Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Virtus Entella U19

Entella U19 Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

17
Prognozirane utakmice
58.8%
Predvidljivost
WDDWWD
Trenutna forma
1.40
Golova po meču
Virtus Entella U19: gol u svih poslednjih 10 utakmica
Oba tima daju gol u 92% poslednjih 12 utakmica tima Virtus Entella U19
Virtus Entella U19 je bez poraza kod kuće 8 puta zaredom
Još nema tipova

Tipove računamo otprilike 4 dana pre početka utakmice, pa će se predstojeće utakmice uskoro pojaviti ovde.

Poslednji mečevi

Virtus Entella U19 vs Cittadella U19, Campionato Primavera - 2, početak u 10:00. Kvote: 1.57 domaćin, 4.00 nerešeno, 4.55 gost. Best Tip: pobeda domaćina, kvota 1.57, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 1–0, tip pogođen.
Kraj
Entella U191
Cittadella U190
▾1.57
▴4.00
▴4.55
1
▾1.57
O2.5
▾1.62
GG
▴1.70
1
▾1.57
5.0
✓ 1
▾1.575.0
Virtus Entella U19 vs Vicenza U19, Campionato Primavera - 2, početak u 10:00. Kvote: 2.10 domaćin, 3.40 nerešeno, 3.00 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.72, poverenje 4.3/10. Konačan rezultat 1–1, tip nije pogođen.
Kraj
Entella U191
Vicenza U19 1
2.10
▴3.40
3.00
X
▴3.40
O2.5
1.72
GG
1.62
O2.5
1.72
4.3
O2.5
1.724.3
Sudtirol U19 vs Virtus E, Campionato Primavera - 2, početak u 10:00. Kvote: 2.82 domaćin, 3.35 nerešeno, 2.20 gost. Best Tip: pobeda gosta ili nerešeno, kvota 1.35, poverenje 4.0/10. Konačan rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Sudtirol U191
Entella U191
2.82
3.35
2.20
2
2.20
O2.5
1.82
GG
1.68
X2
1.35
4.0
✓ X2
1.354.0
Virtus Entella U19 vs Padova U19, Campionato Primavera - 2, početak u 10:00. Kvote: 1.70 domaćin, 3.70 nerešeno, 4.05 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.63, poverenje 4.9/10. Konačan rezultat 4–1, tip pogođen.
Kraj
Entella U194
Padova U191
▾1.70
3.70
▴4.05
X2
▴1.95
O2.5
1.63
GG
1.64
O2.5
1.63
4.9
✓ O2.5
1.634.9
Virtus Entella U19 vs Brescia U19, Campionato Primavera - 2, početak u 14:00. Kvote: 1.63 domaćin, 3.85 nerešeno, 4.50 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.70, poverenje 4.9/10. Konačan rezultat 3–1, tip pogođen.
Kraj
Entella U193
Brescia U191
▾1.63
▴3.85
▴4.50
X2
▴2.10
O2.5
1.70
GG
1.72
O2.5
1.70
4.9
✓ O2.5
1.704.9
Virtus Entella U19 vs Como U19, Campionato Primavera - 2, početak u 14:00. Kvote: 3.15 domaćin, 3.50 nerešeno, 1.98 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.70, poverenje 4.4/10. Konačan rezultat 2–2, tip pogođen.
Kraj
Entella U192
Como U192
▴3.15
3.50
1.98
X
3.50
O2.5
1.70
NG
2.00
O2.5
1.70
4.4
✓ O2.5
1.704.4
Virtus Entella U19 vs Reggiana U19, Campionato Primavera - 2, početak u 13:30. Kvote: 1.80 domaćin, 3.50 nerešeno, 3.70 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.63, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 2–1, tip pogođen.
Kraj
Entella U192
Reggiana U19 1
1.80
3.50
3.70
2
3.70
O2.5
1.67
GG
1.63
GG
1.63
5.0
✓ GG
1.635.0
AlbinoLeffe U19 vs Virtus Entella U19, Campionato Primavera - 2, početak u 14:00. Kvote: 2.67 domaćin, 3.20 nerešeno, 2.37 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.32, poverenje 4.6/10. Konačan rezultat 4–3, tip nije pogođen.
Kraj
AlbinoLeffe U194
Entella U193
▴2.67
3.20
▾2.37
2
▾2.37
U3.5
1.32
GG
1.59
U3.5
1.32
4.6
U3.5
1.324.6

Statistika sezone

Campionato Primavera - 2 Italija · Sezona 2026
7Utakmice Procenat pobeda 43%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice437
Pobede303
Nerešeno112
Porazi022
Postignuti golovi9312
Primljeni golovi369
Prosek postignutih golova2.31.01.7
Prosek primljenih golova0.82.01.3
Utakmice bez primljenog gola101
Utakmice bez postignutog gola000
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin4-1
Gost-
Najveći poraz
Domaćin-
Gost3-1
Najviše postignutih golova
Domaćin4
Gost1
Najviše primljenih golova
Domaćin1
Gost3
Serije
Pobede1
Porazi1
Penali
2/ 2
100.00% realizovano
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
3–0
0-15
0–3
16-30
3–0
31-45
2–1
46-60
1–1
61-75
2–4
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vreme kartona
0Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.5100%
7 Utakmice
Preko 1.529%
2 Utakmice
Preko 2.529%
2 Utakmice
Preko 3.514%
1 Utakmice
Preko 4.50%
0 Utakmice

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tabela

Italija - Campionato Primavera - 2
# Tim O G B
1 Sampdoria U19 7 20-9 15
2 Cremonese U19 7 15-8 15
3 Renate U19 7 13-6 15
4 Venezia U19 7 13-9 13
5 Vicenza U19 7 11-6 12
6 Udinese U19 7 15-13 12
7 Virtus Entella U19 7 12-9 11
8 Lecco U19 7 8-11 11
9 Padova U19 7 10-11 10
10 Brescia U19 7 10-15 8
11 Cittadella U19 7 11-15 7
12 Mantova U19 7 8-12 7
13 Modena U19 7 11-14 5
14 Pro Vercelli U19 7 6-12 5
15 Sudtirol U19 7 5-10 4
16 Reggiana U19 7 2-10 2
17 Catanzaro U19 7 19-6 19
18 Benevento U19 7 20-7 16
19 Perugia U19 7 18-4 15
20 Palermo U19 7 13-8 15
21 Monopoli U19 7 12-7 12
22 Bari U19 7 11-6 12
23 Avellino U19 7 12-11 12
24 Latina U19 7 15-11 11
25 Pescara U19 7 15-14 11
26 Napoli U19 7 10-10 9
27 Spezia U19 7 11-14 7
28 Pisa U19 7 11-14 6
29 Cosenza U19 7 7-18 4
30 Frosinone U19 7 5-20 4
31 Ascoli U19 7 7-17 2
32 Salernitana U19 7 5-24 1
Promotion - Primavera 1 Promotion - Primavera 2 (Promotion - Play Offs) Relegation

Virtus Entella U19 prognoze i tipovi za klađenje

Tražite Virtus Entella U19 prognoze? NerdyTips daje fudbalske tipove za Virtus Entella U19 koje generiše naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 17 utakmica sa učešćem tima Virtus Entella U19, uz tačnost Best Tip-a od 58.8%. Prognoze pokrivaju konačan ishod, preko/ispod golova, oba tima daju gol, tačan rezultat, xG, kornere i posed lopte.

U tekućoj sezoni Campionato Primavera - 2 učinak tima Virtus Entella U19 je pobede: 3, nerešeno: 2, porazi: 2 (utakmica: 7). Dati golovi: 12 (1.7 po utakmici), primljeni: 9, a utakmica bez primljenog gola: 1.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Virtus Entella U19 ostaju vidljive, pa naš učinak možete da proverite u svakom trenutku. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

Virtus Entella U19 je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.