Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
CSKA Moskva U19

CSKA Moskva U19 Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€121.40m Ø 24.3 Youth Championship
56
Prognozirane utakmice
67.9%
Stepen predvidljivosti
WWWWWW
Trenutna forma
3
Golovi / Meč
CSKA Moskva U19 je postigao 4+ gola u poslednjih 3 utakmica
CSKA Moskva U19 je postigao gol u svih poslednjih 10 utakmica
CSKA Moskva U19 je imao više od 2.5 gola u 83% od poslednjih 12 utakmica
Nema predstojećih utakmica

CSKA Moskva U19 trenutno nema zakazanu utakmicu. Ispod pogledajte nedavne rezultate i statistiku sezone.

Poslednji mečevi

CSKA Moskva U19 vs Akademiya Konoplev U20, Youth Championship, početak u 13:00. Kvote: 1.44 domaćin, 4.55 nerešeno, 4.90 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.29, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 2–0, tip nije pogođen.
Kraj
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U192
Akademiya Konoplev U20Akademiya0
▾1.44
▴4.55
4.90
1
▾1.44
O2.5
1.29
GG
▴1.43
O2.5
1.29
8.0
O2.5
1.298.0
CSKA Moskva U19 vs Fakel U19, Youth Championship, početak u 13:00. Kvote: 1.10 domaćin, 7.80 nerešeno, 13.00 gost. Najbolji tip: domaćin pobeđuje sa najmanje 2 gola razlike, kvota 1.60, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 6–1, tip pogođen.
Kraj
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U196
Fakel U191
▾1.10
▴7.80
▴13.00
1
▾1.10
O2.5
1.25
NG
▾1.75
H1
1.60
8.0
✓ H1
1.608.0
Dinamo Moskva U19 vs CSKA Moskva U19, Youth Championship, početak u 17:00. Kvote: 3.70 domaćin, 3.75 nerešeno, 1.75 gost. Najbolji tip: gost pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.19, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 2–4, tip pogođen.
Kraj
Dinamo Moskva U19Dinamo M2
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U194
▴3.70
▴3.75
▾1.75
2
▾1.75
O2.5
1.27
GG
▴1.31
X2
▾1.19
8.0
✓ X2
▾1.198.0
CSKA Moskva U19 vs Nizhny Novgorod U19, Youth Championship, početak u 13:00. Kvote: 1.10 domaćin, 7.50 nerešeno, 14.00 gost. Najbolji tip: domaćin pobeđuje sa najmanje 2 gola razlike, kvota 1.60, poverenje 10/10. Konačan rezultat 5–1, tip pogođen.
Kraj
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U195
Nizhny Novgorod U19Nizhny N1
1.10
▴7.50
▾14.00
1
1.10
O3.5
▾1.72
GG
▴2.02
H1
1.60
10
✓ H1
1.6010
CSKA Moskva U19 vs Lokomotiv Moskva U19, Youth Championship, početak u 15:00. Kvote: 1.88 domaćin, 3.85 nerešeno, 3.15 gost. Najbolji tip: preko 3.5 golova, kvota 1.66, poverenje 6.4/10. Konačan rezultat 3–2, tip pogođen.
Kraj
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U193
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv2
1.88
3.85
3.15
1
1.88
O3.5
1.66
GG
1.28
O3.5
1.66
6.4
✓ O3.5
1.666.4
Spartak Moskva U19 vs CSKA Moskva U19, Youth Championship, početak u 16:00. Kvote: 7.80 domaćin, 5.80 nerešeno, 1.22 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.26, poverenje 8.5/10. Konačan rezultat 0–2, tip nije pogođen.
Kraj
Spartak Moskva U19Spartak M0
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U192
▾7.80
▴5.80
▾1.22
1X
▴3.35
O2.5
▾1.26
GG
▴1.60
O2.5
▾1.26
8.5
O2.5
▾1.268.5
CSKA Moskva U19 vs Dynamo Makhachkala U19, Youth Championship, početak u 15:00. Kvote: 1.14 domaćin, 6.30 nerešeno, 13.00 gost. Najbolji tip: domaćin pobeđuje sa najmanje 2 gola razlike, kvota 1.64, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 4–0, tip pogođen.
Kraj
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U194
Dynamo Makhachkala U19Dynamo M0
1.14
6.30
13.00
1
1.14
O3.5
1.71
GG
1.80
H1
1.64
8.0
✓ H1
1.648.0
CSKA Moskva U19 vs Rubin Kazan U20, Youth Championship, početak u 15:00. Kvote: 1.13 domaćin, 6.90 nerešeno, 11.00 gost. Najbolji tip: preko 3.5 golova, kvota 1.64, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 3–1, tip pogođen.
Kraj
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U193
Rubin Kazan U20Rubin Kazan U19 1
▾1.13
▴6.90
▾11.00
1
▾1.13
O3.5
1.64
GG
▴1.75
O3.5
1.64
8.0
✓ O3.5
1.648.0
Sochi U20 vs CSKA Moskva U19, Youth Championship, početak u 15:00. Kvote: 3.64 domaćin, 3.65 nerešeno, 1.88 gost. Najbolji tip: ispod 3.5 golova, kvota 1.37, poverenje 4.3/10. Konačan rezultat 1–3, tip nije pogođen.
Kraj
Sochi U20Sochi U191
CSKA Moskva U19CSKA Moscow U193
3.64
3.65
1.88
2
1.88
U3.5
1.37
NG
2.18
U3.5
1.37
4.3
U3.5
1.374.3

CSKA Moscow U19 Prosečna statistika

Poslednjih 10 utakmica
ŠuteviU okvir gola / utakmica
8.9
Posed lopte
59%
KorneriProsek po utakmici
8.5
Procenat pobeda
80%

Statistika sezone

Youth Championship Rusija · Sezona 2026
24Utakmice Procenat pobeda 75%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice121224
Pobede10818
Nerešeno022
Porazi224
Postignuti golovi383977
Primljeni golovi132033
Prosek postignutih golova3.23.33.2
Prosek primljenih golova1.11.71.4
Utakmice bez primljenog gola448
Utakmice bez postignutog gola000
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin6-1
Gost0-5
Najveći poraz
Domaćin2-3
Gost4-2
Najviše postignutih golova
Domaćin6
Gost5
Najviše primljenih golova
Domaćin3
Gost4
Serije
Pobede5
Porazi1
Penali
7/ 7
100.00% Realizovani
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
15–6
0-15
7–8
16-30
14–2
31-45
9–3
46-60
16–6
61-75
13–4
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vreme kartona
0Žuti
2Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.5100%
24 Utakmice
Preko 1.592%
22 Utakmice
Preko 2.563%
15 Utakmice
Preko 3.542%
10 Utakmice
Preko 4.521%
5 Utakmice

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tabela

Rusija - Youth Championship
# Tim O G B
1 CSKA Moskva U19 25 79-33 59
2 Zenit U19 25 71-33 54
3 Krasnodar U19 25 74-41 53
4 Rodina Moscow U19 25 65-33 51
5 Lokomotiv Moskva U19 25 60-40 47
6 Akademiya Konoplev U20 25 51-39 44
7 Almaz Antey U19 25 51-53 41
8 Spartak Moskva U19 25 38-42 31
9 Rostov U19 25 37-44 31
10 Dinamo Moskva U19 25 41-49 29
11 Dynamo Makhachkala U19 25 33-56 27
12 Ural U20 25 30-51 25
13 Chertanovo U20 25 34-57 23
14 Nizhny Novgorod U19 25 31-65 22
15 Fakel U19 25 27-52 16
16 Rubin Kazan U20 25 26-60 15

CSKA Moskva U19 prognoze i tipovi za klađenje

Tražite CSKA Moskva U19 prognoze? NerdyTips pruža fudbalske tipove za CSKA Moskva U19 generisane veštačkom inteligencijom pomoću našeg algoritma, NT Apex. Do sada smo analizirali 56 utakmica sa učešćem CSKA Moskva U19, uz tačnost najboljeg tipa od 67.9%. Prognoze pokrivaju Konačan rezultat, Više/Manje golova, Oba tima daju gol, Tačan rezultat, xG, Kornere i Posed lopte.

U tekućoj sezoni Youth Championship, CSKA Moskva U19 beleži 18 pobeda, 2 remija i 4 poraza u 24 utakmica, uz 77 postignutih golova (3.2 po utakmici) i 33 primljenih, sa 8 utakmica bez primljenog gola.

CSKA Moskva U19 trenutno ima procenjenu tržišnu vrednost od €121.40m.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene CSKA Moskva U19 prognoze ostaju vidljive kako biste u svakom trenutku mogli da proverite našu uspešnost. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

CSKA Moskva U19 je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.