Przejdź do treści
Napędzane przez NT Apex AI
Esenler Erokspor

Esenler Erokspor Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

€10.10m Ø 28.6 1. Lig
99
Przewidziane mecze
72.7%
Skuteczność prognoz
WLDLDL
Ostatnia forma
0.80
Gole / Mecz
Esenler Erokspor miał poniżej 2.5 gola w 83% z ostatnich 12 meczów
Następny mecz 1. Lig · czw., 15 paź · 18:00
Manisa FK
VS18:00
Erokspor
Odblokuj typ
Subskrybuj, aby zobaczyć

Ostatnie Mecze

Istanbulspor vs Esenler Erokspor, 1. Lig, początek o 17:00. Kursy: 3.85 gospodarze, 3.65 remis, 1.88 goście. Najlepszy typ: maksymalnie 3 gole w meczu, kurs 1.42, zaufanie 5.8/10. Wynik końcowy 0–1, typ wszedł.
Koniec
Istanbulspor0
Esenler EroksporErokspor1
▴3.85
▴3.65
▾1.88
2
▾1.88
U3.5
▴1.42
Nie
▾2.18
U3.5
▴1.42
5.8
✓ U3.5
▴1.425.8
Esenler Erokspor vs Fatih Karagumruk, 1. Lig, początek o 18:00. Kursy: 2.05 gospodarze, 3.40 remis, 3.40 goście. Najlepszy typ: wygrana gości lub remis, kurs 1.78, zaufanie 4.8/10. Wynik końcowy 0–2, typ wszedł.
Koniec
Esenler EroksporErokspor0
Fatih KaragumrukKaragumruk 2
▴2.05
▾3.40
▾3.40
2
▾3.40
O1.5
1.25
Tak
▾1.64
X2
▾1.78
4.8
✓ X2
▾1.784.8
Bursaspor vs Esenler E, 1. Lig, początek o 18:00. Kursy: 1.72 gospodarze, 3.75 remis, 4.30 goście. Najlepszy typ: przynajmniej jedna drużyna nie strzeli gola, kurs 2.10, zaufanie 7.5/10. Wynik końcowy 2–2, typ nie wszedł.
Koniec
Bursaspor2
Esenler EErokspor2
1.72
▴3.75
▴4.30
1
1.72
U3.5
▴1.40
Nie
2.10
No BTTS
2.10
7.5
No BTTS
2.107.5
Esenler Erokspor vs Kayserispor, 1. Lig, początek o 15:00. Kursy: 2.62 gospodarze, 3.30 remis, 2.70 goście. Najlepszy typ: maksymalnie 3 gole w meczu, kurs 1.37, zaufanie 6.8/10. Wynik końcowy 0–3, typ wszedł.
Koniec
Esenler EroksporErokspor 0
Kayserispor3
▴2.62
▾3.30
▾2.70
2
▾2.70
U3.5
▴1.37
Tak
▾1.65
U3.5
▴1.37
6.8
✓ U3.5
▴1.376.8
Bodrum FK vs Esenler Erokspor, 1. Lig, początek o 18:00. Kursy: 2.38 gospodarze, 3.25 remis, 3.00 goście. Najlepszy typ: przynajmniej jedna drużyna nie strzeli gola, kurs 2.07, zaufanie 6.3/10. Wynik końcowy 0–0, typ wszedł.
Koniec
Bodrum FK0
Esenler EroksporErokspor0
▾2.38
3.25
▴3.00
X2
▾1.60
U3.5
1.30
Nie
2.07
No BTTS
▴2.07
6.3
✓ No BTTS
▴2.076.3
Esenler Erokspor vs Igdir FK, 1. Lig, początek o 17:00. Kursy: 1.95 gospodarze, 3.45 remis, 3.90 goście. Najlepszy typ: maksymalnie 3 gole w meczu, kurs 1.39, zaufanie 6.3/10. Wynik końcowy 0–1, typ wszedł.
Koniec
Esenler EroksporErokspor0
Igdir FK1
▴1.95
▾3.45
▾3.90
1
▴1.95
U3.5
▴1.39
Nie
▴2.12
U3.5
▴1.39
6.3
✓ U3.5
▴1.396.3
Umraniyespor vs Esenler Erokspor, 1. Lig, początek o 17:00. Kursy: 4.45 gospodarze, 3.55 remis, 1.79 goście. Najlepszy typ: maksymalnie 3 gole w meczu, kurs 1.35, zaufanie 6.3/10. Wynik końcowy 1–1, typ wszedł.
Koniec
Umraniyespor1
Esenler EroksporErokspor1
▴4.45
▴3.55
▾1.79
2
▾1.79
U3.5
▾1.35
Tak
▴1.76
U3.5
▾1.35
6.3
✓ U3.5
▾1.356.3
Sakaryaspor vs Esenler E, 1. Lig, początek o 18:00. Kursy: 6.50 gospodarze, 4.20 remis, 1.50 goście. Najlepszy typ: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.65, zaufanie 2.3/10. Wynik końcowy 1–2, typ wszedł.
Koniec
Sakaryaspor 1
Esenler EErokspor2
▴6.50
▴4.20
▾1.50
1X
▴2.70
O2.5
▴1.65
Nie
▾2.08
O2.5
▴1.65
2.3
✓ O2.5
▴1.652.3

Erokspor Średnie statystyki

Ostatnie 10 meczów
Oczekiwane golexG na mecz
0.94
StrzałyCelne strzały / mecz
3.1
Posiadanie piłki
58%
Rzuty rożneŚrednio na mecz
5
DyscyplinaKartki na mecz
2.1
Procent zwycięstw
10%

Statystyki sezonu

1. Lig Turcja · Sezon 2026
8Mecze Procent zwycięstw 0%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze448
Zwycięstwa000
Remisy145
Porażki303
Gole strzelone134
Gole stracone7310
Średnia goli strzelonych0.30.80.5
Średnia goli straconych1.80.81.3
Mecze bez straty gola022
Mecze bez strzelonego gola325
Rekordy i serie
Najwyższa porażka
U siebie0-3
Na wyjeździe-
Najwięcej strzelonych goli
U siebie1
Na wyjeździe2
Najwięcej straconych goli
U siebie3
Na wyjeździe2
Serie
Zwycięstwa0
Porażki1
Rzuty karne
0/ 1
0% Wykorzystane
Minuty goli (strzelone vs stracone)
0–0
0-15
1–3
16-30
1–2
31-45
1–0
46-60
0–2
61-75
1–3
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
4-1-4-15 G
4-2-3-12 G
4-4-21 G
19Żółte
1Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.538%
3 meczów
Powyżej 1.513%
1 meczów
Powyżej 2.50%
0 meczów
Powyżej 3.50%
0 meczów
Powyżej 4.50%
0 meczów

Zawodnicy

Zawodnik Wiek Poz Oc
G. Kanga G. Kanga 35 MID 7.66
E. Alić E. Alić 26 - 7.49
Luccas Claro Luccas Claro 34 DEF 7.11
M. Okyar M. Okyar 26 MID 7.05
F. Orak F. Orak 24 DEF 7.03
E. Canpolat E. Canpolat 24 GK 7.00
B. Öztürk B. Öztürk 30 DEF 6.98
E. Alıç E. Alıç 26 DEF 6.90
N. Janvier N. Janvier 27 MID 6.88
T. Kaçar T. Kaçar 32 MID 6.84
R. Niyaz R. Niyaz 30 MID 6.80
B. Çoban B. Çoban 31 FWD 6.73
O. Ulaş O. Ulaş 28 DEF 6.72
F. Yazgan F. Yazgan 33 MID 6.69
Y. Erdoğan Y. Erdoğan 33 MID 6.58
K. Kanatsızkuş K. Kanatsızkuş 28 FWD 6.50
P. Guèye P. Guèye 26 FWD 6.47
B. Samudio B. Samudio 30 FWD 6.44
M. Genç M. Genç 21 MID 6.40
Y. Arda Ozyurt Y. Arda Ozyurt 18 FWD 6.40
M. Faye M. Faye 20 MID 6.30
M. Buljubašić M. Buljubašić 21 MID 6.03
E. Kaş E. Kaş 34 DEF 5.98
H. Bilazer H. Bilazer 30 DEF 5.92
A. Zeqiri A. Zeqiri 25 MID 5.61

Tabela

Turcja - 1. Lig
# Drużyna M G P
1 Kayserispor 10 22-5 25
2 Iğdır FK 10 14-8 20
3 Bursaspor 9 17-9 19
4 Batman Petrolspor 10 20-17 19
5 Keçiörengücü 10 19-10 17
6 Mardin 1969 9 11-6 15
7 Sarıyer 10 13-14 15
8 Antalyaspor 10 15-17 15
9 Bandırmaspor 10 15-6 14
10 Fatih Karagümrük 9 13-12 13
11 Sivasspor 10 14-13 12
12 Muğlaspor 9 9-8 12
13 Bodrum FK 10 11-9 11
14 Pendikspor 10 12-19 10
15 Manisa F.K. 9 14-15 9
16 Esenler Erokspor 9 5-10 8
17 Ümraniyespor 9 7-10 7
18 Vanspor FK 10 10-20 7
19 İstanbulspor 10 9-24 5
20 Boluspor 9 3-21 1
Promotion - Super Lig Promotion - 1. Lig (Play Offs: Final) Promotion - 1. Lig (Play Offs: Quarter-finals) Relegation

Typy bukmacherskie i prognozy na Esenler Erokspor

Szukasz typów na Esenler Erokspor? NerdyTips oferuje typy piłkarskie na Esenler Erokspor generowane przez AI – tworzy je nasz algorytm NT Apex. Do tej pory przeanalizowaliśmy 99 meczów z udziałem Esenler Erokspor, osiągając skuteczność najlepszego typu na poziomie 72.7%. Typy obejmują Wynik końcowy, Poniżej/Powyżej, Obie drużyny strzelą gola, Dokładny wynik, xG, Rzuty rożne i Posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie 1. Lig Esenler Erokspor ma bilans 0-5-3 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 8 meczach, przy 4 golach strzelonych (0.5 na mecz) i 10 straconych oraz 2 czystych kontach.

W ostatnich 10 meczach Esenler Erokspor notuje średnio 58% posiadania piłki, 0.94 xG i 5 rzutów rożnych na mecz, przy 10% skuteczności zwycięstw.

Szacunkowa aktualna wartość rynkowa Esenler Erokspor wynosi €10.10m.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Esenler Erokspor pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Esenler Erokspor to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.