Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Avellino U19

Avellino U19 Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

25
Prognozirane utakmice
72.0%
Predvidljivost
WLLWDL
Trenutna forma
1.33
Golova po meču
Avellino U19 gubi 4 puta zaredom
Avellino U19 prima gol 7 puta zaredom
Još nema tipova

Tipove računamo otprilike 4 dana pre početka utakmice, pa će se predstojeće utakmice uskoro pojaviti ovde.

Poslednji mečevi

Ascoli U19 vs Avellino U19, Campionato Primavera - 2, početak u 13:30. Kvote: 2.77 domaćin, 3.60 nerešeno, 2.30 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.45, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 0–1, tip nije pogođen.
Kraj
Ascoli U19 0
Avellino U19 1
▴2.77
▾3.60
▾2.30
2
▾2.30
O2.5
1.50
GG
1.45
GG
1.45
5.0
GG
1.455.0
Benevento U19 vs Avellino U19, Campionato Primavera - 2, početak u 13:30. Kvote: 1.88 domaćin, 3.80 nerešeno, 3.40 gost. Best Tip: pobeda domaćina ili nerešeno, kvota 1.26, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 5–2, tip pogođen.
Kraj
Benevento U195
Avellino U192
1.88
3.80
3.40
1
1.88
O2.5
▾1.53
GG
1.53
1X
1.26
5.0
✓ 1X
1.265.0
Avellino U19 vs Catanzaro U19, Campionato Primavera - 2, početak u 14:00. Kvote: 2.30 domaćin, 3.45 nerešeno, 2.62 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.69, poverenje 4.7/10. Konačan rezultat 1–2, tip pogođen.
Kraj
Avellino U19 1
Catanzaro U192
▴2.30
▾3.45
2.62
1X
▾1.39
O2.5
▴1.69
GG
1.60
O2.5
▴1.69
4.7
✓ O2.5
▴1.694.7
Cosenza U19 vs Avellino U19, Campionato Primavera - 2, početak u 10:00. Kvote: 4.20 domaćin, 4.00 nerešeno, 1.62 gost. Best Tip: pobeda gosta, kvota 1.62, poverenje 4.3/10. Konačan rezultat 1–2, tip pogođen.
Kraj
Cosenza U191
Avellino U192
4.20
4.00
1.62
2
1.62
O2.5
1.50
NG
2.25
2
1.62
4.3
✓ 2
1.624.3
Modena U19 vs Avellino U19, Campionato Primavera - 2, početak u 14:00. Kvote: 2.25 domaćin, 3.30 nerešeno, 2.80 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.40, poverenje 5.8/10. Konačan rezultat 0–0, tip pogođen.
Kraj
Modena U190
Avellino U190
▴2.25
▾3.30
▴2.80
2
▴2.80
U3.5
▾1.40
NG
▾2.25
U3.5
▾1.40
5.8
✓ U3.5
▾1.405.8
Salernitana U19 vs Avellino U19, Campionato Primavera - 2, početak u 14:00. Kvote: 3.00 domaćin, 3.30 nerešeno, 2.08 gost. Best Tip: pobeda gosta ili nerešeno, kvota 1.27, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 1–0, tip nije pogođen.
Kraj
Salernitana U191
Avellino U190
3.00
3.30
2.08
2
2.08
O2.5
1.70
NG
2.18
X2
1.27
8.0
X2
1.278.0
Avellino U19 vs Palermo U19, Campionato Primavera - 2, početak u 14:00. Kvote: 1.75 domaćin, 3.85 nerešeno, 3.80 gost. Best Tip: pobeda domaćina, kvota 1.75, poverenje 7.8/10. Konačan rezultat 3–1, tip pogođen.
Kraj
Avellino U193
Palermo U19 1
▾1.75
▴3.85
▾3.80
1
▾1.75
U3.5
▴1.48
NG
▴2.22
1
▾1.75
7.8
✓ 1
▾1.757.8
Monopoli U19 vs Avellino U19, Campionato Primavera - 2, početak u 14:00. Kvote: 2.92 domaćin, 3.70 nerešeno, 2.02 gost. Best Tip: pobeda gosta ili nerešeno, kvota 1.33, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 0–0, tip pogođen.
Kraj
Monopoli U190
Avellino U190
▴2.92
▴3.70
▾2.02
2
▾2.02
O2.5
▾1.62
GG
▾1.44
X2
▾1.33
8.0
✓ X2
▾1.338.0
Crotone U19 vs Avellino U19, Campionato Primavera - 2, početak u 10:00. Kvote: 2.90 domaćin, 3.55 nerešeno, 2.15 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.46, poverenje 4.4/10. Konačan rezultat 0–5, tip nije pogođen.
Kraj
Crotone U190
Avellino U195
▾2.90
▴3.55
▴2.15
X
▴3.55
U3.5
▴1.46
GG
▾1.54
U3.5
▴1.46
4.4
U3.5
▴1.464.4

Statistika sezone

Campionato Primavera - 2 Italija · Sezona 2026
7Utakmice Procenat pobeda 57%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice347
Pobede224
Nerešeno000
Porazi123
Postignuti golovi7512
Primljeni golovi4711
Prosek postignutih golova2.31.31.7
Prosek primljenih golova1.31.81.6
Utakmice bez primljenog gola011
Utakmice bez postignutog gola011
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin3-1
Gost1-2
Najveći poraz
Domaćin1-2
Gost5-2
Najviše postignutih golova
Domaćin3
Gost2
Najviše primljenih golova
Domaćin2
Gost5
Serije
Pobede3
Porazi3
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
1–1
0-15
0–1
16-30
2–2
31-45
2–2
46-60
2–1
61-75
3–3
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vreme kartona
0Žuti
2Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.586%
6 Utakmice
Preko 1.557%
4 Utakmice
Preko 2.529%
2 Utakmice
Preko 3.50%
0 Utakmice
Preko 4.50%
0 Utakmice

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tabela

Italija - Campionato Primavera - 2
# Tim O G B
1 Sampdoria U19 7 20-9 15
2 Cremonese U19 7 15-8 15
3 Renate U19 7 13-6 15
4 Venezia U19 7 13-9 13
5 Vicenza U19 7 11-6 12
6 Udinese U19 7 15-13 12
7 Virtus Entella U19 7 12-9 11
8 Lecco U19 7 8-11 11
9 Padova U19 7 10-11 10
10 Brescia U19 7 10-15 8
11 Cittadella U19 7 11-15 7
12 Mantova U19 7 8-12 7
13 Modena U19 7 11-14 5
14 Pro Vercelli U19 7 6-12 5
15 Sudtirol U19 7 5-10 4
16 Reggiana U19 7 2-10 2
17 Catanzaro U19 7 19-6 19
18 Benevento U19 7 20-7 16
19 Perugia U19 7 18-4 15
20 Palermo U19 7 13-8 15
21 Monopoli U19 7 12-7 12
22 Bari U19 7 11-6 12
23 Avellino U19 7 12-11 12
24 Latina U19 7 15-11 11
25 Pescara U19 7 15-14 11
26 Napoli U19 7 10-10 9
27 Spezia U19 7 11-14 7
28 Pisa U19 7 11-14 6
29 Cosenza U19 7 7-18 4
30 Frosinone U19 7 5-20 4
31 Ascoli U19 7 7-17 2
32 Salernitana U19 7 5-24 1
Promotion - Primavera 1 Promotion - Primavera 2 (Promotion - Play Offs) Relegation

Avellino U19 prognoze i tipovi za klađenje

Tražite Avellino U19 prognoze? NerdyTips daje fudbalske tipove za Avellino U19 koje generiše naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 25 utakmica sa učešćem tima Avellino U19, uz tačnost Best Tip-a od 72.0%. Prognoze pokrivaju konačan ishod, preko/ispod golova, oba tima daju gol, tačan rezultat, xG, kornere i posed lopte.

U tekućoj sezoni Campionato Primavera - 2 učinak tima Avellino U19 je pobede: 4, nerešeno: 0, porazi: 3 (utakmica: 7). Dati golovi: 12 (1.7 po utakmici), primljeni: 11, a utakmica bez primljenog gola: 1.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Avellino U19 ostaju vidljive, pa naš učinak možete da proverite u svakom trenutku. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

Avellino U19 je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.