Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Esenler Erokspor

Esenler Erokspor Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€10.10m Ø 28.6 1. Lig
99
Ennustetut ottelut
72.7%
Ennustettavuusaste
WLDLDL
Viimeaikainen vire
0.80
Maalit / Ottelu
Esenler Erokspor:n otteluissa oli alle 2,5 maalia 83%:ssa viimeisistä 12 ottelusta
Seuraava ottelu 1. Lig · to 15. lokak. · 18.00
Manisa FK
VS18:00
Erokspor
Avaa ennuste
Tilaa nähdäksesi

Viimeisimmät ottelut

Istanbulspor vs Esenler Erokspor, 1. Lig, alkaa klo 17:00. Kertoimet: 3.85 koti, 3.65 tasapeli, 1.88 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.42, luottamus 5.8/10. Lopputulos 0–1, vihje osui.
Loppu
Istanbulspor0
Esenler EroksporErokspor1
▴3.85
▴3.65
▾1.88
2
▾1.88
U3.5
▴1.42
Ei
▾2.18
U3.5
▴1.42
5.8
✓ U3.5
▴1.425.8
Esenler Erokspor vs Fatih Karagumruk, 1. Lig, alkaa klo 18:00. Kertoimet: 2.05 koti, 3.40 tasapeli, 3.40 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.78, luottamus 4.8/10. Lopputulos 0–2, vihje osui.
Loppu
Esenler EroksporErokspor0
Fatih KaragumrukKaragumruk 2
▴2.05
▾3.40
▾3.40
2
▾3.40
O1.5
1.25
Kyllä
▾1.64
X2
▾1.78
4.8
✓ X2
▾1.784.8
Bursaspor vs Esenler E, 1. Lig, alkaa klo 18:00. Kertoimet: 1.72 koti, 3.75 tasapeli, 4.30 vieras. Paras vihje: ainakin toinen joukkueista ei tee maalia, kerroin 2.10, luottamus 7.5/10. Lopputulos 2–2, vihje ei osunut.
Loppu
Bursaspor2
Esenler EErokspor2
1.72
▴3.75
▴4.30
1
1.72
U3.5
▴1.40
Ei
2.10
Ei BTTS
2.10
7.5
Ei BTTS
2.107.5
Esenler Erokspor vs Kayserispor, 1. Lig, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 2.62 koti, 3.30 tasapeli, 2.70 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.37, luottamus 6.8/10. Lopputulos 0–3, vihje osui.
Loppu
Esenler EroksporErokspor 0
Kayserispor3
▴2.62
▾3.30
▾2.70
2
▾2.70
U3.5
▴1.37
Kyllä
▾1.65
U3.5
▴1.37
6.8
✓ U3.5
▴1.376.8
Bodrum FK vs Esenler Erokspor, 1. Lig, alkaa klo 18:00. Kertoimet: 2.38 koti, 3.25 tasapeli, 3.00 vieras. Paras vihje: ainakin toinen joukkueista ei tee maalia, kerroin 2.07, luottamus 6.3/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
Bodrum FK0
Esenler EroksporErokspor0
▾2.38
3.25
▴3.00
X2
▾1.60
U3.5
1.30
Ei
2.07
Ei BTTS
▴2.07
6.3
✓ Ei BTTS
▴2.076.3
Esenler Erokspor vs Igdir FK, 1. Lig, alkaa klo 17:00. Kertoimet: 1.95 koti, 3.45 tasapeli, 3.90 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.39, luottamus 6.3/10. Lopputulos 0–1, vihje osui.
Loppu
Esenler EroksporErokspor0
Igdir FK1
▴1.95
▾3.45
▾3.90
1
▴1.95
U3.5
▴1.39
Ei
▴2.12
U3.5
▴1.39
6.3
✓ U3.5
▴1.396.3
Umraniyespor vs Esenler Erokspor, 1. Lig, alkaa klo 17:00. Kertoimet: 4.45 koti, 3.55 tasapeli, 1.79 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.35, luottamus 6.3/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Umraniyespor1
Esenler EroksporErokspor1
▴4.45
▴3.55
▾1.79
2
▾1.79
U3.5
▾1.35
Kyllä
▴1.76
U3.5
▾1.35
6.3
✓ U3.5
▾1.356.3
Sakaryaspor vs Esenler E, 1. Lig, alkaa klo 18:00. Kertoimet: 6.50 koti, 4.20 tasapeli, 1.50 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.65, luottamus 2.3/10. Lopputulos 1–2, vihje osui.
Loppu
Sakaryaspor 1
Esenler EErokspor2
▴6.50
▴4.20
▾1.50
1X
▴2.70
O2.5
▴1.65
Ei
▾2.08
O2.5
▴1.65
2.3
✓ O2.5
▴1.652.3

Erokspor Keskimääräiset tilastot

Viimeiset 10 ottelua
Odotetut maalitxG per ottelu
0.94
LaukauksetMaalia kohti / ottelu
3.1
Pallonhallinta
58%
KulmapotkutKeskiarvo / ottelu
5
KurinalaisuusKortit / ottelu
2.1
Voittoprosentti
10%

Kauden tilastot

1. Lig Turkki · Kausi 2026
8Ottelut Voittoprosentti 0%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut448
Voitot000
Tasapelit145
Tappiot303
Tehdyt maalit134
Päästetyt maalit7310
Tehtyjen maalien keskiarvo0.30.80.5
Päästettyjen maalien keskiarvo1.80.81.3
Nollapelit022
Ottelut ilman maalia325
Ennätykset ja putket
Suurin tappio
Koti0-3
Vieras-
Eniten tehtyjä maaleja
Koti1
Vieras2
Eniten päästettyjä maaleja
Koti3
Vieras2
Putket
Voitot0
Tappiot1
Rangaistuspotkut
0/ 1
0% Onnistuneet
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
0–0
0-15
1–3
16-30
1–2
31-45
1–0
46-60
0–2
61-75
1–3
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
4-1-4-15 G
4-2-3-12 G
4-4-21 G
19Keltaiset
1Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.538%
3 Ottelut
Yli 1.513%
1 Ottelut
Yli 2.50%
0 Ottelut
Yli 3.50%
0 Ottelut
Yli 4.50%
0 Ottelut

Pelaajat

Pelaaja Ikä Pel Arv
G. Kanga G. Kanga 35 MID 7.66
E. Alić E. Alić 26 DEF 7.49
Luccas Claro Luccas Claro 34 DEF 7.11
M. Okyar M. Okyar 26 MID 7.05
F. Orak F. Orak 24 DEF 7.03
E. Canpolat E. Canpolat 24 GK 7.00
B. Öztürk B. Öztürk 30 DEF 6.98
E. Alıç E. Alıç 26 DEF 6.90
N. Janvier N. Janvier 27 MID 6.88
T. Kaçar T. Kaçar 32 MID 6.84
R. Niyaz R. Niyaz 30 MID 6.80
B. Çoban B. Çoban 31 FWD 6.73
O. Ulaş O. Ulaş 28 DEF 6.72
F. Yazgan F. Yazgan 33 MID 6.69
Y. Erdoğan Y. Erdoğan 33 MID 6.58
K. Kanatsızkuş K. Kanatsızkuş 28 FWD 6.50
P. Guèye P. Guèye 26 FWD 6.47
B. Samudio B. Samudio 30 FWD 6.44
M. Genç M. Genç 21 MID 6.40
Y. Arda Ozyurt Y. Arda Ozyurt 18 FWD 6.40
M. Faye M. Faye 20 MID 6.30
M. Buljubašić M. Buljubašić 21 MID 6.03
E. Kaş E. Kaş 34 DEF 5.98
H. Bilazer H. Bilazer 30 DEF 5.92
A. Zeqiri A. Zeqiri 25 MID 5.61

Sarjataulukko

Turkki - 1. Lig
# Joukkue O M P
1 Kayserispor 9 18-5 22
2 Bursaspor 9 17-9 19
3 Iğdır FK 9 14-8 19
4 Keçiörengücü 9 19-10 16
5 Batman Petrolspor 9 16-15 16
6 Mardin 1969 9 11-6 15
7 Antalyaspor 9 15-13 15
8 Sarıyer 10 13-14 15
9 Bandırmaspor 10 15-6 14
10 Fatih Karagümrük 9 13-12 13
11 Sivasspor 10 14-13 12
12 Muğlaspor 9 9-8 12
13 Bodrum FK 10 11-9 11
14 Pendikspor 10 12-19 10
15 Manisa F.K. 9 14-15 9
16 Esenler Erokspor 9 5-10 8
17 Ümraniyespor 9 7-10 7
18 Vanspor FK 10 10-20 7
19 İstanbulspor 9 7-20 5
20 Boluspor 9 3-21 1
Promotion - Super Lig Promotion - 1. Lig (Play Offs: Final) Promotion - 1. Lig (Play Offs: Quarter-finals) Relegation

Esenler Erokspor – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Esenler Erokspor? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Esenler Erokspor otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 99 ottelua, joissa Esenler Erokspor on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 72.7%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä 1. Lig-kaudella Esenler Erokspor on saavuttanut 0 voittoa, 5 tasapeliä ja 3 tappiota 8 ottelussa, tehden 4 maalia (0.5 per ottelu) ja päästäen 10, pitäen 2 nollapeliä.

Viimeisten 10 ottelun aikana Esenler Erokspor on keskimäärin saavuttanut 58% pallonhallinnan, 0.94 xG ja 5 kulmapotkua per ottelu, voittoprosentilla 10%.

Joukkueen Esenler Erokspor arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €10.10m.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Esenler Erokspor ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Esenler Erokspor on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.