Ga naar de inhoud
Mogelijk gemaakt door NT Apex AI
North Texas

North Texas Voorspellingen, Statistieken & Vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

€800.00Th. Ø 20.0 MLS Next Pro
42
Voorspelde wedstrijden
66.7%
Voorspelbaarheid
LDLWDD
Recente Vorm
1.27
Goals / Wedstrijd
Geen aankomende wedstrijden

North Texas heeft op dit moment geen geplande wedstrijd. Bekijk hieronder hun recente resultaten en seizoensstatistieken.

Recente Wedstrijden

Colorado Rapids II vs North Texas, MLS Next Pro, aftrap 22:00. Quoteringen: 2.90 thuis, 3.60 gelijkspel, 2.14 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.53, vertrouwen 4.0/10. Eindstand 2–1, tip uitgekomen.
Eind
Colorado Rapids IIColorado 2
North Texas1
▴2.90
▴3.60
▾2.14
X
▴3.60
O2.5
▴1.53
Ja
▴1.50
O2.5
▴1.53
4.0
✓ O2.5
▴1.534.0
North Texas vs Houston Dynamo FC II, MLS Next Pro, aftrap 01:30. Quoteringen: 2.70 thuis, 3.60 gelijkspel, 2.35 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.53, vertrouwen 5.6/10. Eindstand 0–0, tip niet uitgekomen.
Eind
North Texas0
Houston Dynamo FC IIHouston II0
▾2.70
▴3.60
▴2.35
1
▾2.70
O2.5
▾1.53
Ja
▾1.43
O2.5
▾1.53
5.6
O2.5
▾1.535.6
North Texas vs Houston Dynamo FC II, MLS Next Pro, aftrap 01:45. Quoteringen: 2.50 thuis, 3.55 gelijkspel, 2.50 uit. Beste tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 1.47, vertrouwen 5.5/10. Eindstand 2–3, tip niet uitgekomen.
Eind
North Texas2
Houston Dynamo FC IIHouston II 3
▾2.50
▾3.55
▴2.50
1
▾2.50
O2.5
▴1.51
Nee
▾2.55
1X
▾1.47
5.5
1X
▾1.475.5
North Texas vs Real Monarchs, MLS Next Pro, aftrap 01:45. Quoteringen: 2.10 thuis, 3.60 gelijkspel, 2.93 uit. Beste tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 1.34, vertrouwen 8.5/10. Eindstand 4–1, tip uitgekomen.
Eind
North Texas4
Real Monarchs1
▾2.10
▾3.60
▴2.93
1
▾2.10
O2.5
▴1.50
Nee
▾2.50
1X
▾1.34
8.5
✓ 1X
▾1.348.5
St. Louis City II vs North Texas, MLS Next Pro, aftrap 01:00. Quoteringen: 1.55 thuis, 4.20 gelijkspel, 5.00 uit. Beste tip: maximaal 3 doelpunten totaal, quotering 1.68, vertrouwen 4.9/10. Eindstand 1–1, tip uitgekomen.
Eind
St. Louis City IISt. II1
North Texas1
▾1.55
▴4.20
▴5.00
1X
▾1.16
U3.5
▾1.68
Nee
▾2.27
U3.5
▾1.68
4.9
✓ U3.5
▾1.684.9
North Texas vs Minnesota II, MLS Next Pro, aftrap 01:45. Quoteringen: 2.63 thuis, 3.55 gelijkspel, 2.38 uit. Beste tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 1.50, vertrouwen 7.8/10. Eindstand 1–1, tip uitgekomen.
Eind
North Texas1
Minnesota IIMinnesota 21
▴2.63
▾3.55
▾2.38
1
▴2.63
U3.5
▾1.73
Nee
▾2.67
1X
▴1.50
7.8
✓ 1X
▴1.507.8
North Texas vs Austin II, MLS Next Pro, aftrap 01:45. Quoteringen: 4.25 thuis, 3.75 gelijkspel, 1.76 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.56, vertrouwen 4.8/10. Eindstand 0–0, tip niet uitgekomen.
Eind
North Texas 0
Austin II0
▴4.25
▴3.75
▾1.76
2
▾1.76
O2.5
▴1.56
Ja
▴1.57
O2.5
▴1.56
4.8
O2.5
▴1.564.8
North Texas vs Portland Timbers II, MLS Next Pro, aftrap 01:45. Quoteringen: 2.88 thuis, 3.55 gelijkspel, 2.27 uit. Beste tip: maximaal 3 doelpunten totaal, quotering 1.65, vertrouwen 3.7/10. Eindstand 0–3, tip uitgekomen.
Eind
North Texas0
Portland Timbers IIPortland 3
▾2.88
▾3.55
▴2.27
X
▾3.55
U3.5
1.65
Ja
▾1.47
U3.5
1.65
3.7
✓ U3.5
1.653.7
North Texas vs Tacoma Defiance, MLS Next Pro, aftrap 01:45. Quoteringen: 2.28 thuis, 3.55 gelijkspel, 2.72 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.47, vertrouwen 3.0/10. Eindstand 3–1, tip uitgekomen.
Eind
North Texas3
Tacoma Defiance1
▾2.28
▾3.55
▴2.72
1X
▾1.38
O2.5
▴1.47
Nee
▾2.57
O2.5
▴1.47
3.0
✓ O2.5
▴1.473.0
Ventura County vs North Texas, MLS Next Pro, aftrap 03:00. Quoteringen: 2.23 thuis, 3.60 gelijkspel, 2.98 uit. Beste tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 1.35, vertrouwen 8.8/10. Eindstand 6–1, tip uitgekomen.
Eind
Ventura County6
North Texas1
▴2.23
▾3.60
▾2.98
1
▴2.23
U3.5
▾1.61
Nee
▴2.60
1X
▴1.35
8.8
✓ 1X
▴1.358.8

North Texas Gemiddelde statistieken

Laatste 10 wedstrijden
Verwachte doelpuntenxG per wedstrijd
1.43
SchotenOp doel / wedstrijd
5.7
Balbezit
49%
HoekschoppenGemiddeld per wedstrijd
4.8
DisciplineKaarten per wedstrijd
2.2
Winstpercentage
20%

Seizoensstatistieken

MLS Next Pro VS · Seizoen 2026
27Wedstrijden Winstpercentage 52%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden141327
Overwinningen9514
Gelijkspelen000
Nederlagen5813
Doelpunten voor311647
Doelpunten tegen212243
Gem. doelpunten voor2.21.21.7
Gem. doelpunten tegen1.51.71.6
Clean sheets325
Wedstrijden zonder doelpunt257
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis5-1
Uit1-4
Zwaarste nederlaag
Thuis0-3
Uit6-1
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis5
Uit4
Meeste tegendoelpunten
Thuis3
Uit6
Reeksen
Winst4
Verlies3
Strafschoppen
23/ 29
79.31% Benut
Doelpunten per minuut (voor vs tegen)
3–4
0-15
2–7
16-30
9–7
31-45
8–7
46-60
9–4
61-75
10–10
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
Timing van kaarten
0-153
16-309
31-4511
46-6013
61-7510
76-9011
63Geel
4Rood
Gescoorde doelpunten
Boven 0.574%
20 Wedstrijden
Boven 1.556%
15 Wedstrijden
Boven 2.530%
8 Wedstrijden
Boven 3.511%
3 Wedstrijden
Boven 4.54%
1 Wedstrijden

Spelers

Speler Leeft. Pos Beo
Mohamed Cisset Mohamed Cisset 21 DEF 7.09
G. Cangiano G. Cangiano 21 FWD 7.07
A. Essel A. Essel 20 MID 7.00
Caleb Swann Caleb Swann 18 MID 6.81
F. Aroyameh F. Aroyameh 19 MID 6.81
Zachary Molomo Zachary Molomo 17 - 6.75
Gavin Gall Gavin Gall 22 DEF 6.75
Ian Charles Ian Charles 18 - 6.61
Landon Hickam Landon Hickam 18 MID 6.49
J. Bulkeley J. Bulkeley 20 DEF 6.41
J. DuBois J. DuBois 19 DEF 6.35
M. Luccin M. Luccin 18 MID 6.25
J. Contreras J. Contreras 18 FWD 6.24
Isaiah Kaakoush Isaiah Kaakoush 17 MID 6.17
Leonardo Orejarena Leonardo Orejarena 18 MID 6.11
N. Arango Montoya N. Arango Montoya 18 GK 6.00
Christopher Salazar Christopher Salazar 18 FWD -
Michael Cortellessa Michael Cortellessa 18 DEF -
Faisu Sangare Faisu Sangare 23 FWD -
A. Carrera A. Carrera 21 GK -
A. Ramirez A. Ramirez 20 FWD -
T. Scott T. Scott 20 FWD -
Daniel Baran Daniel Baran 19 FWD -
Samuel Sarver Samuel Sarver 22 FWD -
D. García D. García 19 MID -
A. Urzua A. Urzua 19 MID -
Joshua Torquato Joshua Torquato 18 DEF -
Alvaro Augusto Alvaro Augusto 20 DEF -
M. Molina M. Molina 19 DEF -
Enzo Newman Enzo Newman 20 DEF -
John Harms John Harms 23 GK -
Michael Collodi Michael Collodi 24 GK -

Stand

VS - MLS Next Pro
# Team G D P
1 Columbus Crew II 28 49-43 48
2 New England II 28 47-42 48
3 New York City II 28 50-44 47
4 Connecticut FC 28 59-52 46
5 New York RB II 28 58-48 46
6 Philadelphia Union II 28 37-40 43
7 Toronto II 28 48-56 39
8 FC Cincinnati II 28 32-62 20
9 Crown Legacy 28 67-39 58
10 Chattanooga 28 56-39 56
11 Atlanta United II 28 62-46 48
12 Huntsville City 28 49-47 44
13 Orlando City II 28 55-56 44
14 Chicago Fire II 28 50-48 39
15 Carolina Core 28 40-53 31
16 Inter Miami II 28 30-74 15
17 Portland Timbers II 28 37-29 57
18 Ventura County 28 58-36 53
19 Los Angeles FC II 28 50-48 45
20 The Town 28 51-36 42
21 Tacoma Defiance 28 40-44 41
22 Real Monarchs 28 38-55 33
23 Vancouver Whitecaps II 28 39-62 27
24 Austin II 28 54-21 65
25 Houston Dynamo FC II 28 53-33 52
26 Minnesota United II 28 43-39 45
27 St. Louis City II 28 42-40 44
28 North Texas 28 42-41 40
29 Sporting KC II 28 36-75 23
30 Colorado Rapids II 28 28-52 21
31 Crown Legacy 28 67-39 58
32 Chattanooga 28 56-39 56
33 Atlanta United II 28 62-46 48
34 Columbus Crew II 28 49-43 48
35 New England II 28 47-42 48
36 New York City II 28 50-44 47
37 Connecticut FC 28 59-52 46
38 New York RB II 28 58-48 46
39 Huntsville City 28 49-47 44
40 Orlando City II 28 55-56 44
41 Philadelphia Union II 28 37-40 43
42 Toronto II 28 48-56 39
43 Chicago Fire II 28 50-48 39
44 Carolina Core 28 40-53 31
45 FC Cincinnati II 28 32-62 20
46 Inter Miami II 28 30-74 15
47 Austin II 28 54-21 65
48 Portland Timbers II 28 37-29 57
49 Ventura County 28 58-36 53
50 Houston Dynamo FC II 28 53-33 52
51 Minnesota United II 28 43-39 45
52 Los Angeles FC II 28 50-48 45
53 St. Louis City II 28 42-40 44
54 The Town 28 51-36 42
55 Tacoma Defiance 28 40-44 41
56 North Texas 28 42-41 40
57 Real Monarchs 28 38-55 33
58 Vancouver Whitecaps II 28 39-62 27
59 Sporting KC II 28 36-75 23
60 Colorado Rapids II 28 28-52 21
Promotion - MLS Next Pro (Play Offs: 1/8-finals) Promotion - MLS Next Pro (Play-in)

North Texas voorspellingen & wedtips

Op zoek naar North Texas voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor North Texas op basis van ons algoritme, NT Apex. Tot op heden hebben we 42 wedstrijden met North Texas geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de beste tip van 66.7%. De voorspellingen omvatten Eindresultaat, Under/Over, Beide Teams Scoren, Correcte Score, xG, Hoekschoppen & Balbezit.

In het huidige MLS Next Pro-seizoen heeft North Texas 14 overwinningen, 0 gelijkspelen en 13 nederlagen behaald in 27 wedstrijden, met 47 doelpunten gescoord (1.7 per wedstrijd) en 43 tegendoelpunten, met 5 clean sheets.

In de laatste 10 wedstrijden heeft North Texas gemiddeld 49% balbezit, 1.43 xG en 4.8 hoekschoppen per wedstrijd, met een winstpercentage van 20%.

North Texas heeft momenteel een geschatte marktwaarde van €800.00Th..

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle voltooide North Texas voorspellingen blijven zichtbaar zodat je onze prestaties op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

North Texas is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.