Arka Gdynia U19 Tahminler, istatistikler ve form
Yapay zeka bahis tahminleri, istatistikler ve form — her gün güncellenir.
5
Tahmin edilen maçlar
–
Öngörülebilirlik oranı
LWLLL
Son form
0.93
Gol / Maç
Arka Gdynia U19 son 7 deplasman maçında galibiyet alamadı
Sonraki maç
Central Youth League · 6 Kas Cum · 09:00
Arka Gdynia U19
VS
Wisla Krakow U19
Best Tip
Oran
Güven
6.3/10
Tahmini aç
Son maçlar
Zaglebie Lubin U19 - Arka Gdynia U19, Central Youth League, başlama saati 11:00. Oranlar: ev sahibi 1.46, beraberlik 4.70, deplasman 4.40. Best Tip: ev sahibi kazanır, oran 1.46, güven 8.0/10. Maç sonucu 7–0, tahmin tuttu.
Zag. Lubin U197
Arka Gdynia U190Arka Gdynia U19 - Polonia Warszawa U19, Central Youth League, başlama saati 14:00. Oranlar: ev sahibi 3.20, beraberlik 3.90, deplasman 1.85. Best Tip: deplasman veya beraberlik, oran 1.26, güven 8.0/10. Maç sonucu 1–0, tahmin tutmadı.
Arka Gdynia U191
Polonia W. U190Arkonia U19 - Arka Gdynia U19, Central Youth League, başlama saati 11:00. Oranlar: ev sahibi 1.90, beraberlik 4.10, deplasman 3.65. Best Tip: ev sahibi veya beraberlik, oran 1.30, güven 8.0/10. Maç sonucu 1–0, tahmin tuttu.
Arkonia U191
Arka Gdynia U190Arka Gdynia U19 - Stal Rzeszow U19, Central Youth League, başlama saati 09:30. Oranlar: ev sahibi 2.30, beraberlik 4.00, deplasman 2.37. Best Tip: deplasman veya beraberlik, oran 1.49, güven 5.2/10. Maç sonucu 2–3, tahmin tuttu.
Arka Gdynia U192
Stal Rzeszow U193Gornik Zabrze U19 - Arka Gdynia U19, Central Youth League, başlama saati 11:00. Oranlar: ev sahibi 1.65, beraberlik 4.55, deplasman 3.90. Best Tip: ev sahibi kazanır, oran 1.65, güven 1.2/10. Maç sonucu 5–1, tahmin tuttu.
Gornik Z. U195
Arka Gdynia U191
MS
1.46
4.70
4.40
1
O2.5
Var
1
8.0
✓ 1
MS
3.20
3.90
1.85
2
O2.5
Var
X2
8.0
X2
MS
▴1.90
▾4.10
▾3.65
1
O2.5
Var
1X
8.0
✓ 1X
MS
2.30
4.00
2.37
2
O2.5
Var
X2
5.2
✓ X2
MS
▴1.65
4.55
▾3.90
1
O2.5
Var
1
1.2
✓ 1
Sezon istatistikleri
Central Youth League
13Maçlar
Galibiyet oranı 15%
Performans analizi
| İstatistik | Ev sahibi | Deplasman | Toplam |
|---|---|---|---|
| Maçlar | 7 | 6 | 13 |
| Galibiyetler | 2 | 0 | 2 |
| Beraberlikler | 2 | 1 | 3 |
| Mağlubiyetler | 3 | 5 | 8 |
| Atılan goller | 9 | 4 | 13 |
| Yenilen goller | 10 | 20 | 30 |
| Maç başına atılan gol | 1.3 | 0.7 | 1.0 |
| Maç başına yenilen gol | 1.4 | 3.3 | 2.3 |
| Gol yenmeyen maçlar | 2 | 0 | 2 |
| Gol atılamayan maçlar | 1 | 3 | 4 |
Rekorlar ve seriler
En farklı galibiyet
Ev sahibi1-0
Deplasman-
En farklı mağlubiyet
Ev sahibi2-3
Deplasman7-0
En fazla atılan gol
Ev sahibi2
Deplasman2
En fazla yenilen gol
Ev sahibi3
Deplasman7
Seriler
Galibiyet1
Mağlubiyet7
Gol dakikaları (atılan / yenilen)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Atılan
Yenilen
Taktik ve disiplin
Kart dakikaları
0Sarı
1Kırmızı
Atılan goller
Üst 0.569%
9 Maçlar
Üst 1.531%
4 Maçlar
Üst 2.50%
0 Maçlar
Üst 3.50%
0 Maçlar
Üst 4.50%
0 Maçlar
Oyuncular
Oyuncu verisi bulunmuyor
Puan durumu
| # | Takım | O | G | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
13 | 35-20 | 28 |
| 2 |
|
13 | 24-13 | 25 |
| 3 |
|
13 | 17-16 | 21 |
| 4 |
|
13 | 30-24 | 21 |
| 5 |
|
13 | 29-21 | 21 |
| 6 |
|
13 | 23-14 | 21 |
| 7 |
|
13 | 19-19 | 20 |
| 8 |
|
13 | 23-23 | 18 |
| 9 |
|
13 | 25-25 | 17 |
| 10 |
|
13 | 23-19 | 17 |
| 11 |
|
13 | 23-25 | 16 |
| 12 |
|
13 | 12-19 | 15 |
| 13 |
|
13 | 19-28 | 15 |
| 14 |
|
13 | 11-19 | 12 |
| 15 |
|
13 | 13-24 | 11 |
| 16 |
|
13 | 13-30 | 9 |
Relegation
Mevcut Central Youth League sezonunda Arka Gdynia U19, 13 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik ve 8 mağlubiyet elde etmiş; 13 gol atmış (maç başına 1.0) ve 30 gol yemiş, 2 kez kalesini gol yemeden korumuştur.
NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm Arka Gdynia U19 tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.
Arka Gdynia U19, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 700'den fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.