Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
Shanghai Second

Shanghai Second Tipy, statistiky a forma

AI tipy na sázení, statistiky a forma — aktualizováno denně.

19
Predikované zápasy
52.6%
Míra úspěšnosti
LDDLDL
Aktuální forma
0.80
Góly / Zápas
Shanghai Second je v posledních 19 zápasech bez výhry
Shanghai Second je venku v posledních 9 zápasech bez výhry
Příští zápas League Two · so 17. října · 8:30
Shanghai Second
VS08:30
Guangdong M
Odemknout predikci
Předplaťte si pro zobrazení

Poslední zápasy

Guangzhou Dandelion vs Shanghai Second, League Two, výkop 09:00. Kurzy: 1.83 domácí, 3.25 remíza, 4.50 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 2.5 gólu, kurz 1.60, důvěra 7.0/10. Konečný výsledek 3–1, tip nevyšel.
Konec
Guangzhou DandelionGuangzhou D3
Shanghai Second 1
▾1.83
▴3.25
▴4.50
1
▾1.83
U2.5
▴1.60
Ne
▾1.72
U2.5
▴1.60
7.0
U2.5
▴1.607.0
Shanghai Second vs Yichun Grand Tiger, League Two, výkop 08:30. Kurzy: 2.70 domácí, 2.88 remíza, 3.20 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 2.5 gólu, kurz 1.50, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 1–1, tip vyšel.
Konec
Shanghai Second1
Yichun Grand TigerYichun G1
▴2.70
▾2.88
▾3.20
1X
▴1.40
U2.5
▾1.50
Ne
1.67
U2.5
▾1.50
8.0
✓ U2.5
▾1.508.0
Shanghai Second vs Hubei Chufeng Heli, League Two, výkop 09:00. Kurzy: 2.25 domácí, 3.05 remíza, 3.05 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 2.5 gólu, kurz 1.63, důvěra 5.4/10. Konečný výsledek 0–0, tip vyšel.
Konec
Shanghai Second0
Hubei Chufeng HeliHubei Istar0
▾2.25
▴3.05
▴3.05
2
▴3.05
U2.5
▾1.63
Ne
▾1.85
U2.5
▾1.63
5.4
✓ U2.5
▾1.635.4
Guangdong Mingtu vs Shanghai Second, League Two, výkop 12:30. Kurzy: 1.88 domácí, 3.20 remíza, 4.10 hosté. Nejlepší tip: výhra domácích, kurz 1.88, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 1–0, tip vyšel.
Konec
Guangdong MingtuGuangdong M1
Shanghai Second0
▴1.88
▾3.20
▴4.10
1
▴1.88
U2.5
▾1.64
Ne
▾1.78
1
▴1.88
8.0
✓ 1
▴1.888.0
Tai'an Tiankuang vs Shanghai Second, League Two, výkop 09:00. Kurzy: 1.71 domácí, 3.65 remíza, 5.70 hosté. Nejlepší tip: výhra domácích, kurz 1.71, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 1–1, tip nevyšel.
Konec
Tai'an TiankuangTaian Tiankuang1
Shanghai Second1
▾1.71
▴3.65
▴5.70
1
▾1.71
U2.5
▴1.73
Ne
1.70
1
▾1.71
8.0
1
▾1.718.0
Shanghai Second vs Nantong Haimen Codion, League Two, výkop 09:00. Kurzy: 3.20 domácí, 3.00 remíza, 2.22 hosté. Nejlepší tip: hosté neprohrají, kurz 1.30, důvěra 2.5/10. Konečný výsledek 0–2, tip vyšel.
Konec
Shanghai Second0
Nantong Haimen CodionNantong Haimen2
▴3.20
▾3.00
▾2.22
X2
1.30
U2.5
▴1.60
Ano
▾1.93
X2
▾1.30
2.5
✓ X2
▾1.302.5
BIT vs Shanghai Second, League Two, výkop 12:00. Kurzy: 4.30 domácí, 3.20 remíza, 1.80 hosté. Nejlepší tip: hosté neprohrají, kurz 1.19, důvěra 8.0/10. Konečný výsledek 2–1, tip nevyšel.
Konec
BIT 2
Shanghai Second1
▴4.30
▴3.20
▾1.80
2
▾1.80
O1.5
▾1.33
Ano
▴1.95
X2
▾1.19
8.0
X2
▾1.198.0

Shanghai Second Průměrné statistiky

Posledních 10 zápasů
Očekávané gólyxG na zápas
1.01
StřelyNa branku / zápas
2.9
Držení míče
53%
RohyPrůměr na zápas
4.8
DisciplínaKarty / zápas
2.4
Procento výher
0%

Statistiky sezóny

League Two Čína · Sezóna 2026
25Zápasy Procento výher 8%
Přehled výkonů
Stat Domácí Hosté Celkem
Zápasy131225
Výhry112
Remízy5611
Prohry7512
Vstřelené góly81523
Obdržené góly212041
Průměr vstřelených gólů0.61.30.9
Průměr obdržených gólů1.61.71.6
Čistá konta213
Bez vstřeleného gólu628
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí2-1
Hosté0-1
Nejtěžší porážka
Domácí1-6
Hosté2-0
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí2
Hosté2
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí6
Hosté3
Série
Výhry2
Prohry3
Penalty
2/ 2
100.00% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
4–5
0-15
5–4
16-30
3–5
31-45
3–5
46-60
4–9
61-75
5–12
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0-152
16-306
31-4511
46-608
61-755
76-9016
57Žluté
4Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.568%
17 zápasů
Nad 1.524%
6 zápasů
Nad 2.50%
0 zápasů
Nad 3.50%
0 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů

Hráči

Nejsou k dispozici žádná data o hráčích

Tipy a predikce na zápasy Shanghai Second

Hledáte tipy na Shanghai Second? NerdyTips generuje fotbalové tipy na zápasy týmu Shanghai Second vlastním AI algoritmem NT Apex. Zatím jsme analyzovali 19 zápasů týmu Shanghai Second s úspěšností nejlepšího tipu 52.6%. Tipujeme konečný výsledek, Under/Over, oba týmy skórují, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

V aktuální sezóně League Two zaznamenal tým Shanghai Second 2 výher, 11 remíz a 12 proher v 25 zápasech, vstřelil 23 gólů (0.9 na zápas) a inkasoval 41, přičemž udržel 3 čistých kont.

V posledních 10 zápasech má Shanghai Second průměrně 53% držení míče, 1.01 xG a 4.8 rohů na zápas s 0% úspěšností výher.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Shanghai Second zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Shanghai Second je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.