Ga naar de inhoud
Mogelijk gemaakt door NT Apex AI
Philadelphia Union II

Philadelphia Union II Voorspellingen, Statistieken & Vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

38
Voorspelde wedstrijden
60.5%
Voorspelbaarheid
DWWWLW
Recente Vorm
1.60
Goals / Wedstrijd
Philadelphia Union II scoorde in de laatste 7 wedstrijden
Philadelphia Union II kreeg 3+ gele kaarten in de laatste 5 wedstrijden
Geen aankomende wedstrijden

Philadelphia Union II heeft op dit moment geen geplande wedstrijd. Bekijk hieronder hun recente resultaten en seizoensstatistieken.

Recente Wedstrijden

Philadelphia Union II vs New York City II, MLS Next Pro, aftrap 19:00. Quoteringen: 2.08 thuis, 3.85 gelijkspel, 2.82 uit. Beste tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.65, vertrouwen 8.4/10. Eindstand 1–1, tip uitgekomen.
Eind
Philadelphia Union IIPhiladelphia II 1
New York City IINew II1
▾2.08
▴3.85
▴2.82
2
▴2.82
O2.5
▴1.33
Ja
▴1.35
X2
▴1.65
8.4
✓ X2
▴1.658.4
Chicago Fire II vs Philadelphia Union II, MLS Next Pro, aftrap 20:00. Quoteringen: 1.79 thuis, 4.20 gelijkspel, 3.50 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.23, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 1–2, tip uitgekomen.
Eind
Chicago Fire II1
Philadelphia Union IIPhiladelphia II2
▴1.79
▴4.20
▾3.50
1
▴1.79
O2.5
▾1.23
Ja
▾1.29
O2.5
▾1.23
8.0
✓ O2.5
▾1.238.0
Philadelphia Union II vs Columbus Crew II, MLS Next Pro, aftrap 00:00. Quoteringen: 2.27 thuis, 3.65 gelijkspel, 2.85 uit. Beste tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.58, vertrouwen 5.6/10. Eindstand 1–0, tip niet uitgekomen.
Eind
Philadelphia Union IIPhiladelphia II1
Columbus Crew IIColumbus Crew 20
▴2.27
3.65
▾2.85
2
▾2.85
O2.5
▾1.37
Ja
▾1.36
X2
▾1.58
5.6
X2
▾1.585.6
FC Cincinnati II vs Philadelphia Union II, MLS Next Pro, aftrap 17:00. Quoteringen: 2.70 thuis, 3.75 gelijkspel, 2.22 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.53, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 2–3, tip uitgekomen.
Eind
FC Cincinnati IICincinnati 22
Philadelphia Union IIPhiladelphia II3
▾2.70
▴3.75
▴2.22
2
▴2.22
O2.5
▾1.53
Ja
▾1.46
O2.5
▾1.53
8.0
✓ O2.5
▾1.538.0
Philadelphia Union II vs Connecticut FC, MLS Next Pro, aftrap 20:00. Quoteringen: 3.45 thuis, 3.80 gelijkspel, 1.87 uit. Beste tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.26, vertrouwen 8.5/10. Eindstand 2–4, tip uitgekomen.
Eind
Philadelphia Union IIPhiladelphia II 2
Connecticut FC4
▴3.45
▴3.80
▾1.87
2
▾1.87
O2.5
▾1.45
Ja
▾1.41
X2
▾1.26
8.5
✓ X2
▾1.268.5
New England II vs Philadelphia Union II, MLS Next Pro, aftrap 00:00. Quoteringen: 1.83 thuis, 3.70 gelijkspel, 3.60 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.53, vertrouwen 7.5/10. Eindstand 3–4, tip uitgekomen.
Eind
New England IINew II 3
Philadelphia Union IIPhiladelphia II4
▴1.83
▾3.70
▴3.60
1
▴1.83
O2.5
▴1.53
Ja
▴1.51
O2.5
▴1.53
7.5
✓ O2.5
▴1.537.5
Philadelphia Union II vs FC Cincinnati II, MLS Next Pro, aftrap 17:00. Quoteringen: 1.55 thuis, 4.15 gelijkspel, 4.95 uit. Beste tip: thuisploeg wint, quotering 1.55, vertrouwen 6.8/10. Eindstand 2–1, tip uitgekomen.
Eind
Philadelphia Union IIPhiladelphia II2
FC Cincinnati IICincinnati 21
▾1.55
▴4.15
▴4.95
1
▾1.55
O2.5
▾1.51
Ja
▴1.61
1
▾1.55
6.8
✓ 1
▾1.556.8
New York City II vs Philadelphia Union II, MLS Next Pro, aftrap 00:00. Quoteringen: 2.33 thuis, 3.65 gelijkspel, 2.67 uit. Beste tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 1.42, vertrouwen 8.5/10. Eindstand 1–1, tip uitgekomen.
Eind
New York City IINew II1
Philadelphia Union IIPhiladelphia II 21
2.33
3.65
▾2.67
1
2.33
O2.5
▾1.43
Ja
▾1.41
1X
▴1.42
8.5
✓ 1X
▴1.428.5

Philadelphia II Gemiddelde statistieken

Laatste 10 wedstrijden
Verwachte doelpuntenxG per wedstrijd
1.07
SchotenOp doel / wedstrijd
5
Balbezit
47%
HoekschoppenGemiddeld per wedstrijd
4.1
DisciplineKaarten per wedstrijd
3.2
Winstpercentage
50%

Seizoensstatistieken

MLS Next Pro VS · Seizoen 2026
27Wedstrijden Winstpercentage 52%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden131427
Overwinningen7714
Gelijkspelen000
Nederlagen6713
Doelpunten voor172138
Doelpunten tegen152641
Gem. doelpunten voor1.31.51.4
Gem. doelpunten tegen1.21.91.5
Clean sheets415
Wedstrijden zonder doelpunt257
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis4-1
Uit0-4
Zwaarste nederlaag
Thuis2-4
Uit5-0
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis4
Uit4
Meeste tegendoelpunten
Thuis4
Uit5
Reeksen
Winst2
Verlies3
Strafschoppen
13/ 14
92.86% Benut
Doelpunten per minuut (voor vs tegen)
2–6
0-15
9–3
16-30
5–8
31-45
5–3
46-60
10–8
61-75
7–9
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
Timing van kaarten
0-157
16-3013
31-4511
46-6016
61-7513
76-907
78Geel
6Rood
Gescoorde doelpunten
Boven 0.574%
20 Wedstrijden
Boven 1.541%
11 Wedstrijden
Boven 2.515%
4 Wedstrijden
Boven 3.511%
3 Wedstrijden
Boven 4.50%
0 Wedstrijden

Spelers

Speler Leeft. Pos Beo
M. Sheridan M. Sheridan 24 GK 7.25
G. Sequera G. Sequera 19 MID 7.22
Gavin Wetzel Gavin Wetzel 19 DEF 7.15
Zachary Mastrodimos Zachary Mastrodimos 18 MID 6.77
W. Ferreira W. Ferreira 16 MID 6.77
Henry Bernstein Henry Bernstein 18 MID 6.58
L. Soria L. Soria 21 FWD 6.56
O. Benitez O. Benitez 21 DEF 6.52
Kellan  LeBlanc Kellan LeBlanc 17 MID 6.51
J. Griffin J. Griffin 17 DEF 6.41
Jamir Johnson Jamir Johnson 17 FWD 6.34
R. Qawasmy R. Qawasmy 26 - 5.98
Edward Davis Edward Davis 19 FWD -
Sal Olivas Sal Olivas 19 FWD -
M. Anderson M. Anderson 22 FWD -
Stas Kornzeniowski Stas Kornzeniowski 22 FWD -
N. Pariano N. Pariano 22 MID -
D. Vazquez D. Vazquez 19 MID -
C. Olney C. Olney 19 MID -
Cavan  Sullivan Cavan Sullivan 16 MID -
N. Harriel N. Harriel 24 DEF -
I. LeFlore I. LeFlore 23 DEF -
Neil Pierre Neil Pierre 18 DEF -
A. Rick A. Rick 19 GK -
O. Semmle O. Semmle 27 GK -
R. Uzcátegui R. Uzcátegui 21 DEF -

Stand

VS - MLS Next Pro
# Team G D P
1 Columbus Crew II 28 49-43 48
2 New England II 28 47-42 48
3 New York City II 28 50-44 47
4 Connecticut FC 28 59-52 46
5 New York RB II 28 58-48 46
6 Philadelphia Union II 28 37-40 43
7 Toronto II 28 48-56 39
8 FC Cincinnati II 28 32-62 20
9 Crown Legacy 28 67-39 58
10 Chattanooga 28 56-39 56
11 Atlanta United II 28 62-46 48
12 Huntsville City 28 49-47 44
13 Orlando City II 28 55-56 44
14 Chicago Fire II 28 50-48 39
15 Carolina Core 28 40-53 31
16 Inter Miami II 28 30-74 15
17 Portland Timbers II 28 37-29 57
18 Ventura County 28 58-36 53
19 Los Angeles FC II 28 50-48 45
20 The Town 28 51-36 42
21 Tacoma Defiance 28 40-44 41
22 Real Monarchs 28 38-55 33
23 Vancouver Whitecaps II 28 39-62 27
24 Austin II 28 54-21 65
25 Houston Dynamo FC II 28 53-33 52
26 Minnesota United II 28 43-39 45
27 St. Louis City II 28 42-40 44
28 North Texas 28 42-41 40
29 Sporting KC II 28 36-75 23
30 Colorado Rapids II 28 28-52 21
31 Crown Legacy 28 67-39 58
32 Chattanooga 28 56-39 56
33 Atlanta United II 28 62-46 48
34 Columbus Crew II 28 49-43 48
35 New England II 28 47-42 48
36 New York City II 28 50-44 47
37 Connecticut FC 28 59-52 46
38 New York RB II 28 58-48 46
39 Huntsville City 28 49-47 44
40 Orlando City II 28 55-56 44
41 Philadelphia Union II 28 37-40 43
42 Toronto II 28 48-56 39
43 Chicago Fire II 28 50-48 39
44 Carolina Core 28 40-53 31
45 FC Cincinnati II 28 32-62 20
46 Inter Miami II 28 30-74 15
47 Austin II 28 54-21 65
48 Portland Timbers II 28 37-29 57
49 Ventura County 28 58-36 53
50 Houston Dynamo FC II 28 53-33 52
51 Minnesota United II 28 43-39 45
52 Los Angeles FC II 28 50-48 45
53 St. Louis City II 28 42-40 44
54 The Town 28 51-36 42
55 Tacoma Defiance 28 40-44 41
56 North Texas 28 42-41 40
57 Real Monarchs 28 38-55 33
58 Vancouver Whitecaps II 28 39-62 27
59 Sporting KC II 28 36-75 23
60 Colorado Rapids II 28 28-52 21
Promotion - MLS Next Pro (Play Offs: 1/8-finals) Promotion - MLS Next Pro (Play-in)

Philadelphia Union II voorspellingen & wedtips

Op zoek naar Philadelphia Union II voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor Philadelphia Union II op basis van ons algoritme, NT Apex. Tot op heden hebben we 38 wedstrijden met Philadelphia Union II geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de beste tip van 60.5%. De voorspellingen omvatten Eindresultaat, Under/Over, Beide Teams Scoren, Correcte Score, xG, Hoekschoppen & Balbezit.

In het huidige MLS Next Pro-seizoen heeft Philadelphia Union II 14 overwinningen, 0 gelijkspelen en 13 nederlagen behaald in 27 wedstrijden, met 38 doelpunten gescoord (1.4 per wedstrijd) en 41 tegendoelpunten, met 5 clean sheets.

In de laatste 10 wedstrijden heeft Philadelphia Union II gemiddeld 47% balbezit, 1.07 xG en 4.1 hoekschoppen per wedstrijd, met een winstpercentage van 50%.

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle voltooide Philadelphia Union II voorspellingen blijven zichtbaar zodat je onze prestaties op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Philadelphia Union II is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.