Ga naar de inhoud
Mogelijk gemaakt door NT Apex AI
Huntsville City

Huntsville City Voorspellingen, Statistieken & Vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

€675.00Th. Ø 22.3 MLS Next Pro
38
Voorspelde wedstrijden
63.2%
Voorspelbaarheid
WWLWWW
Recente Vorm
1.53
Goals / Wedstrijd
Geen aankomende wedstrijden

Huntsville City heeft op dit moment geen geplande wedstrijd. Bekijk hieronder hun recente resultaten en seizoensstatistieken.

Recente Wedstrijden

New York RB II vs Huntsville City, MLS Next Pro, aftrap 19:00. Quoteringen: 1.75 thuis, 4.15 gelijkspel, 3.90 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.29, vertrouwen 7.0/10. Eindstand 1–2, tip uitgekomen.
Eind
New York RB IINew II1
Huntsville CityHuntsville2
▴1.75
▾4.15
▾3.90
X
▾4.15
O2.5
▴1.29
Ja
▾1.34
O2.5
▴1.29
7.0
✓ O2.5
▴1.297.0
Inter Miami II vs Huntsville City, MLS Next Pro, aftrap 00:00. Quoteringen: 4.00 thuis, 4.00 gelijkspel, 1.70 uit. Beste tip: uitploeg wint, quotering 1.70, vertrouwen 4.6/10. Eindstand 1–4, tip uitgekomen.
Eind
Inter Miami II1
Huntsville CityHuntsville4
▴4.00
▴4.00
▾1.70
2
▾1.70
O2.5
▴1.41
Ja
▴1.46
2
▾1.70
4.6
✓ 2
▾1.704.6
Huntsville City vs Chattanooga, MLS Next Pro, aftrap 01:00. Quoteringen: 2.85 thuis, 3.60 gelijkspel, 2.12 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.51, vertrouwen 3.9/10. Eindstand 1–2, tip uitgekomen.
Eind
Huntsville CityHuntsville1
Chattanooga2
▾2.85
3.60
▴2.12
1X
▾1.57
O2.5
1.51
Ja
1.48
O2.5
1.51
3.9
✓ O2.5
1.513.9
New England II vs Huntsville City, MLS Next Pro, aftrap 00:00. Quoteringen: 1.55 thuis, 4.35 gelijkspel, 5.20 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.53, vertrouwen 6.9/10. Eindstand 1–4, tip uitgekomen.
Eind
New England IINew II1
Huntsville CityHuntsville4
▾1.55
▴4.35
▴5.20
1X
▾1.14
O2.5
1.53
Ja
▴1.61
O2.5
1.53
6.9
✓ O2.5
1.536.9
Huntsville City vs Columbus Crew II, MLS Next Pro, aftrap 00:00. Quoteringen: 2.12 thuis, 3.65 gelijkspel, 2.95 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.43, vertrouwen 3.6/10. Eindstand 1–0, tip niet uitgekomen.
Eind
Huntsville CityHuntsville1
Columbus Crew IIColumbus Crew 20
▾2.12
3.65
▴2.95
1
▾2.12
O2.5
▴1.43
Ja
▴1.42
O2.5
▴1.43
3.6
O2.5
▴1.433.6
Huntsville City vs Inter Miami II, MLS Next Pro, aftrap 00:00. Quoteringen: 1.64 thuis, 4.15 gelijkspel, 4.60 uit. Beste tip: thuisploeg wint, quotering 1.64, vertrouwen 3.5/10. Eindstand 2–0, tip uitgekomen.
Eind
Huntsville CityHuntsville2
Inter Miami II0
▾1.64
▾4.15
▴4.60
1
▾1.64
U3.5
▾1.65
Nee
▾2.37
1
▾1.64
3.5
✓ 1
▾1.643.5
Huntsville City vs Crown Legacy, MLS Next Pro, aftrap 01:00. Quoteringen: 3.50 thuis, 3.95 gelijkspel, 1.91 uit. Beste tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.27, vertrouwen 8.5/10. Eindstand 2–2, tip uitgekomen.
Eind
Huntsville CityHuntsville2
Crown Legacy2
▾3.50
▴3.95
▾1.91
2
▾1.91
U3.5
▴1.67
Ja
▾1.44
X2
▴1.27
8.5
✓ X2
▴1.278.5
Carolina Core vs Huntsville C, MLS Next Pro, aftrap 00:30. Quoteringen: 2.05 thuis, 3.45 gelijkspel, 3.10 uit. Beste tip: thuisploeg wint, quotering 2.05, vertrouwen 8.1/10. Eindstand 2–0, tip uitgekomen.
Eind
Carolina Core2
Huntsville CHuntsville 0
▴2.05
▾3.45
▾3.10
1
▴2.05
U3.5
▾1.53
Ja
▾1.48
1
▴2.05
8.1
✓ 1
▴2.058.1

Huntsville Gemiddelde statistieken

Laatste 10 wedstrijden
Verwachte doelpuntenxG per wedstrijd
1.26
SchotenOp doel / wedstrijd
4.5
Balbezit
49%
HoekschoppenGemiddeld per wedstrijd
3.5
DisciplineKaarten per wedstrijd
2.4
Winstpercentage
60%

Seizoensstatistieken

MLS Next Pro VS · Seizoen 2026
28Wedstrijden Winstpercentage 50%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden141428
Overwinningen7714
Gelijkspelen000
Nederlagen7714
Doelpunten voor272451
Doelpunten tegen242751
Gem. doelpunten voor1.91.71.8
Gem. doelpunten tegen1.71.91.8
Clean sheets527
Wedstrijden zonder doelpunt145
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis4-0
Uit1-4
Zwaarste nederlaag
Thuis2-6
Uit7-2
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis4
Uit4
Meeste tegendoelpunten
Thuis6
Uit7
Reeksen
Winst4
Verlies6
Strafschoppen
12/ 17
70.59% Benut
Doelpunten per minuut (voor vs tegen)
4–9
0-15
10–4
16-30
8–11
31-45
8–5
46-60
8–6
61-75
11–12
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
Timing van kaarten
0-154
16-308
31-459
46-609
61-755
76-9021
64Geel
4Rood
Gescoorde doelpunten
Boven 0.582%
23 Wedstrijden
Boven 1.557%
16 Wedstrijden
Boven 2.529%
8 Wedstrijden
Boven 3.514%
4 Wedstrijden
Boven 4.50%
0 Wedstrijden

Spelers

Speler Leeft. Pos Beo
Erik Lauta Erik Lauta 22 GK 7.52
Jose Casas de Abadal Jose Casas de Abadal 25 - 7.37
B. Bowen B. Bowen 25 DEF 7.26
Z. Barrett Z. Barrett 24 DEF 7.26
Jonathan Hernandez Jonathan Hernandez 18 MID 7.00
M. Henry-Scott M. Henry-Scott 24 - 6.99
Ammar Delic Ammar Delic 18 GK 6.97
P. Mayaka P. Mayaka 25 MID 6.93
K. Carmichael K. Carmichael 23 DEF 6.65
K. Coulibaly K. Coulibaly 23 DEF 6.63
R. Miglietti R. Miglietti 26 FWD 6.57
B. Boneau B. Boneau 23 MID 6.55
T. Rose T. Rose 25 DEF 6.40
Gabriel Alonso Gabriel Alonso 18 - 6.18
M. Véliz M. Véliz 21 MID -
R. Gill R. Gill 22 FWD -
Damien Barker John Damien Barker John 21 MID -
Gunnar Studenthofft Gunnar Studenthofft 23 FWD -
A. Sipic A. Sipic 19 FWD -
M. Corcoran M. Corcoran 19 MID -
Isaiah Jones Isaiah Jones 19 MID -
A. Carleton A. Carleton 20 MID -
J. Knight J. Knight 23 MID -
B. Acosta B. Acosta 32 MID -
J. Pérez J. Pérez 22 MID -
Ethan O'Brien Ethan O'Brien 24 MID -
T. Washington T. Washington 32 DEF -
J. Gaines J. Gaines 23 DEF -
Wyatt Meyer Wyatt Meyer 24 DEF -
Chris Applewhite Chris Applewhite 18 DEF -
B. Schwake B. Schwake 24 GK -
X. Valdez X. Valdez 22 GK -
C. Koffi C. Koffi 25 MID -

Stand

VS - MLS Next Pro
# Team G D P
1 Columbus Crew II 28 49-43 48
2 New England II 28 47-42 48
3 New York City II 28 50-44 47
4 Connecticut FC 28 59-52 46
5 New York RB II 28 58-48 46
6 Philadelphia Union II 28 37-40 43
7 Toronto II 28 48-56 39
8 FC Cincinnati II 28 32-62 20
9 Crown Legacy 28 67-39 58
10 Chattanooga 28 56-39 56
11 Atlanta United II 28 62-46 48
12 Huntsville City 28 49-47 44
13 Orlando City II 28 55-56 44
14 Chicago Fire II 28 50-48 39
15 Carolina Core 28 40-53 31
16 Inter Miami II 28 30-74 15
17 Portland Timbers II 28 37-29 57
18 Ventura County 28 58-36 53
19 Los Angeles FC II 28 50-48 45
20 The Town 28 51-36 42
21 Tacoma Defiance 28 40-44 41
22 Real Monarchs 28 38-55 33
23 Vancouver Whitecaps II 28 39-62 27
24 Austin II 28 54-21 65
25 Houston Dynamo FC II 28 53-33 52
26 Minnesota United II 28 43-39 45
27 St. Louis City II 28 42-40 44
28 North Texas 28 42-41 40
29 Sporting KC II 28 36-75 23
30 Colorado Rapids II 28 28-52 21
31 Crown Legacy 28 67-39 58
32 Chattanooga 28 56-39 56
33 Atlanta United II 28 62-46 48
34 Columbus Crew II 28 49-43 48
35 New England II 28 47-42 48
36 New York City II 28 50-44 47
37 Connecticut FC 28 59-52 46
38 New York RB II 28 58-48 46
39 Huntsville City 28 49-47 44
40 Orlando City II 28 55-56 44
41 Philadelphia Union II 28 37-40 43
42 Toronto II 28 48-56 39
43 Chicago Fire II 28 50-48 39
44 Carolina Core 28 40-53 31
45 FC Cincinnati II 28 32-62 20
46 Inter Miami II 28 30-74 15
47 Austin II 28 54-21 65
48 Portland Timbers II 28 37-29 57
49 Ventura County 28 58-36 53
50 Houston Dynamo FC II 28 53-33 52
51 Minnesota United II 28 43-39 45
52 Los Angeles FC II 28 50-48 45
53 St. Louis City II 28 42-40 44
54 The Town 28 51-36 42
55 Tacoma Defiance 28 40-44 41
56 North Texas 28 42-41 40
57 Real Monarchs 28 38-55 33
58 Vancouver Whitecaps II 28 39-62 27
59 Sporting KC II 28 36-75 23
60 Colorado Rapids II 28 28-52 21
Promotion - MLS Next Pro (Play Offs: 1/8-finals) Promotion - MLS Next Pro (Play-in)

Huntsville City voorspellingen & wedtips

Op zoek naar Huntsville City voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor Huntsville City op basis van ons algoritme, NT Apex. Tot op heden hebben we 38 wedstrijden met Huntsville City geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de beste tip van 63.2%. De voorspellingen omvatten Eindresultaat, Under/Over, Beide Teams Scoren, Correcte Score, xG, Hoekschoppen & Balbezit.

In het huidige MLS Next Pro-seizoen heeft Huntsville City 14 overwinningen, 0 gelijkspelen en 14 nederlagen behaald in 28 wedstrijden, met 51 doelpunten gescoord (1.8 per wedstrijd) en 51 tegendoelpunten, met 7 clean sheets.

In de laatste 10 wedstrijden heeft Huntsville City gemiddeld 49% balbezit, 1.26 xG en 3.5 hoekschoppen per wedstrijd, met een winstpercentage van 60%.

Huntsville City heeft momenteel een geschatte marktwaarde van €675.00Th..

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle voltooide Huntsville City voorspellingen blijven zichtbaar zodat je onze prestaties op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Huntsville City is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.