Ugrás a tartalomra
Az NT Apex AI-modellel
Virtus Entella U19

Entella U19 Tippek, statisztikák és forma

AI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.

17
Elemzett mérkőzések
58.8%
Kiszámíthatóság
WDDWWD
Legutóbbi forma
1.40
Gólok / mérkőzés
Virtus Entella U19 az utóbbi 10 meccsén mindig gólt szerzett
Virtus Entella U19 utóbbi 12 mérkőzésének 92%-án mindkét csapat gólt szerzett
Virtus Entella U19 hazai pályán veretlen az utóbbi 8 mérkőzésen
Még nincsenek tippek

A tippeket nagyjából 4 nappal a kezdés előtt számoljuk ki, így a következő meccsek hamarosan itt lesznek.

Legutóbbi meccsek

Virtus Entella U19 vs Cittadella U19, Campionato Primavera - 2, kezdés 10:00. Odds: hazai 1.57, döntetlen 4.00, vendég 4.55. Best Tip: hazai győzelem, odds 1.57, megbízhatóság 5.0/10. Végeredmény 1–0, a tipp bejött.
Vége
Entella U191
Cittadella U190
▾1.57
▴4.00
▴4.55
1
▾1.57
O2.5
▾1.62
Igen
▴1.70
1
▾1.57
5.0
✓ 1
▾1.575.0
Virtus Entella U19 vs Vicenza U19, Campionato Primavera - 2, kezdés 10:00. Odds: hazai 2.10, döntetlen 3.40, vendég 3.00. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.72, megbízhatóság 4.3/10. Végeredmény 1–1, a tipp nem jött be.
Vége
Entella U191
Vicenza U19 1
2.10
▴3.40
3.00
X
▴3.40
O2.5
1.72
Igen
1.62
O2.5
1.72
4.3
O2.5
1.724.3
Sudtirol U19 vs Virtus E, Campionato Primavera - 2, kezdés 10:00. Odds: hazai 2.82, döntetlen 3.35, vendég 2.20. Best Tip: vendég vagy döntetlen, odds 1.35, megbízhatóság 4.0/10. Végeredmény 1–1, a tipp bejött.
Vége
Sudtirol U191
Entella U191
2.82
3.35
2.20
2
2.20
O2.5
1.82
Igen
1.68
X2
1.35
4.0
✓ X2
1.354.0
Virtus Entella U19 vs Padova U19, Campionato Primavera - 2, kezdés 10:00. Odds: hazai 1.70, döntetlen 3.70, vendég 4.05. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.63, megbízhatóság 4.9/10. Végeredmény 4–1, a tipp bejött.
Vége
Entella U194
Padova U191
▾1.70
3.70
▴4.05
X2
▴1.95
O2.5
1.63
Igen
1.64
O2.5
1.63
4.9
✓ O2.5
1.634.9
Virtus Entella U19 vs Brescia U19, Campionato Primavera - 2, kezdés 14:00. Odds: hazai 1.63, döntetlen 3.85, vendég 4.50. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.70, megbízhatóság 4.9/10. Végeredmény 3–1, a tipp bejött.
Vége
Entella U193
Brescia U191
▾1.63
▴3.85
▴4.50
X2
▴2.10
O2.5
1.70
Igen
1.72
O2.5
1.70
4.9
✓ O2.5
1.704.9
Virtus Entella U19 vs Como U19, Campionato Primavera - 2, kezdés 14:00. Odds: hazai 3.15, döntetlen 3.50, vendég 1.98. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.70, megbízhatóság 4.4/10. Végeredmény 2–2, a tipp bejött.
Vége
Entella U192
Como U192
▴3.15
3.50
1.98
X
3.50
O2.5
1.70
Nem
2.00
O2.5
1.70
4.4
✓ O2.5
1.704.4
Virtus Entella U19 vs Reggiana U19, Campionato Primavera - 2, kezdés 13:30. Odds: hazai 1.80, döntetlen 3.50, vendég 3.70. Best Tip: mindkét csapat szerez gólt, odds 1.63, megbízhatóság 5.0/10. Végeredmény 2–1, a tipp bejött.
Vége
Entella U192
Reggiana U19 1
1.80
3.50
3.70
2
3.70
O2.5
1.67
Igen
1.63
BTTS
1.63
5.0
✓ BTTS
1.635.0
AlbinoLeffe U19 vs Virtus Entella U19, Campionato Primavera - 2, kezdés 14:00. Odds: hazai 2.67, döntetlen 3.20, vendég 2.37. Best Tip: legfeljebb 3 gól a meccsen, odds 1.32, megbízhatóság 4.6/10. Végeredmény 4–3, a tipp nem jött be.
Vége
AlbinoLeffe U194
Entella U193
▴2.67
3.20
▾2.37
2
▾2.37
U3.5
1.32
Igen
1.59
U3.5
1.32
4.6
U3.5
1.324.6

Szezonstatisztikák

Campionato Primavera - 2 Olaszország · Szezon 2026
7Mérkőzések Győzelmi arány 43%
Teljesítmény elemzése
Statisztika Hazai Vendég Összesen
Mérkőzések437
Győzelmek303
Döntetlenek112
Vereségek022
Lőtt gólok9312
Kapott gólok369
Lőtt gólok átlaga2.31.01.7
Kapott gólok átlaga0.82.01.3
Kapott gól nélküli mérkőzések101
Gól nélküli mérkőzések000
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai4-1
Vendég-
Legnagyobb vereség
Hazai-
Vendég3-1
Legtöbb lőtt gól
Hazai4
Vendég1
Legtöbb kapott gól
Hazai1
Vendég3
Sorozatok
Győzelmek1
Vereségek1
Tizenegyesek
2/ 2
100.00% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
3–0
0-15
0–3
16-30
3–0
31-45
2–1
46-60
1–1
61-75
2–4
76-90
Lőtt Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
0Sárga
0Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.5100%
7 Mérkőzések
Több mint 1.529%
2 Mérkőzések
Több mint 2.529%
2 Mérkőzések
Több mint 3.514%
1 Mérkőzések
Több mint 4.50%
0 Mérkőzések

Játékosok

Nincsenek elérhető játékosadatok

Tabella

Olaszország - Campionato Primavera - 2
# Csapat M G P
1 Sampdoria U19 7 20-9 15
2 Cremonese U19 7 15-8 15
3 Renate U19 7 13-6 15
4 Venezia U19 7 13-9 13
5 Vicenza U19 7 11-6 12
6 Udinese U19 7 15-13 12
7 Virtus Entella U19 7 12-9 11
8 Lecco U19 7 8-11 11
9 Padova U19 7 10-11 10
10 Brescia U19 7 10-15 8
11 Cittadella U19 7 11-15 7
12 Mantova U19 7 8-12 7
13 Modena U19 7 11-14 5
14 Pro Vercelli U19 7 6-12 5
15 Sudtirol U19 7 5-10 4
16 Reggiana U19 7 2-10 2
17 Catanzaro U19 7 19-6 19
18 Benevento U19 7 20-7 16
19 Perugia U19 7 18-4 15
20 Palermo U19 7 13-8 15
21 Monopoli U19 7 12-7 12
22 Bari U19 7 11-6 12
23 Avellino U19 7 12-11 12
24 Latina U19 7 15-11 11
25 Pescara U19 7 15-14 11
26 Napoli U19 7 10-10 9
27 Spezia U19 7 11-14 7
28 Pisa U19 7 11-14 6
29 Cosenza U19 7 7-18 4
30 Frosinone U19 7 5-20 4
31 Ascoli U19 7 7-17 2
32 Salernitana U19 7 5-24 1
Promotion - Primavera 1 Promotion - Primavera 2 (Promotion - Play Offs) Relegation

Virtus Entella U19 – tippek és fogadási előrejelzések

Virtus Entella U19 tippeket keresel? A NerdyTips AI-alapú foci tippeket kínál Virtus Entella U19-mérkőzésekre, saját modellünk, az NT Apex segítségével. Eddig 17 Virtus Entella U19-mérkőzést elemeztünk, a Best Tip találati aránya 58.8%. A tippek a következő fogadástípusokat fedik le: végeredmény, több/kevesebb gól, mindkét csapat gólt szerez, pontos eredmény, xG, szögletek és labdabirtoklás.

Az aktuális Campionato Primavera - 2 idényben Virtus Entella U19 mérlege 7 mérkőzés után 3 győzelem, 2 döntetlen és 2 vereség; 12 lőtt gól (meccsenként 1.7), 9 kapott gól és 1 kapott gól nélküli mérkőzés.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Virtus Entella U19-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Virtus Entella U19 csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.