Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
NSÍ II

NSÍ II Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

AI προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

4
Αγώνες με προγνωστικά
–
Δείκτης προβλεψιμότητας
LLLLLL
Πρόσφατη φόρμα
1.20
Γκολ / αγώνα
NSÍ II είχε over 2.5 γκολ στο 83% των τελευταίων 12 αγώνων
NSÍ II δεν έχει νίκη εκτός έδρας στους τελευταίους 6 αγώνες
NSÍ II δέχτηκε τουλάχιστον 1 γκολ στους τελευταίους 14 αγώνες
Δεν υπάρχουν ακόμη προγνωστικά

Υπολογίζουμε τα προγνωστικά περίπου 4 ημέρες πριν από τη σέντρα, οπότε οι επόμενοι αγώνες θα εμφανιστούν εδώ σύντομα.

Πρόσφατοι αγώνες

NSI II vs Vikingur II, 1. Deild, έναρξη στις 18:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.45, ισοπαλία 4.65, φιλοξενούμενη 1.70. Best Tip: να σκοράρουν και οι δύο ομάδες, απόδοση 1.28, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 0–1, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
NSI II0
Vikingur Gota 21
▴3.45
▾4.65
▴1.70
2
▴1.70
O3.5
1.57
GG
▾1.28
GG
▾1.28
5.0
GG
▾1.285.0
Hoyvik vs NSI II, 1. Deild, έναρξη στις 15:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.60, ισοπαλία 3.65, φιλοξενούμενη 2.35. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.27, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 2–0, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Hoyvik2
NSI II0
▴2.60
▾3.65
▴2.35
X2
▾1.43
O2.5
▾1.27
GG
▾1.29
O2.5
▾1.27
5.0
O2.5
▾1.275.0
B36 II vs NSI II, 1. Deild, έναρξη στις 18:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.78, ισοπαλία 3.95, φιλοξενούμενη 3.60. Best Tip: να σκοράρουν και οι δύο ομάδες, απόδοση 1.30, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 5–2, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
B36 II5
NSI II2
▾1.78
▾3.95
▴3.60
2
▴3.60
O3.5
▾1.67
GG
▴1.30
GG
▴1.30
5.0
✓ GG
▴1.305.0
NSI II vs IF II, 1. Deild, έναρξη στις 18:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.60, ισοπαλία 4.10, φιλοξενούμενη 1.76. Best Tip: να σκοράρουν και οι δύο ομάδες, απόδοση 1.27, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 1–2, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
NSI II1
IF II2
▴3.60
▴4.10
▾1.76
2
▾1.76
O3.5
1.60
GG
1.27
GG
1.27
5.0
✓ GG
1.275.0
NSI II vs Vikingur II, 1. Deild, έναρξη στις 12:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 4.20, ισοπαλία 4.45, φιλοξενούμενη 1.60. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης, απόδοση 1.60, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 1–4, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
NSI II1
Vikingur Gota 24
▾4.20
▾4.45
▴1.60
2
▴1.60
O3.5
1.69
GG
▾1.34
2
▴1.60
5.0
✓ 2
▴1.605.0
Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.60, ισοπαλία 4.60, φιλοξενούμενη 2.05. Best Tip: να σκοράρουν και οι δύο ομάδες, απόδοση 1.32, εμπιστοσύνη 8.5/10. Τελικό σκορ 1–3.
Τέλος
NSI II1
B36 II3
2.60
4.60
2.05
2
2.05
O3.5
1.77
GG
1.32
GG
1.32
8.5
GG
1.328.5
Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.50, ισοπαλία 5.10, φιλοξενούμενη 1.64. Best Tip: να μη σκοράρει τουλάχιστον μία ομάδα, απόδοση 3.10, εμπιστοσύνη 7.0/10. Τελικό σκορ 1–3.
Τέλος
NSI II1
KI II3
3.50
5.10
1.64
2
1.64
O2.5
1.25
NG
3.10
NG
3.10
7.0
NG
3.107.0
Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.32, ισοπαλία 5.45, φιλοξενούμενη 6.60. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.26, εμπιστοσύνη 7.6/10. Τελικό σκορ 6–0.
Τέλος
B716
NSI II0
1.32
5.45
6.60
1
1.32
O2.5
1.26
GG
1.45
O2.5
1.26
7.6
O2.5
1.267.6

Στατιστικά σεζόν

1. Deild Νήσοι Φερόες · Σεζόν 2026
26Αγώνες Ποσοστό νικών 27%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες131326
Νίκες437
Ισοπαλίες145
Ήττες8614
Γκολ υπέρ201636
Γκολ κατά283159
Μ.Ο. γκολ υπέρ1.51.21.4
Μ.Ο. γκολ κατά2.22.42.3
Χωρίς παθητικό112
Αγώνες χωρίς γκολ437
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας4-1
Εκτός έδρας0-3
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας0-5
Εκτός έδρας7-0
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας4
Εκτός έδρας3
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας5
Εκτός έδρας7
Σερί
Νίκες4
Ήττες4
Πέναλτι
1/ 1
100.00% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
10–6
0-15
6–10
16-30
5–14
31-45
4–10
46-60
4–6
61-75
9–8
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
1Κίτρινες
2Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.573%
19 Αγώνες
Over 1.538%
10 Αγώνες
Over 2.519%
5 Αγώνες
Over 3.58%
2 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Βαθμολογία

Νήσοι Φερόες - 1. Deild
# Ομάδα Α Γ Β
1 B71 27 88-27 66
2 Víkingur II 27 73-43 63
3 Suduroy 27 80-42 54
4 ÍF II 27 62-61 40
5 B36 II 27 60-66 35
6 TB 27 50-56 35
7 Hoyvík 27 42-75 29
8 NSÍ II 27 36-60 26
9 HB II 27 35-51 25
10 EB / Streymur II 27 31-76 11
Promotion - Premier League Relegation

Στη φετινή σεζόν της 1. Deild, η NSÍ II κατέγραψε 7 νίκες, 5 ισοπαλίες και 14 ήττες σε 26 αγώνες, σκοράροντας 36 γκολ (1.4 ανά αγώνα) με 59 κατά και 2 αγώνες χωρίς παθητικό.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για NSÍ II παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα NSÍ II είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.