İçeriğe geç
NT Apex AI destekli
Virtus Entella U19

Entella U19 Tahminler, istatistikler ve form

Yapay zeka bahis tahminleri, istatistikler ve form — her gün güncellenir.

17
Tahmin edilen maçlar
58.8%
Öngörülebilirlik oranı
WDDWWD
Son form
1.40
Gol / Maç
Virtus Entella U19 son 10 maçın tamamında gol attı
Virtus Entella U19 takımının son 12 maçında KG Var oranı %92
Virtus Entella U19 son 8 iç saha maçında yenilmedi
Henüz tahmin yok

Tahminlerimizi maç başlamadan yaklaşık 4 gün önce hesaplıyoruz, bu yüzden yaklaşan maçlar yakında burada görünecek.

Son maçlar

Virtus Entella U19 - Cittadella U19, Campionato Primavera - 2, başlama saati 10:00. Oranlar: ev sahibi 1.57, beraberlik 4.00, deplasman 4.55. Best Tip: ev sahibi kazanır, oran 1.57, güven 5.0/10. Maç sonucu 1–0, tahmin tuttu.
MS
Entella U191
Cittadella U190
▾1.57
▴4.00
▴4.55
1
▾1.57
O2.5
▾1.62
Var
▴1.70
1
▾1.57
5.0
✓ 1
▾1.575.0
Virtus Entella U19 - Vicenza U19, Campionato Primavera - 2, başlama saati 10:00. Oranlar: ev sahibi 2.10, beraberlik 3.40, deplasman 3.00. Best Tip: en az 3 gol olur, oran 1.72, güven 4.3/10. Maç sonucu 1–1, tahmin tutmadı.
MS
Entella U191
Vicenza U19 1
2.10
▴3.40
3.00
X
▴3.40
O2.5
1.72
Var
1.62
O2.5
1.72
4.3
O2.5
1.724.3
Sudtirol U19 - Virtus E, Campionato Primavera - 2, başlama saati 10:00. Oranlar: ev sahibi 2.82, beraberlik 3.35, deplasman 2.20. Best Tip: deplasman veya beraberlik, oran 1.35, güven 4.0/10. Maç sonucu 1–1, tahmin tuttu.
MS
Sudtirol U191
Entella U191
2.82
3.35
2.20
2
2.20
O2.5
1.82
Var
1.68
X2
1.35
4.0
✓ X2
1.354.0
Virtus Entella U19 - Padova U19, Campionato Primavera - 2, başlama saati 10:00. Oranlar: ev sahibi 1.70, beraberlik 3.70, deplasman 4.05. Best Tip: en az 3 gol olur, oran 1.63, güven 4.9/10. Maç sonucu 4–1, tahmin tuttu.
MS
Entella U194
Padova U191
▾1.70
3.70
▴4.05
X2
▴1.95
O2.5
1.63
Var
1.64
O2.5
1.63
4.9
✓ O2.5
1.634.9
Virtus Entella U19 - Brescia U19, Campionato Primavera - 2, başlama saati 14:00. Oranlar: ev sahibi 1.63, beraberlik 3.85, deplasman 4.50. Best Tip: en az 3 gol olur, oran 1.70, güven 4.9/10. Maç sonucu 3–1, tahmin tuttu.
MS
Entella U193
Brescia U191
▾1.63
▴3.85
▴4.50
X2
▴2.10
O2.5
1.70
Var
1.72
O2.5
1.70
4.9
✓ O2.5
1.704.9
Virtus Entella U19 - Como U19, Campionato Primavera - 2, başlama saati 14:00. Oranlar: ev sahibi 3.15, beraberlik 3.50, deplasman 1.98. Best Tip: en az 3 gol olur, oran 1.70, güven 4.4/10. Maç sonucu 2–2, tahmin tuttu.
MS
Entella U192
Como U192
▴3.15
3.50
1.98
X
3.50
O2.5
1.70
Yok
2.00
O2.5
1.70
4.4
✓ O2.5
1.704.4
Virtus Entella U19 - Reggiana U19, Campionato Primavera - 2, başlama saati 13:30. Oranlar: ev sahibi 1.80, beraberlik 3.50, deplasman 3.70. Best Tip: karşılıklı gol olur, oran 1.63, güven 5.0/10. Maç sonucu 2–1, tahmin tuttu.
MS
Entella U192
Reggiana U19 1
1.80
3.50
3.70
2
3.70
O2.5
1.67
Var
1.63
KG Var
1.63
5.0
✓ KG Var
1.635.0
AlbinoLeffe U19 - Virtus Entella U19, Campionato Primavera - 2, başlama saati 14:00. Oranlar: ev sahibi 2.67, beraberlik 3.20, deplasman 2.37. Best Tip: en fazla 3 gol olur, oran 1.32, güven 4.6/10. Maç sonucu 4–3, tahmin tutmadı.
MS
AlbinoLeffe U194
Entella U193
▴2.67
3.20
▾2.37
2
▾2.37
U3.5
1.32
Var
1.59
U3.5
1.32
4.6
U3.5
1.324.6

Sezon istatistikleri

Campionato Primavera - 2 İtalya · Sezon 2026
7Maçlar Galibiyet oranı 43%
Performans analizi
İstatistik Ev sahibi Deplasman Toplam
Maçlar437
Galibiyetler303
Beraberlikler112
Mağlubiyetler022
Atılan goller9312
Yenilen goller369
Maç başına atılan gol2.31.01.7
Maç başına yenilen gol0.82.01.3
Gol yenmeyen maçlar101
Gol atılamayan maçlar000
Rekorlar ve seriler
En farklı galibiyet
Ev sahibi4-1
Deplasman-
En farklı mağlubiyet
Ev sahibi-
Deplasman3-1
En fazla atılan gol
Ev sahibi4
Deplasman1
En fazla yenilen gol
Ev sahibi1
Deplasman3
Seriler
Galibiyet1
Mağlubiyet1
Penaltılar
2/ 2
100.00% Atılan
Gol dakikaları (atılan / yenilen)
3–0
0-15
0–3
16-30
3–0
31-45
2–1
46-60
1–1
61-75
2–4
76-90
Atılan Yenilen
Taktik ve disiplin
Kart dakikaları
0Sarı
0Kırmızı
Atılan goller
Üst 0.5100%
7 Maçlar
Üst 1.529%
2 Maçlar
Üst 2.529%
2 Maçlar
Üst 3.514%
1 Maçlar
Üst 4.50%
0 Maçlar

Oyuncular

Oyuncu verisi bulunmuyor

Puan durumu

İtalya - Campionato Primavera - 2
# Takım O G P
1 Sampdoria U19 7 20-9 15
2 Cremonese U19 7 15-8 15
3 Renate U19 7 13-6 15
4 Venezia U19 7 13-9 13
5 Vicenza U19 7 11-6 12
6 Udinese U19 7 15-13 12
7 Virtus Entella U19 7 12-9 11
8 Lecco U19 7 8-11 11
9 Padova U19 7 10-11 10
10 Brescia U19 7 10-15 8
11 Cittadella U19 7 11-15 7
12 Mantova U19 7 8-12 7
13 Modena U19 7 11-14 5
14 Pro Vercelli U19 7 6-12 5
15 Sudtirol U19 7 5-10 4
16 Reggiana U19 7 2-10 2
17 Catanzaro U19 7 19-6 19
18 Benevento U19 7 20-7 16
19 Perugia U19 7 18-4 15
20 Palermo U19 7 13-8 15
21 Monopoli U19 7 12-7 12
22 Bari U19 7 11-6 12
23 Avellino U19 7 12-11 12
24 Latina U19 7 15-11 11
25 Pescara U19 7 15-14 11
26 Napoli U19 7 10-10 9
27 Spezia U19 7 11-14 7
28 Pisa U19 7 11-14 6
29 Cosenza U19 7 7-18 4
30 Frosinone U19 7 5-20 4
31 Ascoli U19 7 7-17 2
32 Salernitana U19 7 5-24 1
Promotion - Primavera 1 Promotion - Primavera 2 (Promotion - Play Offs) Relegation

Virtus Entella U19 tahminleri ve analizleri

Virtus Entella U19 tahminleri mi arıyorsunuz? NerdyTips, modelimiz NT Apex ile Virtus Entella U19 maçları için yapay zeka destekli futbol tahminleri sunuyor. Bugüne kadar Virtus Entella U19 takımının yer aldığı 17 maçı analiz ettik; Best Tip isabet oranımız 58.8%. Tahminler maç sonucu, alt/üst, karşılıklı gol, kesin skor, xG, korner ve topa sahip olma bahis türlerini kapsıyor.

Mevcut Campionato Primavera - 2 sezonunda Virtus Entella U19, 7 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet elde etmiş; 12 gol atmış (maç başına 1.7) ve 9 gol yemiş, 1 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm Virtus Entella U19 tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

Virtus Entella U19, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 700'den fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.