Arka Gdynia U19 Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα
AI προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.
5
Αγώνες με προγνωστικά
–
Δείκτης προβλεψιμότητας
LWLLL
Πρόσφατη φόρμα
0.93
Γκολ / αγώνα
Arka Gdynia U19 δεν έχει νίκη εκτός έδρας στους τελευταίους 7 αγώνες
Επόμενος αγώνας
Central Youth League · Παρ 6 Νοε · 09:00
Arka Gdynia U19
VS
Wisla Krakow U19
Best Tip
Απόδοση
Εμπιστοσύνη
6.3/10
Ξεκλείδωσε το προγνωστικό
Πρόσφατοι αγώνες
Zaglebie Lubin U19 vs Arka Gdynia U19, Central Youth League, έναρξη στις 11:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.46, ισοπαλία 4.70, φιλοξενούμενη 4.40. Best Tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.46, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 7–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Zag. Lubin U197
Arka Gdynia U190Arka Gdynia U19 vs Polonia Warszawa U19, Central Youth League, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.20, ισοπαλία 3.90, φιλοξενούμενη 1.85. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης ή ισοπαλία, απόδοση 1.26, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 1–0, χαμένο προγνωστικό.
Arka Gdynia U191
Polonia W. U190Arkonia U19 vs Arka Gdynia U19, Central Youth League, έναρξη στις 11:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.90, ισοπαλία 4.10, φιλοξενούμενη 3.65. Best Tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.30, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 1–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Arkonia U191
Arka Gdynia U190Arka Gdynia U19 vs Stal Rzeszow U19, Central Youth League, έναρξη στις 09:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.30, ισοπαλία 4.00, φιλοξενούμενη 2.37. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης ή ισοπαλία, απόδοση 1.49, εμπιστοσύνη 5.2/10. Τελικό σκορ 2–3, κερδισμένο προγνωστικό.
Arka Gdynia U192
Stal Rzeszow U193Gornik Zabrze U19 vs Arka Gdynia U19, Central Youth League, έναρξη στις 11:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.65, ισοπαλία 4.55, φιλοξενούμενη 3.90. Best Tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.65, εμπιστοσύνη 1.2/10. Τελικό σκορ 5–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Gornik Z. U195
Arka Gdynia U191
Τέλος
1.46
4.70
4.40
1
O2.5
GG
1
8.0
✓ 1
Τέλος
3.20
3.90
1.85
2
O2.5
GG
X2
8.0
X2
Τέλος
▴1.90
▾4.10
▾3.65
1
O2.5
GG
1X
8.0
✓ 1X
Τέλος
2.30
4.00
2.37
2
O2.5
GG
X2
5.2
✓ X2
Τέλος
▴1.65
4.55
▾3.90
1
O2.5
GG
1
1.2
✓ 1
Στατιστικά σεζόν
Central Youth League
13Αγώνες
Ποσοστό νικών 15%
Ανάλυση απόδοσης
| Στατιστικό | Εντός έδρας | Εκτός έδρας | Σύνολο |
|---|---|---|---|
| Αγώνες | 7 | 6 | 13 |
| Νίκες | 2 | 0 | 2 |
| Ισοπαλίες | 2 | 1 | 3 |
| Ήττες | 3 | 5 | 8 |
| Γκολ υπέρ | 9 | 4 | 13 |
| Γκολ κατά | 10 | 20 | 30 |
| Μ.Ο. γκολ υπέρ | 1.3 | 0.7 | 1.0 |
| Μ.Ο. γκολ κατά | 1.4 | 3.3 | 2.3 |
| Χωρίς παθητικό | 2 | 0 | 2 |
| Αγώνες χωρίς γκολ | 1 | 3 | 4 |
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας1-0
Εκτός έδρας-
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας2-3
Εκτός έδρας7-0
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας2
Εκτός έδρας2
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας7
Σερί
Νίκες1
Ήττες7
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Υπέρ
Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0Κίτρινες
1Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.569%
9 Αγώνες
Over 1.531%
4 Αγώνες
Over 2.50%
0 Αγώνες
Over 3.50%
0 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες
Παίκτες
Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών
Βαθμολογία
| # | Ομάδα | Α | Γ | Β |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
13 | 35-20 | 28 |
| 2 |
|
13 | 24-13 | 25 |
| 3 |
|
13 | 17-16 | 21 |
| 4 |
|
13 | 30-24 | 21 |
| 5 |
|
13 | 29-21 | 21 |
| 6 |
|
13 | 23-14 | 21 |
| 7 |
|
13 | 19-19 | 20 |
| 8 |
|
13 | 23-23 | 18 |
| 9 |
|
13 | 25-25 | 17 |
| 10 |
|
13 | 23-19 | 17 |
| 11 |
|
13 | 23-25 | 16 |
| 12 |
|
13 | 12-19 | 15 |
| 13 |
|
13 | 19-28 | 15 |
| 14 |
|
13 | 11-19 | 12 |
| 15 |
|
13 | 13-24 | 11 |
| 16 |
|
13 | 13-30 | 9 |
Relegation
Στη φετινή σεζόν της Central Youth League, η Arka Gdynia U19 κατέγραψε 2 νίκες, 3 ισοπαλίες και 8 ήττες σε 13 αγώνες, σκοράροντας 13 γκολ (1.0 ανά αγώνα) με 30 κατά και 2 αγώνες χωρίς παθητικό.
Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Arka Gdynia U19 παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.
Η ομάδα Arka Gdynia U19 είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.