Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Shanghai Second

Shanghai Second Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

19
Prognozirane utakmice
52.6%
Stepen predvidljivosti
LDDLDL
Trenutna forma
0.80
Golovi / Meč
Shanghai Second nije pobedio u poslednjih 19 utakmica
Shanghai Second nije pobedio u gostima u poslednjih 9 utakmica
Sledeća utakmica League Two · sub 17. okt · 08:30
Shanghai Second
VS08:30
Guangdong M
Otključaj prognozu
Pretplatite se da biste videli

Poslednji mečevi

Guangzhou Dandelion vs Shanghai Second, League Two, početak u 09:00. Kvote: 1.83 domaćin, 3.25 nerešeno, 4.50 gost. Najbolji tip: ispod 2.5 golova, kvota 1.60, poverenje 7.0/10. Konačan rezultat 3–1, tip nije pogođen.
Kraj
Guangzhou DandelionGuangzhou D3
Shanghai Second 1
▾1.83
▴3.25
▴4.50
1
▾1.83
U2.5
▴1.60
NG
▾1.72
U2.5
▴1.60
7.0
U2.5
▴1.607.0
Shanghai Second vs Yichun Grand Tiger, League Two, početak u 08:30. Kvote: 2.70 domaćin, 2.88 nerešeno, 3.20 gost. Najbolji tip: ispod 2.5 golova, kvota 1.50, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Shanghai Second1
Yichun Grand TigerYichun G1
▴2.70
▾2.88
▾3.20
1X
▴1.40
U2.5
▾1.50
NG
1.67
U2.5
▾1.50
8.0
✓ U2.5
▾1.508.0
Shanghai Second vs Hubei Chufeng Heli, League Two, početak u 09:00. Kvote: 2.25 domaćin, 3.05 nerešeno, 3.05 gost. Najbolji tip: ispod 2.5 golova, kvota 1.63, poverenje 5.4/10. Konačan rezultat 0–0, tip pogođen.
Kraj
Shanghai Second0
Hubei Chufeng HeliHubei Istar0
▾2.25
▴3.05
▴3.05
2
▴3.05
U2.5
▾1.63
NG
▾1.85
U2.5
▾1.63
5.4
✓ U2.5
▾1.635.4
Guangdong Mingtu vs Shanghai Second, League Two, početak u 12:30. Kvote: 1.88 domaćin, 3.20 nerešeno, 4.10 gost. Najbolji tip: pobeda domaćina, kvota 1.88, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 1–0, tip pogođen.
Kraj
Guangdong MingtuGuangdong M1
Shanghai Second0
▴1.88
▾3.20
▴4.10
1
▴1.88
U2.5
▾1.64
NG
▾1.78
1
▴1.88
8.0
✓ 1
▴1.888.0
Tai'an Tiankuang vs Shanghai Second, League Two, početak u 09:00. Kvote: 1.71 domaćin, 3.65 nerešeno, 5.70 gost. Najbolji tip: pobeda domaćina, kvota 1.71, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 1–1, tip nije pogođen.
Kraj
Tai'an TiankuangTaian Tiankuang1
Shanghai Second1
▾1.71
▴3.65
▴5.70
1
▾1.71
U2.5
▴1.73
NG
1.70
1
▾1.71
8.0
1
▾1.718.0
Shanghai Second vs Nantong Haimen Codion, League Two, početak u 09:00. Kvote: 3.20 domaćin, 3.00 nerešeno, 2.22 gost. Najbolji tip: gost pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.30, poverenje 2.5/10. Konačan rezultat 0–2, tip pogođen.
Kraj
Shanghai Second0
Nantong Haimen CodionNantong Haimen2
▴3.20
▾3.00
▾2.22
X2
1.30
U2.5
▴1.60
GG
▾1.93
X2
▾1.30
2.5
✓ X2
▾1.302.5
BIT vs Shanghai Second, League Two, početak u 12:00. Kvote: 4.30 domaćin, 3.20 nerešeno, 1.80 gost. Najbolji tip: gost pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.19, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 2–1, tip nije pogođen.
Kraj
BIT 2
Shanghai Second1
▴4.30
▴3.20
▾1.80
2
▾1.80
O1.5
▾1.33
GG
▴1.95
X2
▾1.19
8.0
X2
▾1.198.0

Shanghai Second Prosečna statistika

Poslednjih 10 utakmica
Očekivani golovixG po utakmici
1.01
ŠuteviU okvir gola / utakmica
2.9
Posed lopte
53%
KorneriProsek po utakmici
4.8
DisciplinaKartoni po utakmici
2.4
Procenat pobeda
0%

Statistika sezone

League Two Kina · Sezona 2026
25Utakmice Procenat pobeda 8%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice131225
Pobede112
Nerešeno5611
Porazi7512
Postignuti golovi81523
Primljeni golovi212041
Prosek postignutih golova0.61.30.9
Prosek primljenih golova1.61.71.6
Utakmice bez primljenog gola213
Utakmice bez postignutog gola628
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin2-1
Gost0-1
Najveći poraz
Domaćin1-6
Gost2-0
Najviše postignutih golova
Domaćin2
Gost2
Najviše primljenih golova
Domaćin6
Gost3
Serije
Pobede2
Porazi3
Penali
2/ 2
100.00% Realizovani
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
4–5
0-15
5–4
16-30
3–5
31-45
3–5
46-60
4–9
61-75
5–12
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vreme kartona
0-152
16-306
31-4511
46-608
61-755
76-9016
57Žuti
4Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.568%
17 Utakmice
Preko 1.524%
6 Utakmice
Preko 2.50%
0 Utakmice
Preko 3.50%
0 Utakmice
Preko 4.50%
0 Utakmice

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Shanghai Second prognoze i tipovi za klađenje

Tražite Shanghai Second prognoze? NerdyTips pruža fudbalske tipove za Shanghai Second generisane veštačkom inteligencijom pomoću našeg algoritma, NT Apex. Do sada smo analizirali 19 utakmica sa učešćem Shanghai Second, uz tačnost najboljeg tipa od 52.6%. Prognoze pokrivaju Konačan rezultat, Više/Manje golova, Oba tima daju gol, Tačan rezultat, xG, Kornere i Posed lopte.

U tekućoj sezoni League Two, Shanghai Second beleži 2 pobeda, 11 remija i 12 poraza u 25 utakmica, uz 23 postignutih golova (0.9 po utakmici) i 41 primljenih, sa 3 utakmica bez primljenog gola.

U poslednjih 10 utakmica, Shanghai Second prosečno ima 53% poseda lopte, 1.01 xG i 4.8 kornera po utakmici, uz procenat pobeda od 0%.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene Shanghai Second prognoze ostaju vidljive kako biste u svakom trenutku mogli da proverite našu uspešnost. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

Shanghai Second je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.