Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
NSÍ II

NSÍ II Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

4
Meciuri analizate
–
Predictibilitate
LLLLLL
Forma recentă
1.20
Goluri / meci
NSÍ II a avut peste 2.5 goluri în 83% din ultimele 12 meciuri
NSÍ II nu a câștigat în deplasare în ultimele 6 meciuri
NSÍ II a primit cel puțin un gol în ultimele 14 meciuri
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

NSI II vs Vikingur II, 1. Deild, start la 18:00. Cote: 3.45 gazde, 4.65 egal, 1.70 oaspeți. Best Tip: ambele echipe marchează, cotă 1.28, încredere 5.0/10. Scor final 0–1, pontul nu a ieșit.
Final
NSI II0
Vikingur Gota 21
▴3.45
▾4.65
▴1.70
2
▴1.70
O3.5
1.57
GG
▾1.28
GG
▾1.28
5.0
GG
▾1.285.0
Hoyvik vs NSI II, 1. Deild, start la 15:00. Cote: 2.60 gazde, 3.65 egal, 2.35 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.27, încredere 5.0/10. Scor final 2–0, pontul nu a ieșit.
Final
Hoyvik2
NSI II0
▴2.60
▾3.65
▴2.35
X2
▾1.43
O2.5
▾1.27
GG
▾1.29
O2.5
▾1.27
5.0
O2.5
▾1.275.0
B36 II vs NSI II, 1. Deild, start la 18:00. Cote: 1.78 gazde, 3.95 egal, 3.60 oaspeți. Best Tip: ambele echipe marchează, cotă 1.30, încredere 5.0/10. Scor final 5–2, pontul a ieșit.
Final
B36 II5
NSI II2
▾1.78
▾3.95
▴3.60
2
▴3.60
O3.5
▾1.67
GG
▴1.30
GG
▴1.30
5.0
✓ GG
▴1.305.0
NSI II vs IF II, 1. Deild, start la 18:00. Cote: 3.60 gazde, 4.10 egal, 1.76 oaspeți. Best Tip: ambele echipe marchează, cotă 1.27, încredere 5.0/10. Scor final 1–2, pontul a ieșit.
Final
NSI II1
IF II2
▴3.60
▴4.10
▾1.76
2
▾1.76
O3.5
1.60
GG
1.27
GG
1.27
5.0
✓ GG
1.275.0
NSI II vs Vikingur II, 1. Deild, start la 12:00. Cote: 4.20 gazde, 4.45 egal, 1.60 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți, cotă 1.60, încredere 5.0/10. Scor final 1–4, pontul a ieșit.
Final
NSI II1
Vikingur Gota 24
▾4.20
▾4.45
▴1.60
2
▴1.60
O3.5
1.69
GG
▾1.34
2
▴1.60
5.0
✓ 2
▴1.605.0
Cote: 3.50 gazde, 5.10 egal, 1.64 oaspeți. Best Tip: cel puțin o echipă nu marchează, cotă 3.10, încredere 7.0/10. Scor final 1–3.
Final
NSI II1
KI II3
3.50
5.10
1.64
2
1.64
O2.5
1.25
NG
3.10
NG
3.10
7.0
NG
3.107.0
Cote: 1.32 gazde, 5.45 egal, 6.60 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.26, încredere 7.6/10. Scor final 6–0.
Final
B716
NSI II0
1.32
5.45
6.60
1
1.32
O2.5
1.26
GG
1.45
O2.5
1.26
7.6
O2.5
1.267.6
Cote: 2.60 gazde, 4.60 egal, 2.05 oaspeți. Best Tip: ambele echipe marchează, cotă 1.32, încredere 8.5/10. Scor final 1–3.
Final
NSI II1
B36 II3
2.60
4.60
2.05
2
2.05
O3.5
1.77
GG
1.32
GG
1.32
8.5
GG
1.328.5

Statistici sezon

1. Deild Insulele Feroe · Sezon 2026
26Meciuri Procent victorii 27%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri131326
Victorii437
Egaluri145
Înfrângeri8614
Goluri marcate201636
Goluri primite283159
Medie goluri marcate1.51.21.4
Medie goluri primite2.22.42.3
Meciuri fără gol primit112
Meciuri fără gol marcat437
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă4-1
Deplasare0-3
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-5
Deplasare7-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă4
Deplasare3
Cele mai multe goluri primite
Acasă5
Deplasare7
Serii
Victorii4
Înfrângeri4
Penalty-uri
1/ 1
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
10–6
0-15
6–10
16-30
5–14
31-45
4–10
46-60
4–6
61-75
9–8
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
1Galbene
2Roșii
Goluri marcate
Peste 0.573%
19 Meciuri
Peste 1.538%
10 Meciuri
Peste 2.519%
5 Meciuri
Peste 3.58%
2 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Insulele Feroe - 1. Deild
# Echipa M G P
1 B71 27 88-27 66
2 Víkingur II 27 73-43 63
3 Suduroy 27 80-42 54
4 ÍF II 27 62-61 40
5 B36 II 27 60-66 35
6 TB 27 50-56 35
7 Hoyvík 27 42-75 29
8 NSÍ II 27 36-60 26
9 HB II 27 35-51 25
10 EB / Streymur II 27 31-76 11
Promotion - Premier League Relegation

În sezonul curent din 1. Deild, NSÍ II a înregistrat 7 victorii, 5 egaluri și 14 înfrângeri în 26 meciuri, marcând 36 goluri (1.4 pe meci) și primind 59, cu 2 meciuri fără gol primit.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei NSÍ II rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

NSÍ II este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.