Hoppa till innehållet
Drivs av NT Apex AI
Virtus Entella U19

Entella U19 Tips, statistik och form

AI-speltips, statistik & form — uppdateras dagligen.

17
Tippade matcher
58.8%
Förutsägbarhet
WDDWWD
Senaste form
1.40
Mål / match
Virtus Entella U19 gjorde mål i alla de senaste 10 matcherna
Virtus Entella U19: mål av båda lagen i 92% av de senaste 12 matcherna
Virtus Entella U19 är obesegrat hemma i de senaste 8 matcherna
Inga speltips ännu

Vi räknar fram våra speltips ungefär 4 dagar före avspark, så de kommande matcherna dyker snart upp här.

Senaste matcher

Virtus Entella U19 vs Cittadella U19, Campionato Primavera - 2, avspark 10:00. Odds: 1.57 hemma, 4.00 oavgjort, 4.55 borta. Best Tip: hemmalaget vinner, odds 1.57, säkerhet 5.0/10. Slutresultat 1–0, tipset gick in.
Slut
Entella U191
Cittadella U190
▾1.57
▴4.00
▴4.55
1
▾1.57
O2.5
▾1.62
Ja
▴1.70
1
▾1.57
5.0
✓ 1
▾1.575.0
Virtus Entella U19 vs Vicenza U19, Campionato Primavera - 2, avspark 10:00. Odds: 2.10 hemma, 3.40 oavgjort, 3.00 borta. Best Tip: minst 3 mål i matchen, odds 1.72, säkerhet 4.3/10. Slutresultat 1–1, tipset gick inte in.
Slut
Entella U191
Vicenza U19 1
2.10
▴3.40
3.00
X
▴3.40
O2.5
1.72
Ja
1.62
O2.5
1.72
4.3
O2.5
1.724.3
Sudtirol U19 vs Virtus E, Campionato Primavera - 2, avspark 10:00. Odds: 2.82 hemma, 3.35 oavgjort, 2.20 borta. Best Tip: bortalaget vinner eller oavgjort, odds 1.35, säkerhet 4.0/10. Slutresultat 1–1, tipset gick in.
Slut
Sudtirol U191
Entella U191
2.82
3.35
2.20
2
2.20
O2.5
1.82
Ja
1.68
X2
1.35
4.0
✓ X2
1.354.0
Virtus Entella U19 vs Padova U19, Campionato Primavera - 2, avspark 10:00. Odds: 1.70 hemma, 3.70 oavgjort, 4.05 borta. Best Tip: minst 3 mål i matchen, odds 1.63, säkerhet 4.9/10. Slutresultat 4–1, tipset gick in.
Slut
Entella U194
Padova U191
▾1.70
3.70
▴4.05
X2
▴1.95
O2.5
1.63
Ja
1.64
O2.5
1.63
4.9
✓ O2.5
1.634.9
Virtus Entella U19 vs Brescia U19, Campionato Primavera - 2, avspark 14:00. Odds: 1.63 hemma, 3.85 oavgjort, 4.50 borta. Best Tip: minst 3 mål i matchen, odds 1.70, säkerhet 4.9/10. Slutresultat 3–1, tipset gick in.
Slut
Entella U193
Brescia U191
▾1.63
▴3.85
▴4.50
X2
▴2.10
O2.5
1.70
Ja
1.72
O2.5
1.70
4.9
✓ O2.5
1.704.9
Virtus Entella U19 vs Como U19, Campionato Primavera - 2, avspark 14:00. Odds: 3.15 hemma, 3.50 oavgjort, 1.98 borta. Best Tip: minst 3 mål i matchen, odds 1.70, säkerhet 4.4/10. Slutresultat 2–2, tipset gick in.
Slut
Entella U192
Como U192
▴3.15
3.50
1.98
X
3.50
O2.5
1.70
Nej
2.00
O2.5
1.70
4.4
✓ O2.5
1.704.4
Virtus Entella U19 vs Reggiana U19, Campionato Primavera - 2, avspark 13:30. Odds: 1.80 hemma, 3.50 oavgjort, 3.70 borta. Best Tip: båda lagen gör mål, odds 1.63, säkerhet 5.0/10. Slutresultat 2–1, tipset gick in.
Slut
Entella U192
Reggiana U19 1
1.80
3.50
3.70
2
3.70
O2.5
1.67
Ja
1.63
BLGM
1.63
5.0
✓ BLGM
1.635.0
AlbinoLeffe U19 vs Virtus Entella U19, Campionato Primavera - 2, avspark 14:00. Odds: 2.67 hemma, 3.20 oavgjort, 2.37 borta. Best Tip: högst 3 mål i matchen, odds 1.32, säkerhet 4.6/10. Slutresultat 4–3, tipset gick inte in.
Slut
AlbinoLeffe U194
Entella U193
▴2.67
3.20
▾2.37
2
▾2.37
U3.5
1.32
Ja
1.59
U3.5
1.32
4.6
U3.5
1.324.6

Säsongsstatistik

Campionato Primavera - 2 Italien · Säsong 2026
7Matcher Vinstprocent 43%
Prestationsöversikt
Statistik Hemma Borta Totalt
Matcher437
Vinster303
Oavgjorda112
Förluster022
Gjorda mål9312
Insläppta mål369
Snitt gjorda mål2.31.01.7
Snitt insläppta mål0.82.01.3
Nollor101
Matcher utan mål000
Rekord och sviter
Största seger
Hemma4-1
Borta-
Största förlust
Hemma-
Borta3-1
Flest gjorda mål
Hemma4
Borta1
Flest insläppta mål
Hemma1
Borta3
Sviter
Vinster1
Förluster1
Straffar
2/ 2
100.00% Satta
När målen görs (gjorda vs insläppta)
3–0
0-15
0–3
16-30
3–0
31-45
2–1
46-60
1–1
61-75
2–4
76-90
Gjorda Insläppta
Taktik och disciplin
Tidpunkt för kort
0Gula
0Röda
Gjorda mål
Över 0.5100%
7 Matcher
Över 1.529%
2 Matcher
Över 2.529%
2 Matcher
Över 3.514%
1 Matcher
Över 4.50%
0 Matcher

Spelare

Inga spelardata tillgängliga

Tabell

Italien - Campionato Primavera - 2
# Lag S M P
1 Sampdoria U19 7 20-9 15
2 Cremonese U19 7 15-8 15
3 Renate U19 7 13-6 15
4 Venezia U19 7 13-9 13
5 Vicenza U19 7 11-6 12
6 Udinese U19 7 15-13 12
7 Virtus Entella U19 7 12-9 11
8 Lecco U19 7 8-11 11
9 Padova U19 7 10-11 10
10 Brescia U19 7 10-15 8
11 Cittadella U19 7 11-15 7
12 Mantova U19 7 8-12 7
13 Modena U19 7 11-14 5
14 Pro Vercelli U19 7 6-12 5
15 Sudtirol U19 7 5-10 4
16 Reggiana U19 7 2-10 2
17 Catanzaro U19 7 19-6 19
18 Benevento U19 7 20-7 16
19 Perugia U19 7 18-4 15
20 Palermo U19 7 13-8 15
21 Monopoli U19 7 12-7 12
22 Bari U19 7 11-6 12
23 Avellino U19 7 12-11 12
24 Latina U19 7 15-11 11
25 Pescara U19 7 15-14 11
26 Napoli U19 7 10-10 9
27 Spezia U19 7 11-14 7
28 Pisa U19 7 11-14 6
29 Cosenza U19 7 7-18 4
30 Frosinone U19 7 5-20 4
31 Ascoli U19 7 7-17 2
32 Salernitana U19 7 5-24 1
Promotion - Primavera 1 Promotion - Primavera 2 (Promotion - Play Offs) Relegation

Virtus Entella U19 – prognoser och speltips

Letar du efter tips på Virtus Entella U19? NerdyTips ger dig AI-genererade fotbollstips för Virtus Entella U19, framtagna av vår modell NT Apex. Hittills har vi analyserat 17 matcher med Virtus Entella U19 och nått en träffsäkerhet på 58.8% för Best Tip. Tipsen täcker slutresultat, över/under, båda lagen gör mål, rätt resultat, xG, hörnor och bollinnehav.

I den aktuella Campionato Primavera - 2-säsongen har Virtus Entella U19 noterat 3 vinster, 2 oavgjorda och 2 förluster på 7 matcher, gjort 12 mål (1.7 per match) och släppt in 9, med 1 hållna nollor.

NerdyTips bygger på full transparens — alla avslutade Virtus Entella U19-tips förblir synliga så att du kan verifiera vår historik när som helst. Tips för kommande matcher kräver en prenumeration.

Virtus Entella U19 är bara ett av tusentals lag som vi analyserar varje dag — utforska våra fotbollstips för fler än 700 ligor.