Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
Esenler Erokspor

Esenler Erokspor Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

€10.10m Ø 28.6 1. Lig
99
Прогнозирани мачове
72.7%
Ниво на предвидимост
WLDLDL
Скорошна форма
0.80
Голове / мач
Esenler Erokspor имаше под 2.5 гола в 83% от последните 12 мача
Следващ мач 1. Lig · чт, 15 октомври · 18:00 ч.
Manisa FK
VS18:00
Erokspor
Отключи прогнозата
Абонирайте се, за да видите

Последни мачове

Istanbulspor срещу Esenler Erokspor, 1. Lig, начален час 17:00. Коефициенти: 3.85 домакин, 3.65 равен, 1.88 гост. Топ избор: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.42, доверие 5.8/10. Краен резултат 0–1, прогнозата излезе.
Край
Istanbulspor0
Esenler EroksporErokspor1
▴3.85
▴3.65
▾1.88
2
▾1.88
U3.5
▴1.42
Не
▾2.18
U3.5
▴1.42
5.8
✓ U3.5
▴1.425.8
Esenler Erokspor срещу Fatih Karagumruk, 1. Lig, начален час 18:00. Коефициенти: 2.05 домакин, 3.40 равен, 3.40 гост. Топ избор: гостът печели или равенство, коефициент 1.78, доверие 4.8/10. Краен резултат 0–2, прогнозата излезе.
Край
Esenler EroksporErokspor0
Fatih KaragumrukKaragumruk 2
▴2.05
▾3.40
▾3.40
2
▾3.40
O1.5
1.25
Да
▾1.64
X2
▾1.78
4.8
✓ X2
▾1.784.8
Bursaspor срещу Esenler E, 1. Lig, начален час 18:00. Коефициенти: 1.72 домакин, 3.75 равен, 4.30 гост. Топ избор: поне един отбор няма да отбележи, коефициент 2.10, доверие 7.5/10. Краен резултат 2–2, прогнозата не излезе.
Край
Bursaspor2
Esenler EErokspor2
1.72
▴3.75
▴4.30
1
1.72
U3.5
▴1.40
Не
2.10
No BTTS
2.10
7.5
No BTTS
2.107.5
Esenler Erokspor срещу Kayserispor, 1. Lig, начален час 15:00. Коефициенти: 2.62 домакин, 3.30 равен, 2.70 гост. Топ избор: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.37, доверие 6.8/10. Краен резултат 0–3, прогнозата излезе.
Край
Esenler EroksporErokspor 0
Kayserispor3
▴2.62
▾3.30
▾2.70
2
▾2.70
U3.5
▴1.37
Да
▾1.65
U3.5
▴1.37
6.8
✓ U3.5
▴1.376.8
Bodrum FK срещу Esenler Erokspor, 1. Lig, начален час 18:00. Коефициенти: 2.38 домакин, 3.25 равен, 3.00 гост. Топ избор: поне един отбор няма да отбележи, коефициент 2.07, доверие 6.3/10. Краен резултат 0–0, прогнозата излезе.
Край
Bodrum FK0
Esenler EroksporErokspor0
▾2.38
3.25
▴3.00
X2
▾1.60
U3.5
1.30
Не
2.07
No BTTS
▴2.07
6.3
✓ No BTTS
▴2.076.3
Esenler Erokspor срещу Igdir FK, 1. Lig, начален час 17:00. Коефициенти: 1.95 домакин, 3.45 равен, 3.90 гост. Топ избор: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.39, доверие 6.3/10. Краен резултат 0–1, прогнозата излезе.
Край
Esenler EroksporErokspor0
Igdir FK1
▴1.95
▾3.45
▾3.90
1
▴1.95
U3.5
▴1.39
Не
▴2.12
U3.5
▴1.39
6.3
✓ U3.5
▴1.396.3
Umraniyespor срещу Esenler Erokspor, 1. Lig, начален час 17:00. Коефициенти: 4.45 домакин, 3.55 равен, 1.79 гост. Топ избор: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.35, доверие 6.3/10. Краен резултат 1–1, прогнозата излезе.
Край
Umraniyespor1
Esenler EroksporErokspor1
▴4.45
▴3.55
▾1.79
2
▾1.79
U3.5
▾1.35
Да
▴1.76
U3.5
▾1.35
6.3
✓ U3.5
▾1.356.3
Sakaryaspor срещу Esenler E, 1. Lig, начален час 18:00. Коефициенти: 6.50 домакин, 4.20 равен, 1.50 гост. Топ избор: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.65, доверие 2.3/10. Краен резултат 1–2, прогнозата излезе.
Край
Sakaryaspor 1
Esenler EErokspor2
▴6.50
▴4.20
▾1.50
1X
▴2.70
O2.5
▴1.65
Не
▾2.08
O2.5
▴1.65
2.3
✓ O2.5
▴1.652.3

Erokspor Средни статистики

Последни 10 мача
Очаквани головеxG на мач
0.94
УдариТочни удари / мач
3.1
Владение
58%
КорнериСредно на мач
5
ДисциплинаКартони / мач
2.1
Процент победи
10%

Статистики за сезона

1. Lig Турция · Сезон 2026
8Мачове Процент победи 0%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове448
Победи000
Равенства145
Загуби303
Вкарани голове134
Допуснати голове7310
Средно вкарани голове0.30.80.5
Средно допуснати голове1.80.81.3
Мачове без допуснат гол022
Мачове без отбелязан гол325
Рекорди и серии
Най-тежка загуба
Домакин0-3
Гост-
Най-много вкарани голове
Домакин1
Гост2
Най-много допуснати голове
Домакин3
Гост2
Серии
Победи0
Загуби1
Дузпи
0/ 1
0% Реализирани
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
0–0
0-15
1–3
16-30
1–2
31-45
1–0
46-60
0–2
61-75
1–3
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
4-1-4-15 G
4-2-3-12 G
4-4-21 G
19Жълти
1Червени
Отбелязани голове
Над 0.538%
3 мача
Над 1.513%
1 мача
Над 2.50%
0 мача
Над 3.50%
0 мача
Над 4.50%
0 мача

Играчи

Играч Възр. Поз Рейт
G. Kanga G. Kanga 35 MID 7.66
E. Alić E. Alić 26 DEF 7.49
Luccas Claro Luccas Claro 34 DEF 7.11
M. Okyar M. Okyar 26 MID 7.05
F. Orak F. Orak 24 DEF 7.03
E. Canpolat E. Canpolat 24 GK 7.00
B. Öztürk B. Öztürk 30 DEF 6.98
E. Alıç E. Alıç 26 DEF 6.90
N. Janvier N. Janvier 27 MID 6.88
T. Kaçar T. Kaçar 32 MID 6.84
R. Niyaz R. Niyaz 30 MID 6.80
B. Çoban B. Çoban 31 FWD 6.73
O. Ulaş O. Ulaş 28 DEF 6.72
F. Yazgan F. Yazgan 33 MID 6.69
Y. Erdoğan Y. Erdoğan 33 MID 6.58
K. Kanatsızkuş K. Kanatsızkuş 28 FWD 6.50
P. Guèye P. Guèye 26 FWD 6.47
B. Samudio B. Samudio 30 FWD 6.44
M. Genç M. Genç 21 MID 6.40
Y. Arda Ozyurt Y. Arda Ozyurt 18 FWD 6.40
M. Faye M. Faye 20 MID 6.30
M. Buljubašić M. Buljubašić 21 MID 6.03
E. Kaş E. Kaş 34 DEF 5.98
H. Bilazer H. Bilazer 30 DEF 5.92
A. Zeqiri A. Zeqiri 25 MID 5.61

Класиране

Турция - 1. Lig
# Отбор М Г Т
1 Kayserispor 9 18-5 22
2 Bursaspor 9 17-9 19
3 Iğdır FK 9 14-8 19
4 Keçiörengücü 9 19-10 16
5 Batman Petrolspor 9 16-15 16
6 Mardin 1969 9 11-6 15
7 Antalyaspor 9 15-13 15
8 Sarıyer 10 13-14 15
9 Bandırmaspor 10 15-6 14
10 Fatih Karagümrük 9 13-12 13
11 Sivasspor 10 14-13 12
12 Muğlaspor 9 9-8 12
13 Bodrum FK 10 11-9 11
14 Pendikspor 10 12-19 10
15 Manisa F.K. 9 14-15 9
16 Esenler Erokspor 9 5-10 8
17 Ümraniyespor 9 7-10 7
18 Vanspor FK 10 10-20 7
19 İstanbulspor 9 7-20 5
20 Boluspor 9 3-21 1
Promotion - Super Lig Promotion - 1. Lig (Play Offs: Final) Promotion - 1. Lig (Play Offs: Quarter-finals) Relegation

Прогнози и съвети за залагания за Esenler Erokspor

Търсите прогнози за Esenler Erokspor? NerdyTips предлага футболни прогнози за Esenler Erokspor, генерирани от нашия алгоритъм с изкуствен интелект NT Apex. До момента анализирахме 99 мача с участието на Esenler Erokspor с точност на най-добрата прогноза от 72.7%. Прогнозите включват Краен резултат, Над/Под, Двата отбора да отбележат, Точен резултат, xG, Корнери и Владение на топката.

В текущия сезон на 1. Lig Esenler Erokspor записа 0 победи, 5 равенства и 3 загуби в 8 мача, отбелязвайки 4 гола (0.5 на мач) и допускайки 10, при 2 мача без допуснат гол.

В последните 10 мача Esenler Erokspor средно постига 58% владение на топката, 0.94 xG и 5 корнера на мач при 10% победи.

Esenler Erokspor в момента има приблизителна пазарна стойност от €10.10m.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Esenler Erokspor остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Esenler Erokspor е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.