Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Shanghai Second

Shanghai Second Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

19
Meciuri analizate
52.6%
Rată de predictibilitate
LDDLDL
Forma recentă
0.80
Goluri / meci
Shanghai Second nu a câștigat în ultimele 19 meciuri
Shanghai Second nu a câștigat în deplasare în ultimele 9 meciuri
Următorul meci League Two · sâm., 17 oct. · 08:30
Shanghai Second
VS08:30
Guangdong M
Deblochează pronosticul
Abonează-te pentru a vedea

Meciuri Recente

Guangzhou Dandelion vs Shanghai Second, League Two, start la 09:00. Cote: 1.83 gazde, 3.25 egal, 4.50 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.60, încredere 7.0/10. Scor final 3–1, pontul nu a ieșit.
Final
Guangzhou DandelionGuangzhou D3
Shanghai Second 1
▾1.83
▴3.25
▴4.50
1
▾1.83
U2.5
▴1.60
NG
▾1.72
U2.5
▴1.60
7.0
U2.5
▴1.607.0
Shanghai Second vs Yichun Grand Tiger, League Two, start la 08:30. Cote: 2.70 gazde, 2.88 egal, 3.20 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.50, încredere 8.0/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Shanghai Second1
Yichun Grand TigerYichun G1
▴2.70
▾2.88
▾3.20
1X
▴1.40
U2.5
▾1.50
NG
1.67
U2.5
▾1.50
8.0
✓ U2.5
▾1.508.0
Shanghai Second vs Hubei Chufeng Heli, League Two, start la 09:00. Cote: 2.25 gazde, 3.05 egal, 3.05 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.63, încredere 5.4/10. Scor final 0–0, pontul a ieșit.
Final
Shanghai Second0
Hubei Chufeng HeliHubei Istar0
▾2.25
▴3.05
▴3.05
2
▴3.05
U2.5
▾1.63
NG
▾1.85
U2.5
▾1.63
5.4
✓ U2.5
▾1.635.4
Guangdong Mingtu vs Shanghai Second, League Two, start la 12:30. Cote: 1.88 gazde, 3.20 egal, 4.10 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.88, încredere 8.0/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Guangdong MingtuGuangdong M1
Shanghai Second0
▴1.88
▾3.20
▴4.10
1
▴1.88
U2.5
▾1.64
NG
▾1.78
1
▴1.88
8.0
✓ 1
▴1.888.0
Tai'an Tiankuang vs Shanghai Second, League Two, start la 09:00. Cote: 1.71 gazde, 3.65 egal, 5.70 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.71, încredere 8.0/10. Scor final 1–1, pontul nu a ieșit.
Final
Tai'an TiankuangTaian Tiankuang1
Shanghai Second1
▾1.71
▴3.65
▴5.70
1
▾1.71
U2.5
▴1.73
NG
1.70
1
▾1.71
8.0
1
▾1.718.0
Shanghai Second vs Nantong Haimen Codion, League Two, start la 09:00. Cote: 3.20 gazde, 3.00 egal, 2.22 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.30, încredere 2.5/10. Scor final 0–2, pontul a ieșit.
Final
Shanghai Second0
Nantong Haimen CodionNantong Haimen2
▴3.20
▾3.00
▾2.22
X2
1.30
U2.5
▴1.60
GG
▾1.93
X2
▾1.30
2.5
✓ X2
▾1.302.5
BIT vs Shanghai Second, League Two, start la 12:00. Cote: 4.30 gazde, 3.20 egal, 1.80 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.19, încredere 8.0/10. Scor final 2–1, pontul nu a ieșit.
Final
BIT 2
Shanghai Second1
▴4.30
▴3.20
▾1.80
2
▾1.80
O1.5
▾1.33
GG
▴1.95
X2
▾1.19
8.0
X2
▾1.198.0

Shanghai Second Statistici medii

Ultimele 10 meciuri
Goluri așteptatexG per meci
1.01
ȘuturiPe poartă / meci
2.9
Posesie
53%
CornereMedie pe meci
4.8
DisciplinăCartonașe / meci
2.4
Procent victorii
0%

Statistici Sezon

League Two China · Sezon 2026
25Meciuri Procent victorii 8%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri131225
Victorii112
Egaluri5611
Înfrângeri7512
Goluri marcate81523
Goluri primite212041
Medie goluri marcate0.61.30.9
Medie goluri primite1.61.71.6
Meciuri fără gol primit213
Meciuri fără gol marcat628
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă2-1
Deplasare0-1
Cea mai severă înfrângere
Acasă1-6
Deplasare2-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă2
Deplasare2
Cele mai multe goluri primite
Acasă6
Deplasare3
Serii
Victorii2
Înfrângeri3
Penalty-uri
2/ 2
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
4–5
0-15
5–4
16-30
3–5
31-45
3–5
46-60
4–9
61-75
5–12
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0-152
16-306
31-4511
46-608
61-755
76-9016
57Galbene
4Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.568%
17 Meciuri
Peste 1.524%
6 Meciuri
Peste 2.50%
0 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Pronosticuri Shanghai Second – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Shanghai Second? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Shanghai Second cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 19 meciuri în care a evoluat Shanghai Second, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 52.6%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din League Two, Shanghai Second a înregistrat 2 victorii, 11 egaluri și 12 înfrângeri în 25 meciuri, marcând 23 goluri (0.9 pe meci) și primind 41, cu 3 meciuri fără gol primit.

În ultimele 10 meciuri, Shanghai Second are o medie de 53% posesie, 1.01 xG și 4.8 cornere pe meci, cu un procent de victorii de 0%.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Shanghai Second rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Shanghai Second este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.