Ga naar de inhoud
Op basis van het AI-model NT Apex
Trenčín II

Trencin B Voorspellingen, statistieken & vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

Ø 19.1 3. liga - West
18
Voorspelde wedstrijden
83.3%
Voorspelbaarheid
LLLDLW
Recente vorm
1.60
Goals / wedstrijd
Trenčín II kreeg minimaal één tegendoelpunt in de laatste 23 wedstrijden
Trenčín II kreeg geen rode kaarten in de laatste 40 wedstrijden
Nog geen voorspellingen

We berekenen onze voorspellingen ongeveer 4 dagen voor de aftrap, dus de komende wedstrijden verschijnen hier binnenkort.

Recente wedstrijden

Castkovce vs Trencin II, 3. liga - West, aftrap 12:00. Quoteringen: 2.90 thuis, 3.65 gelijkspel, 2.55 uit. Best Tip: beide teams scoren, quotering 1.44, vertrouwen 6.2/10. Eindstand 1–0, tip niet uitgekomen.
Eind
Castkovce1
Trencin B0
▴2.90
▴3.65
▾2.55
2
▾2.55
O2.5
1.47
Ja
1.44
BTTS
1.44
6.2
BTTS
1.446.2
Trencin II vs MSK Senec, 3. liga - West, aftrap 09:30. Quoteringen: 1.63 thuis, 3.90 gelijkspel, 4.50 uit. Best Tip: thuisploeg wint, quotering 1.63, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 0–1, tip niet uitgekomen.
Eind
Trencin B0
MSK Senec1
1.63
3.90
4.50
1
1.63
O2.5
1.50
Ja
1.57
1
1.63
8.0
1
1.638.0
Gabcikovo vs Trencin II, 3. liga - West, aftrap 13:30. Quoteringen: 1.70 thuis, 3.90 gelijkspel, 3.90 uit. Best Tip: beide teams scoren, quotering 1.48, vertrouwen 6.2/10. Eindstand 3–2, tip uitgekomen.
Eind
Gabcikovo3
Trencin B2
▾1.70
▴3.90
▴3.90
2
▴3.90
O2.5
1.43
Ja
1.48
BTTS
1.48
6.2
✓ BTTS
1.486.2
Trencin II vs Belusa, 3. liga - West, aftrap 09:30. Quoteringen: 2.38 thuis, 3.55 gelijkspel, 2.62 uit. Best Tip: beide teams scoren, quotering 1.42, vertrouwen 5.0/10. Eindstand 1–1, tip uitgekomen.
Eind
Trencin B1
Belusa1
2.38
3.55
2.62
1
2.38
O2.5
1.44
Ja
1.42
BTTS
1.42
5.0
✓ BTTS
1.425.0
Trencin II vs Nitra, 3. liga - West, aftrap 09:30. Quoteringen: 3.70 thuis, 3.90 gelijkspel, 1.72 uit. Best Tip: uitploeg wint, quotering 1.72, vertrouwen 3.8/10. Eindstand 2–4, tip uitgekomen.
Eind
Trencin B2
Nitra4
▴3.70
▴3.90
▾1.72
2
▾1.72
O2.5
1.42
Ja
1.46
2
▾1.72
3.8
✓ 2
▾1.723.8
Nove Zamky vs Trencin II, 3. liga - West, aftrap 14:30. Quoteringen: 1.80 thuis, 3.60 gelijkspel, 3.75 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.57, vertrouwen 5.1/10. Eindstand 2–5, tip uitgekomen.
Eind
Nove Zamky2
Trencin B5
1.80
3.60
3.75
1
1.80
O2.5
1.57
Ja
1.54
O2.5
1.57
5.1
✓ O2.5
1.575.1
Trencin II vs Velke Ludince, 3. liga - West, aftrap 09:30. Quoteringen: 1.65 thuis, 3.90 gelijkspel, 4.20 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.48, vertrouwen 5.0/10. Eindstand 5–1, tip uitgekomen.
Eind
Trencin B5
Velke Ludince1
▴1.65
▾3.90
▴4.20
1
▴1.70
O2.5
1.48
Ja
▾1.51
O2.5
1.48
5.0
✓ O2.5
1.485.0
Spartak Myjava vs Trencin II, 3. liga - West, aftrap 18:00. Quoteringen: 1.41 thuis, 4.50 gelijkspel, 5.30 uit. Best Tip: thuisploeg wint, quotering 1.41, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 2–0, tip uitgekomen.
Eind
Myjava2
Trencin B0
1.41
4.50
5.30
1
1.41
O2.5
1.32
Ja
1.47
1
1.41
8.0
✓ 1
1.418.0
Malacky vs Trencin II, 3. liga - West, aftrap 16:00. Quoteringen: 2.40 thuis, 3.90 gelijkspel, 2.45 uit. Best Tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 1.47, vertrouwen 4.9/10. Eindstand 1–0, tip uitgekomen.
Eind
Malacky1
Trencin B0
▾2.40
▴3.90
▴2.45
1
▾2.40
O2.5
▴1.45
Ja
▴1.46
1X
▾1.47
4.9
✓ 1X
▾1.474.9

Seizoensstatistieken

3. liga - West Slowakije · Seizoen 2026
13Wedstrijden Winpercentage 31%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden7613
Overwinningen224
Gelijkspelen202
Nederlagen347
Doelpunten voor131023
Doelpunten tegen131124
Gem. doelpunten voor1.91.71.8
Gem. doelpunten tegen1.91.81.8
Clean sheets000
Niet gescoord235
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis5-1
Uit2-5
Zwaarste nederlaag
Thuis0-3
Uit2-0
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis5
Uit5
Meeste tegendoelpunten
Thuis4
Uit3
Reeksen
Winst2
Verlies3
Tijdstip doelpunten (voor vs tegen)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–1
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
Tijdstip van kaarten
0Geel
0Rood
Gescoorde doelpunten
Over 0.562%
8 Wedstrijden
Over 1.546%
6 Wedstrijden
Over 2.531%
4 Wedstrijden
Over 3.523%
3 Wedstrijden
Over 4.515%
2 Wedstrijden

Spelers

Geen spelersgegevens beschikbaar

Stand

Slowakije - 3. liga - West
# Team G D P
1 Nitra 13 46-10 37
2 Puchov 14 36-10 28
3 Dunajska Luzna 14 19-11 27
4 Spartak Myjava 13 24-16 22
5 DAC II 14 25-19 21
6 Gabcikovo 13 23-21 20
7 MSK Senec 14 15-23 19
8 Belusa 13 26-21 18
9 Nove Zamky 13 15-19 18
10 Banik Prievidza 12 19-21 16
11 Castkovce 13 19-27 14
12 Trencin II 13 23-24 14
13 Komarno II 14 16-35 14
14 Velke Ludince 13 18-31 12
15 Raca 14 16-37 10
16 Slovan Duslo Sala 12 8-23 6
Promotion - 2. liga Relegation

Trenčín II voorspellingen & wedtips

Op zoek naar Trenčín II voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor Trenčín II op basis van ons model, NT Apex. Tot op heden hebben we 18 wedstrijden met Trenčín II geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de Best Tip van 83.3%. De voorspellingen omvatten eindresultaat, Over/Under, beide teams scoren, juiste eindstand, xG, hoekschoppen & balbezit.

In het huidige 3. liga - West-seizoen speelde Trenčín II 13 wedstrijden, met 4 overwinningen, 2 gelijkspelen en 7 nederlagen. De ploeg scoorde 23 doelpunten (1.8 per wedstrijd), kreeg er 24 tegen en hield 0 keer de nul.

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle afgeronde voorspellingen voor Trenčín II blijven zichtbaar, zodat je ons trackrecord op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Trenčín II is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.