Gå til indhold
Drevet af NT Apex AI
Trenčín II

Trencin B Forudsigelser, statistik og form

AI-spiltips, statistik & form — opdateres dagligt.

Ø 19.1 3. liga - West
18
Forudsagte kampe
83.3%
Forudsigelighed
LLLDLW
Seneste form
1.60
Mål / kamp
Trenčín II indkasserede mindst 1 mål i de seneste 23 kampe
Trenčín II fik ingen røde kort i de seneste 40 kampe
Ingen forudsigelser endnu

Vi beregner vores forudsigelser cirka 4 dage før kampstart, så de kommende kampe dukker snart op her.

Seneste kampe

Castkovce vs Trencin II, 3. liga - West, kampstart 12:00. Odds: 2.90 hjemme, 3.65 uafgjort, 2.55 ude. Best Tip: begge hold scorer, odds 1.44, tillid 6.2/10. Slutresultat 1–0, tippet gik ikke ind.
Slut
Castkovce1
Trencin B0
▴2.90
▴3.65
▾2.55
2
▾2.55
O2.5
1.47
Ja
1.44
BTTS
1.44
6.2
BTTS
1.446.2
Trencin II vs MSK Senec, 3. liga - West, kampstart 09:30. Odds: 1.63 hjemme, 3.90 uafgjort, 4.50 ude. Best Tip: hjemmeholdet vinder, odds 1.63, tillid 8.0/10. Slutresultat 0–1, tippet gik ikke ind.
Slut
Trencin B0
MSK Senec1
1.63
3.90
4.50
1
1.63
O2.5
1.50
Ja
1.57
1
1.63
8.0
1
1.638.0
Gabcikovo vs Trencin II, 3. liga - West, kampstart 13:30. Odds: 1.70 hjemme, 3.90 uafgjort, 3.90 ude. Best Tip: begge hold scorer, odds 1.48, tillid 6.2/10. Slutresultat 3–2, tippet gik ind.
Slut
Gabcikovo3
Trencin B2
▾1.70
▴3.90
▴3.90
2
▴3.90
O2.5
1.43
Ja
1.48
BTTS
1.48
6.2
✓ BTTS
1.486.2
Trencin II vs Belusa, 3. liga - West, kampstart 09:30. Odds: 2.38 hjemme, 3.55 uafgjort, 2.62 ude. Best Tip: begge hold scorer, odds 1.42, tillid 5.0/10. Slutresultat 1–1, tippet gik ind.
Slut
Trencin B1
Belusa1
2.38
3.55
2.62
1
2.38
O2.5
1.44
Ja
1.42
BTTS
1.42
5.0
✓ BTTS
1.425.0
Trencin II vs Nitra, 3. liga - West, kampstart 09:30. Odds: 3.70 hjemme, 3.90 uafgjort, 1.72 ude. Best Tip: udeholdet vinder, odds 1.72, tillid 3.8/10. Slutresultat 2–4, tippet gik ind.
Slut
Trencin B2
Nitra4
▴3.70
▴3.90
▾1.72
2
▾1.72
O2.5
1.42
Ja
1.46
2
▾1.72
3.8
✓ 2
▾1.723.8
Nove Zamky vs Trencin II, 3. liga - West, kampstart 14:30. Odds: 1.80 hjemme, 3.60 uafgjort, 3.75 ude. Best Tip: mindst 3 mål i kampen, odds 1.57, tillid 5.1/10. Slutresultat 2–5, tippet gik ind.
Slut
Nove Zamky2
Trencin B5
1.80
3.60
3.75
1
1.80
O2.5
1.57
Ja
1.54
O2.5
1.57
5.1
✓ O2.5
1.575.1
Trencin II vs Velke Ludince, 3. liga - West, kampstart 09:30. Odds: 1.65 hjemme, 3.90 uafgjort, 4.20 ude. Best Tip: mindst 3 mål i kampen, odds 1.48, tillid 5.0/10. Slutresultat 5–1, tippet gik ind.
Slut
Trencin B5
Velke Ludince1
▴1.65
▾3.90
▴4.20
1
▴1.70
O2.5
1.48
Ja
▾1.51
O2.5
1.48
5.0
✓ O2.5
1.485.0
Spartak Myjava vs Trencin II, 3. liga - West, kampstart 18:00. Odds: 1.41 hjemme, 4.50 uafgjort, 5.30 ude. Best Tip: hjemmeholdet vinder, odds 1.41, tillid 8.0/10. Slutresultat 2–0, tippet gik ind.
Slut
Myjava2
Trencin B0
1.41
4.50
5.30
1
1.41
O2.5
1.32
Ja
1.47
1
1.41
8.0
✓ 1
1.418.0
Malacky vs Trencin II, 3. liga - West, kampstart 16:00. Odds: 2.40 hjemme, 3.90 uafgjort, 2.45 ude. Best Tip: hjemmesejr eller uafgjort, odds 1.47, tillid 4.9/10. Slutresultat 1–0, tippet gik ind.
Slut
Malacky1
Trencin B0
▾2.40
▴3.90
▴2.45
1
▾2.40
O2.5
▴1.45
Ja
▴1.46
1X
▾1.47
4.9
✓ 1X
▾1.474.9

Sæsonstatistik

3. liga - West Slovakiet · Sæson 2026
13Kampe Sejrsprocent 31%
Præstationsoversigt
Statistik Hjemme Ude Total
Kampe7613
Sejre224
Uafgjorte202
Nederlag347
Scorede mål131023
Indkasserede mål131124
Gns. scorede mål1.91.71.8
Gns. indkasserede mål1.91.81.8
Kampe uden bagmål000
Kampe uden scoring235
Rekorder og serier
Største sejr
Hjemme5-1
Ude2-5
Største nederlag
Hjemme0-3
Ude2-0
Flest scorede mål
Hjemme5
Ude5
Flest indkasserede mål
Hjemme4
Ude3
Serier
Sejre2
Nederlag3
Måltidspunkter (scoret vs indkasseret)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–1
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Scoret Indkasseret
Taktik og disciplin
Korttidspunkter
0Gule
0Røde
Scorede mål
Over 0.562%
8 Kampe
Over 1.546%
6 Kampe
Over 2.531%
4 Kampe
Over 3.523%
3 Kampe
Over 4.515%
2 Kampe

Spillere

Ingen tilgængelige spillerdata

Stilling

Slovakiet - 3. liga - West
# Hold K M P
1 Nitra 13 46-10 37
2 Puchov 14 36-10 28
3 Dunajska Luzna 14 19-11 27
4 Spartak Myjava 13 24-16 22
5 DAC II 14 25-19 21
6 Gabcikovo 13 23-21 20
7 MSK Senec 14 15-23 19
8 Belusa 13 26-21 18
9 Nove Zamky 13 15-19 18
10 Banik Prievidza 12 19-21 16
11 Castkovce 13 19-27 14
12 Trencin II 13 23-24 14
13 Komarno II 14 16-35 14
14 Velke Ludince 13 18-31 12
15 Raca 14 16-37 10
16 Slovan Duslo Sala 12 8-23 6
Promotion - 2. liga Relegation

Trenčín II-forudsigelser og oddstips

Leder du efter Trenčín II-forudsigelser? NerdyTips leverer AI-genererede fodboldtips for Trenčín II, drevet af vores AI-model NT Apex. Til dato har vi analyseret 18 kampe med Trenčín II, og Best Tip har ramt i 83.3% af dem. Forudsigelserne dækker Slutresultat, Under/Over, Begge hold scorer, Korrekt resultat, xG, Hjørnespark og Boldbesiddelse.

I den aktuelle 3. liga - West-sæson har Trenčín II opnået 4 sejre, 2 uafgjorte og 7 nederlag i 13 kampe, scoret 23 mål (1.8 per kamp) og lukket 24 ind, med 0 kampe uden indkasserede mål.

NerdyTips er bygget på fuld gennemsigtighed — alle afsluttede Trenčín II-forudsigelser forbliver synlige, så du altid kan verificere vores resultater. Forudsigelser for kommende kampe kræver et abonnement.

Trenčín II er blot ét af tusindvis af hold, vi analyserer hver dag — udforsk vores fodboldforudsigelser for mere end 700 ligaer.