Przejdź do treści
Napędzane przez NT Apex AI
Iváncsa

Iváncsa Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

5
Przewidziane mecze
–
Skuteczność prognoz
LLWLWW
Ostatnia forma
1.93
Gole / Mecz
Powyżej 2.5 gola w 83% z ostatnich 12 meczów Iváncsa
Iváncsa traci gola w każdym z ostatnich 8 meczów
Następny mecz NB III - Southwest · sob., 17 paź · 12:00
Ivancsa
VS12:00
MTK Budapest II
Odblokuj typ
Subskrybuj, aby zobaczyć

Ostatnie Mecze

Kaposvar vs Ivancsa, NB III - Southwest, początek o 12:00. Kursy: 1.67 gospodarze, 4.15 remis, 3.85 goście. Najlepszy typ: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.27, zaufanie 4.5/10. Wynik końcowy 1–0, typ nie wszedł.
Koniec
Kaposvar1
Ivancsa0
▾1.67
▾4.15
▴3.85
1X
▾1.22
O2.5
▴1.27
Tak
▴1.35
O2.5
▴1.27
4.5
O2.5
▴1.274.5
Pecsi MFC vs Ivancsa, NB III - Southwest, początek o 16:30. Kursy: 1.50 gospodarze, 4.15 remis, 5.25 goście. Najlepszy typ: wygrana gospodarzy, kurs 1.50, zaufanie 5.0/10. Wynik końcowy 7–0, typ wszedł.
Koniec
Pecsi MFC 7
Ivancsa 0
▾1.50
▴4.15
5.25
1
▾1.50
U3.5
▴1.54
Nie
2.07
1
▾1.50
5.0
✓ 1
▾1.505.0
Paksi SE II vs Ivancsa, NB III - Southwest, początek o 10:00. Kursy: 2.95 gospodarze, 3.60 remis, 2.02 goście. Najlepszy typ: obie drużyny strzelą gola, kurs 1.54, zaufanie 5.0/10. Wynik końcowy 0–2, typ nie wszedł.
Koniec
Paksi SE II0
Ivancsa2
2.95
3.60
2.02
2
2.02
O2.5
1.57
Tak
1.54
BTTS
1.54
5.0
BTTS
1.545.0
Budaors vs Ivancsa, NB III - Southwest, początek o 16:30. Kursy: 3.55 gospodarze, 4.05 remis, 1.91 goście. Najlepszy typ: obie drużyny strzelą gola, kurs 1.46, zaufanie 5.0/10. Wynik końcowy 3–1, typ wszedł.
Koniec
Budaors3
Ivancsa1
▴3.55
▴4.05
▾1.91
1
▴3.55
O2.5
▾1.55
Tak
▾1.46
BTTS
▾1.46
5.0
✓ BTTS
▾1.465.0
Ivancsa vs Szekszard, NB III - Southwest, początek o 16:30. Kursy: 1.62 gospodarze, 3.85 remis, 4.45 goście. Najlepszy typ: wygrana gospodarzy, kurs 1.62, zaufanie 4.7/10. Wynik końcowy 4–0, typ wszedł.
Koniec
Ivancsa4
Szekszard0
1.62
3.85
▾4.45
1
1.62
O2.5
▴1.55
Nie
2.20
1
1.62
4.7
✓ 1
1.624.7

Statystyki sezonu

NB III - Southwest Węgry · Sezon 2026
10Mecze Procent zwycięstw 50%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze5510
Zwycięstwa325
Remisy000
Porażki235
Gole strzelone15621
Gole stracone81321
Średnia goli strzelonych3.01.22.1
Średnia goli straconych1.62.62.1
Mecze bez straty gola112
Mecze bez strzelonego gola022
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie4-0
Na wyjeździe0-2
Najwyższa porażka
U siebie1-3
Na wyjeździe7-0
Najwięcej strzelonych goli
U siebie4
Na wyjeździe3
Najwięcej straconych goli
U siebie3
Na wyjeździe7
Serie
Zwycięstwa3
Porażki3
Rzuty karne
2/ 2
100.00% Wykorzystane
Minuty goli (strzelone vs stracone)
2–5
0-15
4–3
16-30
1–3
31-45
4–4
46-60
4–2
61-75
6–3
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
0Żółte
1Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.580%
8 meczów
Powyżej 1.560%
6 meczów
Powyżej 2.540%
4 meczów
Powyżej 3.530%
3 meczów
Powyżej 4.50%
0 meczów

Zawodnicy

Brak dostępnych danych o zawodnikach

Tabela

Węgry - NB III - Southwest
# Drużyna M G P
1 Pécsi MFC 11 31-4 31
2 Kaposvar 10 24-14 19
3 Ferencváros II 10 23-14 18
4 Budafoki LC 10 20-15 17
5 Dunaharaszti MTK 11 21-20 17
6 PTE-PEAC 10 16-13 16
7 MTK Budapest II 9 24-15 15
8 Iváncsa 10 21-21 15
9 Majosi 10 21-21 15
10 Siofok 10 16-12 14
11 Érdi VSE 10 22-24 12
12 Budaörs 10 17-27 12
13 Paksi SE II 11 20-24 7
14 Sárbogárd 10 9-24 5
15 Szekszárd 10 5-42 0

W bieżącym sezonie NB III - Southwest Iváncsa ma bilans 5-0-5 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 10 meczach, przy 21 golach strzelonych (2.1 na mecz) i 21 straconych oraz 2 czystych kontach.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Iváncsa pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Iváncsa to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.