Ga naar de inhoud
Mogelijk gemaakt door NT Apex AI
New York RB II

New York RB II Voorspellingen, Statistieken & Vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

36
Voorspelde wedstrijden
72.2%
Voorspelbaarheid
LDLWWW
Recente Vorm
2.27
Goals / Wedstrijd
New York RB II had meer dan 2.5 doelpunten in 92% van de laatste 12 wedstrijden
New York RB II scoorde in de laatste 7 wedstrijden
New York RB II kreeg minimaal één tegendoelpunt in de laatste 11 wedstrijden
Geen aankomende wedstrijden

New York RB II heeft op dit moment geen geplande wedstrijd. Bekijk hieronder hun recente resultaten en seizoensstatistieken.

Recente Wedstrijden

New York RB II vs Huntsville City, MLS Next Pro, aftrap 19:00. Quoteringen: 1.75 thuis, 4.15 gelijkspel, 3.90 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.29, vertrouwen 7.0/10. Eindstand 1–2, tip uitgekomen.
Eind
New York RB IINew II1
Huntsville CityHuntsville2
▴1.75
▾4.15
▾3.90
X
▾4.15
O2.5
▴1.29
Ja
▾1.34
O2.5
▴1.29
7.0
✓ O2.5
▴1.297.0
New York RB II vs FC Cincinnati II, MLS Next Pro, aftrap 00:00. Quoteringen: 1.29 thuis, 6.20 gelijkspel, 8.20 uit. Beste tip: minimaal 4 doelpunten gescoord, quotering 1.65, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 1–1, tip niet uitgekomen.
Eind
New York RB IINew II 1
FC Cincinnati IICincinnati 21
▾1.29
▴6.20
▴8.20
1
▾1.29
O3.5
▾1.65
Ja
▾1.49
O3.5
▾1.65
8.0
O3.5
▾1.658.0
New York City II vs New York RB II, MLS Next Pro, aftrap 00:00. Quoteringen: 2.85 thuis, 3.85 gelijkspel, 2.06 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.25, vertrouwen 7.6/10. Eindstand 4–2, tip uitgekomen.
Eind
New York City IINew II4
New York RB IINew II2
▴2.85
▾3.85
▾2.06
2
▾2.06
O2.5
▾1.25
Ja
1.28
O2.5
▾1.25
7.6
✓ O2.5
▾1.257.6
Connecticut FC vs New York RB II, MLS Next Pro, aftrap 00:00. Quoteringen: 2.10 thuis, 3.80 gelijkspel, 2.76 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.32, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 2–4, tip uitgekomen.
Eind
Connecticut FC2
New York RB IINew II4
▴2.10
▴3.80
▾2.76
X
▴3.80
O2.5
1.32
Ja
▴1.33
O2.5
1.32
8.0
✓ O2.5
1.328.0
New York RB II vs Toronto II, MLS Next Pro, aftrap 00:00. Quoteringen: 1.57 thuis, 4.60 gelijkspel, 4.75 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.28, vertrouwen 8.1/10. Eindstand 5–1, tip uitgekomen.
Eind
New York RB IINew II5
Toronto II1
▾1.57
▴4.60
▴4.75
1
▾1.57
O2.5
▾1.28
Ja
▾1.38
O2.5
▾1.28
8.1
✓ O2.5
▾1.288.1
Atlanta United II vs New York RB II, MLS Next Pro, aftrap 21:00. Quoteringen: 2.00 thuis, 3.75 gelijkspel, 3.20 uit. Beste tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 1.30, vertrouwen 8.5/10. Eindstand 1–2, tip niet uitgekomen.
Eind
Atlanta United IIAtlanta II1
New York RB IINew II2
▾2.00
▾3.75
▴3.20
1
▾2.00
O2.5
▴1.33
Ja
▴1.34
1X
▾1.30
8.5
1X
▾1.308.5
Columbus Crew II vs New York RB II, MLS Next Pro, aftrap 23:00. Quoteringen: 2.63 thuis, 3.75 gelijkspel, 2.32 uit. Beste tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 1.54, vertrouwen 8.4/10. Eindstand 1–2, tip niet uitgekomen.
Eind
Columbus Crew IIColumbus Crew 21
New York RB IINew II 2
▾2.63
▾3.75
▴2.32
1
▾2.63
O2.5
▴1.31
Nee
▾3.10
1X
▾1.54
8.4
1X
▾1.548.4
New York RB II vs New England II, MLS Next Pro, aftrap 22:00. Quoteringen: 2.10 thuis, 3.75 gelijkspel, 3.10 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.42, vertrouwen 6.0/10. Eindstand 1–4, tip uitgekomen.
Eind
New York RB IINew II 1
New England IINew II 4
▴2.10
▾3.75
▾3.10
1
▴2.10
O2.5
▴1.42
Ja
▴1.41
O2.5
▴1.42
6.0
✓ O2.5
▴1.426.0

New II Gemiddelde statistieken

Laatste 10 wedstrijden
Verwachte doelpuntenxG per wedstrijd
1.91
SchotenOp doel / wedstrijd
4.9
Balbezit
56%
HoekschoppenGemiddeld per wedstrijd
5.6
DisciplineKaarten per wedstrijd
2.6
Winstpercentage
40%

Seizoensstatistieken

MLS Next Pro VS · Seizoen 2026
28Wedstrijden Winstpercentage 54%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden141428
Overwinningen8715
Gelijkspelen000
Nederlagen6713
Doelpunten voor372360
Doelpunten tegen232851
Gem. doelpunten voor2.61.62.1
Gem. doelpunten tegen1.62.01.8
Clean sheets303
Wedstrijden zonder doelpunt123
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis5-0
Uit2-4
Zwaarste nederlaag
Thuis1-4
Uit4-0
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis5
Uit4
Meeste tegendoelpunten
Thuis4
Uit4
Reeksen
Winst5
Verlies5
Strafschoppen
11/ 14
78.57% Benut
Doelpunten per minuut (voor vs tegen)
6–7
0-15
10–7
16-30
8–6
31-45
6–12
46-60
13–7
61-75
16–8
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
Timing van kaarten
0-153
16-308
31-4513
46-609
61-7513
76-9013
65Geel
4Rood
Gescoorde doelpunten
Boven 0.589%
25 Wedstrijden
Boven 1.564%
18 Wedstrijden
Boven 2.529%
8 Wedstrijden
Boven 3.521%
6 Wedstrijden
Boven 4.511%
3 Wedstrijden

Spelers

Speler Leeft. Pos Beo
D. Gjengaar D. Gjengaar 21 FWD 7.52
A. O'Connor A. O'Connor 24 - 7.43
M. Jiménez M. Jiménez 18 FWD 7.17
Dennis Nelich Dennis Nelich 17 - 7.14
S. Sserwadda S. Sserwadda 23 MID 7.12
C. Berkley C. Berkley 19 DEF 6.90
M. Dos Santos M. Dos Santos 17 DEF 6.84
Roald Mitchell Roald Mitchell 22 FWD 6.78
R. Donkor R. Donkor 21 MID 6.74
J. Collahuazo J. Collahuazo 19 DEF 6.70
N. Worth N. Worth 18 MID 6.41
D. Sullivan D. Sullivan 24 MID 6.39
Timothy Logan Timothy Logan 18 MID 6.36
J. Gutierrez J. Gutierrez 20 DEF 6.21
Caio Ramalho Caio Ramalho 18 DEF 6.21
C. Gallagher C. Gallagher 17 - 6.08
B. Schwarz B. Schwarz 20 DEF 5.95
A. Modelo A. Modelo 20 DEF -
I. Kasule I. Kasule 21 MID -
N. Benedetti N. Benedetti 20 MID -
W. Bogacz W. Bogacz 21 FWD -
A. Rojas A. Rojas 20 FWD -
R. Mosquera R. Mosquera 20 FWD -
J. Hall J. Hall 17 FWD -
M. Sofo M. Sofo 21 FWD -
A. Jarvis A. Jarvis 19 MID -
A. Mehmeti A. Mehmeti 16 MID -
T. Rosborough T. Rosborough 17 MID -
C. Ofori C. Ofori 20 DEF -
M. Morales M. Morales 22 DEF -
D. Alexandre D. Alexandre 18 DEF -
A. Stokes A. Stokes 17 GK -

Stand

VS - MLS Next Pro
# Team G D P
1 Columbus Crew II 28 49-43 48
2 New England II 28 47-42 48
3 New York City II 28 50-44 47
4 Connecticut FC 28 59-52 46
5 New York RB II 28 58-48 46
6 Philadelphia Union II 28 37-40 43
7 Toronto II 28 48-56 39
8 FC Cincinnati II 28 32-62 20
9 Crown Legacy 28 67-39 58
10 Chattanooga 28 56-39 56
11 Atlanta United II 28 62-46 48
12 Huntsville City 28 49-47 44
13 Orlando City II 28 55-56 44
14 Chicago Fire II 28 50-48 39
15 Carolina Core 28 40-53 31
16 Inter Miami II 28 30-74 15
17 Portland Timbers II 28 37-29 57
18 Ventura County 28 58-36 53
19 Los Angeles FC II 28 50-48 45
20 The Town 28 51-36 42
21 Tacoma Defiance 28 40-44 41
22 Real Monarchs 28 38-55 33
23 Vancouver Whitecaps II 28 39-62 27
24 Austin II 28 54-21 65
25 Houston Dynamo FC II 28 53-33 52
26 Minnesota United II 28 43-39 45
27 St. Louis City II 28 42-40 44
28 North Texas 28 42-41 40
29 Sporting KC II 28 36-75 23
30 Colorado Rapids II 28 28-52 21
31 Crown Legacy 28 67-39 58
32 Chattanooga 28 56-39 56
33 Atlanta United II 28 62-46 48
34 Columbus Crew II 28 49-43 48
35 New England II 28 47-42 48
36 New York City II 28 50-44 47
37 Connecticut FC 28 59-52 46
38 New York RB II 28 58-48 46
39 Huntsville City 28 49-47 44
40 Orlando City II 28 55-56 44
41 Philadelphia Union II 28 37-40 43
42 Toronto II 28 48-56 39
43 Chicago Fire II 28 50-48 39
44 Carolina Core 28 40-53 31
45 FC Cincinnati II 28 32-62 20
46 Inter Miami II 28 30-74 15
47 Austin II 28 54-21 65
48 Portland Timbers II 28 37-29 57
49 Ventura County 28 58-36 53
50 Houston Dynamo FC II 28 53-33 52
51 Minnesota United II 28 43-39 45
52 Los Angeles FC II 28 50-48 45
53 St. Louis City II 28 42-40 44
54 The Town 28 51-36 42
55 Tacoma Defiance 28 40-44 41
56 North Texas 28 42-41 40
57 Real Monarchs 28 38-55 33
58 Vancouver Whitecaps II 28 39-62 27
59 Sporting KC II 28 36-75 23
60 Colorado Rapids II 28 28-52 21
Promotion - MLS Next Pro (Play Offs: 1/8-finals) Promotion - MLS Next Pro (Play-in)

New York RB II voorspellingen & wedtips

Op zoek naar New York RB II voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor New York RB II op basis van ons algoritme, NT Apex. Tot op heden hebben we 36 wedstrijden met New York RB II geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de beste tip van 72.2%. De voorspellingen omvatten Eindresultaat, Under/Over, Beide Teams Scoren, Correcte Score, xG, Hoekschoppen & Balbezit.

In het huidige MLS Next Pro-seizoen heeft New York RB II 15 overwinningen, 0 gelijkspelen en 13 nederlagen behaald in 28 wedstrijden, met 60 doelpunten gescoord (2.1 per wedstrijd) en 51 tegendoelpunten, met 3 clean sheets.

In de laatste 10 wedstrijden heeft New York RB II gemiddeld 56% balbezit, 1.91 xG en 5.6 hoekschoppen per wedstrijd, met een winstpercentage van 40%.

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle voltooide New York RB II voorspellingen blijven zichtbaar zodat je onze prestaties op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

New York RB II is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.