Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Esenler Erokspor

Esenler Erokspor Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

Προγνωστικά στοιχημάτων με AI, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

€10.10m Ø 28.6 1. Lig
99
Αγώνες με προγνωστικά
72.7%
Δείκτης προβλεψιμότητας
WLDLDL
Πρόσφατη φόρμα
0.80
Γκολ / Αγώνα
Esenler Erokspor είχε under 2.5 γκολ στο 83% των τελευταίων 12 αγώνων
Επόμενος αγώνας 1. Lig · Πέμ 15 Οκτ · 18:00
Manisa FK
VS18:00
Erokspor
Ξεκλειδώστε το προγνωστικό
Ξεκλειδώστε με συνδρομή

Πρόσφατοι Αγώνες

Istanbulspor vs Esenler Erokspor, 1. Lig, έναρξη στις 17:00. Αποδόσεις: 3.85 γηπεδούχος, 3.65 ισοπαλία, 1.88 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.42, εμπιστοσύνη 5.8/10. Τελικό σκορ 0–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Istanbulspor0
Esenler EroksporErokspor1
▴3.85
▴3.65
▾1.88
2
▾1.88
U3.5
▴1.42
NG
▾2.18
U3.5
▴1.42
5.8
✓ U3.5
▴1.425.8
Esenler Erokspor vs Fatih Karagumruk, 1. Lig, έναρξη στις 18:00. Αποδόσεις: 2.05 γηπεδούχος, 3.40 ισοπαλία, 3.40 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου ή ισοπαλία, απόδοση 1.78, εμπιστοσύνη 4.8/10. Τελικό σκορ 0–2, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Esenler EroksporErokspor0
Fatih KaragumrukKaragumruk 2
▴2.05
▾3.40
▾3.40
2
▾3.40
O1.5
1.25
GG
▾1.64
X2
▾1.78
4.8
✓ X2
▾1.784.8
Bursaspor vs Esenler E, 1. Lig, έναρξη στις 18:00. Αποδόσεις: 1.72 γηπεδούχος, 3.75 ισοπαλία, 4.30 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: να μη σκοράρει τουλάχιστον μία ομάδα, απόδοση 2.10, εμπιστοσύνη 7.5/10. Τελικό σκορ 2–2, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Bursaspor2
Esenler EErokspor2
1.72
▴3.75
▴4.30
1
1.72
U3.5
▴1.40
NG
2.10
NG
2.10
7.5
NG
2.107.5
Esenler Erokspor vs Kayserispor, 1. Lig, έναρξη στις 15:00. Αποδόσεις: 2.62 γηπεδούχος, 3.30 ισοπαλία, 2.70 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.37, εμπιστοσύνη 6.8/10. Τελικό σκορ 0–3, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Esenler EroksporErokspor 0
Kayserispor3
▴2.62
▾3.30
▾2.70
2
▾2.70
U3.5
▴1.37
GG
▾1.65
U3.5
▴1.37
6.8
✓ U3.5
▴1.376.8
Bodrum FK vs Esenler Erokspor, 1. Lig, έναρξη στις 18:00. Αποδόσεις: 2.38 γηπεδούχος, 3.25 ισοπαλία, 3.00 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: να μη σκοράρει τουλάχιστον μία ομάδα, απόδοση 2.07, εμπιστοσύνη 6.3/10. Τελικό σκορ 0–0, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Bodrum FK0
Esenler EroksporErokspor0
▾2.38
3.25
▴3.00
X2
▾1.60
U3.5
1.30
NG
2.07
NG
▴2.07
6.3
✓ NG
▴2.076.3
Esenler Erokspor vs Igdir FK, 1. Lig, έναρξη στις 17:00. Αποδόσεις: 1.95 γηπεδούχος, 3.45 ισοπαλία, 3.90 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.39, εμπιστοσύνη 6.3/10. Τελικό σκορ 0–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Esenler EroksporErokspor0
Igdir FK1
▴1.95
▾3.45
▾3.90
1
▴1.95
U3.5
▴1.39
NG
▴2.12
U3.5
▴1.39
6.3
✓ U3.5
▴1.396.3
Umraniyespor vs Esenler Erokspor, 1. Lig, έναρξη στις 17:00. Αποδόσεις: 4.45 γηπεδούχος, 3.55 ισοπαλία, 1.79 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.35, εμπιστοσύνη 6.3/10. Τελικό σκορ 1–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Umraniyespor1
Esenler EroksporErokspor1
▴4.45
▴3.55
▾1.79
2
▾1.79
U3.5
▾1.35
GG
▴1.76
U3.5
▾1.35
6.3
✓ U3.5
▾1.356.3
Sakaryaspor vs Esenler E, 1. Lig, έναρξη στις 18:00. Αποδόσεις: 6.50 γηπεδούχος, 4.20 ισοπαλία, 1.50 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.65, εμπιστοσύνη 2.3/10. Τελικό σκορ 1–2, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Sakaryaspor 1
Esenler EErokspor2
▴6.50
▴4.20
▾1.50
1X
▴2.70
O2.5
▴1.65
NG
▾2.08
O2.5
▴1.65
2.3
✓ O2.5
▴1.652.3

Erokspor Μέσοι όροι

Τελευταίοι 10 αγώνες
Αναμενόμενα γκολxG ανά αγώνα
0.94
ΤελικέςΣτο στόχο / αγώνα
3.1
Κατοχή μπάλας
58%
ΚόρνερΜ.Ο. ανά αγώνα
5
ΠειθαρχίαΚάρτες / αγώνα
2.1
Ποσοστό νικών
10%

Στατιστικά σεζόν

1. Lig Τουρκία · Σεζόν 2026
8Αγώνες Ποσοστό νικών 0%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες448
Νίκες000
Ισοπαλίες145
Ήττες303
Γκολ υπέρ134
Γκολ κατά7310
Μ.Ο. γκολ υπέρ0.30.80.5
Μ.Ο. γκολ κατά1.80.81.3
Αγώνες χωρίς να δεχθεί γκολ022
Αγώνες χωρίς γκολ325
Ρεκόρ & σερί
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας0-3
Εκτός έδρας-
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας1
Εκτός έδρας2
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας2
Σερί
Νίκες0
Ήττες1
Πέναλτι
0/ 1
0% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
0–0
0-15
1–3
16-30
1–2
31-45
1–0
46-60
0–2
61-75
1–3
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
4-1-4-15 G
4-2-3-12 G
4-4-21 G
19Κίτρινες
1Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.538%
3 Αγώνες
Over 1.513%
1 Αγώνες
Over 2.50%
0 Αγώνες
Over 3.50%
0 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Παίκτης Ηλικ. Θέσ Βαθ
G. Kanga G. Kanga 35 MID 7.66
E. Alić E. Alić 26 DEF 7.49
Luccas Claro Luccas Claro 34 DEF 7.11
M. Okyar M. Okyar 26 MID 7.05
F. Orak F. Orak 24 DEF 7.03
E. Canpolat E. Canpolat 24 GK 7.00
B. Öztürk B. Öztürk 30 DEF 6.98
E. Alıç E. Alıç 26 DEF 6.90
N. Janvier N. Janvier 27 MID 6.88
T. Kaçar T. Kaçar 32 MID 6.84
R. Niyaz R. Niyaz 30 MID 6.80
B. Çoban B. Çoban 31 FWD 6.73
O. Ulaş O. Ulaş 28 DEF 6.72
F. Yazgan F. Yazgan 33 MID 6.69
Y. Erdoğan Y. Erdoğan 33 MID 6.58
K. Kanatsızkuş K. Kanatsızkuş 28 FWD 6.50
P. Guèye P. Guèye 26 FWD 6.47
B. Samudio B. Samudio 30 FWD 6.44
M. Genç M. Genç 21 MID 6.40
Y. Arda Ozyurt Y. Arda Ozyurt 18 FWD 6.40
M. Faye M. Faye 20 MID 6.30
M. Buljubašić M. Buljubašić 21 MID 6.03
E. Kaş E. Kaş 34 DEF 5.98
H. Bilazer H. Bilazer 30 DEF 5.92
A. Zeqiri A. Zeqiri 25 MID 5.61

Βαθμολογία

Τουρκία - 1. Lig
# Ομάδα Α Γ Β
1 Kayserispor 9 18-5 22
2 Bursaspor 9 17-9 19
3 Iğdır FK 9 14-8 19
4 Keçiörengücü 9 19-10 16
5 Batman Petrolspor 9 16-15 16
6 Mardin 1969 9 11-6 15
7 Antalyaspor 9 15-13 15
8 Sarıyer 10 13-14 15
9 Bandırmaspor 10 15-6 14
10 Fatih Karagümrük 9 13-12 13
11 Sivasspor 10 14-13 12
12 Muğlaspor 9 9-8 12
13 Bodrum FK 10 11-9 11
14 Pendikspor 10 12-19 10
15 Manisa F.K. 9 14-15 9
16 Esenler Erokspor 9 5-10 8
17 Ümraniyespor 9 7-10 7
18 Vanspor FK 10 10-20 7
19 İstanbulspor 9 7-20 5
20 Boluspor 9 3-21 1
Promotion - Super Lig Promotion - 1. Lig (Play Offs: Final) Promotion - 1. Lig (Play Offs: Quarter-finals) Relegation

Προγνωστικά & Στοιχηματικές Προτάσεις για Esenler Erokspor

Ψάχνετε προγνωστικά για Esenler Erokspor; Το NerdyTips δίνει προγνωστικά ποδοσφαίρου με AI για την ομάδα Esenler Erokspor, μέσα από τον αλγόριθμό μας NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 99 αγώνες της ομάδας Esenler Erokspor, με ευστοχία στο καλύτερο προγνωστικό 72.7%. Τα προγνωστικά καλύπτουν Τελικό Αποτέλεσμα, Under/Over, Goal/No Goal, Ακριβές Σκορ, xG, Κόρνερ & Κατοχή Μπάλας.

Στη φετινή σεζόν του 1. Lig, η Esenler Erokspor κατέγραψε 0 νίκες, 5 ισοπαλίες και 3 ήττες σε 8 αγώνες, σκοράροντας 4 γκολ (0.5 ανά αγώνα) και δεχόμενη 10, με 2 κλειστά τέρματα.

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η Esenler Erokspor έχει κατά μέσο όρο 58% κατοχή μπάλας, 0.94 xG και 5 κόρνερ ανά αγώνα, με 10% ποσοστό νικών.

Η Esenler Erokspor έχει αυτή τη στιγμή εκτιμώμενη αγοραία αξία €10.10m.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Esenler Erokspor παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Esenler Erokspor είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.