 2–1, tip nije pogođen.
Kraj
Kamuzu Barracks2
Blue Eagles1
▾4.50
3.30
▴1.72
1X
▾1.91
U2.5
▴1.55
NG
1.55
U2.5
▴1.55
1.3
U2.5
▴1.551.3

Statistika sezone

Super League Malavi · Sezona 2026
15Utakmice Procenat pobeda 20%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice8715
Pobede213
Nerešeno123
Porazi549
Postignuti golovi9615
Primljeni golovi14822
Prosek postignutih golova1.10.91.0
Prosek primljenih golova1.81.11.5
Utakmice bez primljenog gola011
Utakmice bez postignutog gola347
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin4-1
Gost1-3
Najveći poraz
Domaćin1-4
Gost2-1
Najviše postignutih golova
Domaćin4
Gost3
Najviše primljenih golova
Domaćin4
Gost2
Serije
Pobede2
Porazi5
Penali
2/ 2
100.00% Realizovani
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
2–4
0-15
3–2
16-30
1–5
31-45
2–4
46-60
4–4
61-75
4–2
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vreme kartona
0Žuti
3Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.553%
8 Utakmice
Preko 1.527%
4 Utakmice
Preko 2.513%
2 Utakmice
Preko 3.57%
1 Utakmice
Preko 4.50%
0 Utakmice

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tabela

Malavi - Super League
# Tim O G B
1 Nyasa Big Bullets 16 22-7 33
2 Be Forward Wanderers 16 28-11 32
3 Blue Eagles 16 24-18 31
4 Silver Strikers 16 23-11 29
5 Chitipa United 16 13-16 24
6 Masters FC 16 17-17 22
7 Ekhaya 16 17-14 21
8 Mitundu Baptist 16 13-14 21
9 Red Lions 16 13-14 21
10 Moyale Barracks 16 17-19 21
11 CIVO United 16 10-15 20
12 Dedza Dynamos 16 10-19 18
13 Karonga United 16 15-23 17
14 MAFCO 16 12-19 13
15 Creck 16 13-21 13
16 Kamuzu Barracks 16 15-24 12

Kamuzu Barracks prognoze i tipovi za klađenje

Tražite Kamuzu Barracks prognoze? NerdyTips pruža fudbalske tipove za Kamuzu Barracks generisane veštačkom inteligencijom pomoću našeg algoritma, NT Apex. Do sada smo analizirali 13 utakmica sa učešćem Kamuzu Barracks, uz tačnost najboljeg tipa od 46.2%. Prognoze pokrivaju Konačan rezultat, Više/Manje golova, Oba tima daju gol, Tačan rezultat, xG, Kornere i Posed lopte.

U tekućoj sezoni Super League, Kamuzu Barracks beleži 3 pobeda, 3 remija i 9 poraza u 15 utakmica, uz 15 postignutih golova (1.0 po utakmici) i 22 primljenih, sa 1 utakmica bez primljenog gola.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene Kamuzu Barracks prognoze ostaju vidljive kako biste u svakom trenutku mogli da proverite našu uspešnost. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

Kamuzu Barracks je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.