Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
Virtus Entella U19

Entella U19 Tipy, statistiky a forma

AI sázkové tipy, statistiky a forma — aktualizováno denně.

17
Predikované zápasy
58.8%
Míra úspěšnosti
WDDWWD
Aktuální forma
1.40
Góly / zápas
Virtus Entella U19: gól ve všech posledních 10 zápasech
Oba týmy daly gól v 92 % z posledních 12 zápasů týmu Virtus Entella U19
Virtus Entella U19: série 8 domácích zápasů bez porážky
Zatím žádné tipy

Tipy počítáme zhruba 4 dny před výkopem, takže nadcházející zápasy se tu brzy objeví.

Poslední zápasy

Virtus Entella U19 vs Cittadella U19, Campionato Primavera - 2, výkop 10:00. Kurzy: 1.57 domácí, 4.00 remíza, 4.55 hosté. Best Tip: výhra domácích, kurz 1.57, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 1–0, tip vyšel.
Konec
Entella U191
Cittadella U190
▾1.57
▴4.00
▴4.55
1
▾1.57
O2.5
▾1.62
Ano
▴1.70
1
▾1.57
5.0
✓ 1
▾1.575.0
Virtus Entella U19 vs Vicenza U19, Campionato Primavera - 2, výkop 10:00. Kurzy: 2.10 domácí, 3.40 remíza, 3.00 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.72, důvěra 4.3/10. Konečný výsledek 1–1, tip nevyšel.
Konec
Entella U191
Vicenza U19 1
2.10
▴3.40
3.00
X
▴3.40
O2.5
1.72
Ano
1.62
O2.5
1.72
4.3
O2.5
1.724.3
Sudtirol U19 vs Virtus E, Campionato Primavera - 2, výkop 10:00. Kurzy: 2.82 domácí, 3.35 remíza, 2.20 hosté. Best Tip: hosté neprohrají, kurz 1.35, důvěra 4.0/10. Konečný výsledek 1–1, tip vyšel.
Konec
Sudtirol U191
Entella U191
2.82
3.35
2.20
2
2.20
O2.5
1.82
Ano
1.68
X2
1.35
4.0
✓ X2
1.354.0
Virtus Entella U19 vs Padova U19, Campionato Primavera - 2, výkop 10:00. Kurzy: 1.70 domácí, 3.70 remíza, 4.05 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.63, důvěra 4.9/10. Konečný výsledek 4–1, tip vyšel.
Konec
Entella U194
Padova U191
▾1.70
3.70
▴4.05
X2
▴1.95
O2.5
1.63
Ano
1.64
O2.5
1.63
4.9
✓ O2.5
1.634.9
Virtus Entella U19 vs Brescia U19, Campionato Primavera - 2, výkop 14:00. Kurzy: 1.63 domácí, 3.85 remíza, 4.50 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.70, důvěra 4.9/10. Konečný výsledek 3–1, tip vyšel.
Konec
Entella U193
Brescia U191
▾1.63
▴3.85
▴4.50
X2
▴2.10
O2.5
1.70
Ano
1.72
O2.5
1.70
4.9
✓ O2.5
1.704.9
Virtus Entella U19 vs Como U19, Campionato Primavera - 2, výkop 14:00. Kurzy: 3.15 domácí, 3.50 remíza, 1.98 hosté. Best Tip: padnou alespoň 3 góly, kurz 1.70, důvěra 4.4/10. Konečný výsledek 2–2, tip vyšel.
Konec
Entella U192
Como U192
▴3.15
3.50
1.98
X
3.50
O2.5
1.70
Ne
2.00
O2.5
1.70
4.4
✓ O2.5
1.704.4
Virtus Entella U19 vs Reggiana U19, Campionato Primavera - 2, výkop 13:30. Kurzy: 1.80 domácí, 3.50 remíza, 3.70 hosté. Best Tip: oba týmy dají gól, kurz 1.63, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 2–1, tip vyšel.
Konec
Entella U192
Reggiana U19 1
1.80
3.50
3.70
2
3.70
O2.5
1.67
Ano
1.63
ODG
1.63
5.0
✓ ODG
1.635.0
AlbinoLeffe U19 vs Virtus Entella U19, Campionato Primavera - 2, výkop 14:00. Kurzy: 2.67 domácí, 3.20 remíza, 2.37 hosté. Best Tip: padnou nejvýše 3 góly, kurz 1.32, důvěra 4.6/10. Konečný výsledek 4–3, tip nevyšel.
Konec
AlbinoLeffe U194
Entella U193
▴2.67
3.20
▾2.37
2
▾2.37
U3.5
1.32
Ano
1.59
U3.5
1.32
4.6
U3.5
1.324.6

Statistiky sezóny

Campionato Primavera - 2 Itálie · Sezóna 2026
7Zápasy Procento výher 43%
Přehled výkonů
Údaj Domácí Hosté Celkem
Zápasy437
Výhry303
Remízy112
Prohry022
Vstřelené góly9312
Inkasované góly369
Průměr vstřelených gólů2.31.01.7
Průměr inkasovaných gólů0.82.01.3
Čistá konta101
Bez vstřeleného gólu000
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí4-1
Hosté-
Nejtěžší porážka
Domácí-
Hosté3-1
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí4
Hosté1
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí1
Hosté3
Série
Výhry1
Prohry1
Penalty
2/ 2
100.00% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
3–0
0-15
0–3
16-30
3–0
31-45
2–1
46-60
1–1
61-75
2–4
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0Žluté
0Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.5100%
7 zápasů
Nad 1.529%
2 zápasů
Nad 2.529%
2 zápasů
Nad 3.514%
1 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů

Hráči

Nejsou k dispozici žádná data o hráčích

Tabulka

Itálie - Campionato Primavera - 2
# Tým Z G B
1 Sampdoria U19 7 20-9 15
2 Cremonese U19 7 15-8 15
3 Renate U19 7 13-6 15
4 Venezia U19 7 13-9 13
5 Vicenza U19 7 11-6 12
6 Udinese U19 7 15-13 12
7 Virtus Entella U19 7 12-9 11
8 Lecco U19 7 8-11 11
9 Padova U19 7 10-11 10
10 Brescia U19 7 10-15 8
11 Cittadella U19 7 11-15 7
12 Mantova U19 7 8-12 7
13 Modena U19 7 11-14 5
14 Pro Vercelli U19 7 6-12 5
15 Sudtirol U19 7 5-10 4
16 Reggiana U19 7 2-10 2
17 Catanzaro U19 7 19-6 19
18 Benevento U19 7 20-7 16
19 Perugia U19 7 18-4 15
20 Palermo U19 7 13-8 15
21 Monopoli U19 7 12-7 12
22 Bari U19 7 11-6 12
23 Avellino U19 7 12-11 12
24 Latina U19 7 15-11 11
25 Pescara U19 7 15-14 11
26 Napoli U19 7 10-10 9
27 Spezia U19 7 11-14 7
28 Pisa U19 7 11-14 6
29 Cosenza U19 7 7-18 4
30 Frosinone U19 7 5-20 4
31 Ascoli U19 7 7-17 2
32 Salernitana U19 7 5-24 1
Promotion - Primavera 1 Promotion - Primavera 2 (Promotion - Play Offs) Relegation

Tipy a predikce na zápasy Virtus Entella U19

Hledáte tipy na Virtus Entella U19? NerdyTips nabízí fotbalové tipy na zápasy týmu Virtus Entella U19 od našeho AI modelu NT Apex. Zatím jsme analyzovali 17 zápasů týmu Virtus Entella U19 a úspěšnost Best Tip u nich činí 58.8%. Predikce zahrnují konečný výsledek, Více/Méně, Oba týmy dají gól, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

Bilance týmu Virtus Entella U19 v aktuální sezóně Campionato Primavera - 2: odehrané zápasy 7, výhry 3, remízy 2, prohry 2, vstřelené góly 12 (1.7 na zápas), inkasované góly 9 a čistá konta 1.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Virtus Entella U19 zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Virtus Entella U19 je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.