Preskočiť na obsah
Poháňané NT Apex AI
Shanghai Second

Shanghai Second Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

19
Predikované zápasy
52.6%
Miera úspešnosti
LDDLDL
Aktuálna forma
0.80
Góly / Zápas
Shanghai Second je v posledných 19 zápasoch bez výhry
Shanghai Second je vonku v posledných 9 zápasoch bez výhry
Ďalší zápas League Two · so 17. októbra · 8:30
Shanghai Second
VS08:30
Guangdong M
Odomknúť tip
Predplaťte si pre zobrazenie

Posledné zápasy

Guangzhou Dandelion vs Shanghai Second, League Two, výkop 09:00. Kurzy: 1.83 domáci, 3.25 remíza, 4.50 hostia. Najlepší tip: padne menej než 2.5 gólu, kurz 1.60, spoľahlivosť 7.0/10. Konečný výsledok 3–1, tip nevyšiel.
Koniec
Guangzhou DandelionGuangzhou D3
Shanghai Second 1
▾1.83
▴3.25
▴4.50
1
▾1.83
U2.5
▴1.60
Nie
▾1.72
U2.5
▴1.60
7.0
U2.5
▴1.607.0
Shanghai Second vs Yichun Grand Tiger, League Two, výkop 08:30. Kurzy: 2.70 domáci, 2.88 remíza, 3.20 hostia. Najlepší tip: padne menej než 2.5 gólu, kurz 1.50, spoľahlivosť 8.0/10. Konečný výsledok 1–1, tip vyšiel.
Koniec
Shanghai Second1
Yichun Grand TigerYichun G1
▴2.70
▾2.88
▾3.20
1X
▴1.40
U2.5
▾1.50
Nie
1.67
U2.5
▾1.50
8.0
✓ U2.5
▾1.508.0
Shanghai Second vs Hubei Chufeng Heli, League Two, výkop 09:00. Kurzy: 2.25 domáci, 3.05 remíza, 3.05 hostia. Najlepší tip: padne menej než 2.5 gólu, kurz 1.63, spoľahlivosť 5.4/10. Konečný výsledok 0–0, tip vyšiel.
Koniec
Shanghai Second0
Hubei Chufeng HeliHubei Istar0
▾2.25
▴3.05
▴3.05
2
▴3.05
U2.5
▾1.63
Nie
▾1.85
U2.5
▾1.63
5.4
✓ U2.5
▾1.635.4
Guangdong Mingtu vs Shanghai Second, League Two, výkop 12:30. Kurzy: 1.88 domáci, 3.20 remíza, 4.10 hostia. Najlepší tip: výhra domácich, kurz 1.88, spoľahlivosť 8.0/10. Konečný výsledok 1–0, tip vyšiel.
Koniec
Guangdong MingtuGuangdong M1
Shanghai Second0
▴1.88
▾3.20
▴4.10
1
▴1.88
U2.5
▾1.64
Nie
▾1.78
1
▴1.88
8.0
✓ 1
▴1.888.0
Tai'an Tiankuang vs Shanghai Second, League Two, výkop 09:00. Kurzy: 1.71 domáci, 3.65 remíza, 5.70 hostia. Najlepší tip: výhra domácich, kurz 1.71, spoľahlivosť 8.0/10. Konečný výsledok 1–1, tip nevyšiel.
Koniec
Tai'an TiankuangTaian Tiankuang1
Shanghai Second1
▾1.71
▴3.65
▴5.70
1
▾1.71
U2.5
▴1.73
Nie
1.70
1
▾1.71
8.0
1
▾1.718.0
Shanghai Second vs Nantong Haimen Codion, League Two, výkop 09:00. Kurzy: 3.20 domáci, 3.00 remíza, 2.22 hostia. Najlepší tip: hostia neprehrajú, kurz 1.30, spoľahlivosť 2.5/10. Konečný výsledok 0–2, tip vyšiel.
Koniec
Shanghai Second0
Nantong Haimen CodionNantong Haimen2
▴3.20
▾3.00
▾2.22
X2
1.30
U2.5
▴1.60
Áno
▾1.93
X2
▾1.30
2.5
✓ X2
▾1.302.5
BIT vs Shanghai Second, League Two, výkop 12:00. Kurzy: 4.30 domáci, 3.20 remíza, 1.80 hostia. Najlepší tip: hostia neprehrajú, kurz 1.19, spoľahlivosť 8.0/10. Konečný výsledok 2–1, tip nevyšiel.
Koniec
BIT 2
Shanghai Second1
▴4.30
▴3.20
▾1.80
2
▾1.80
O1.5
▾1.33
Áno
▴1.95
X2
▾1.19
8.0
X2
▾1.198.0

Shanghai Second Priemerné štatistiky

Posledných 10 zápasov
Očakávané gólyxG na zápas
1.01
StrelyNa bránu / zápas
2.9
Držanie lopty
53%
RohyPriemer na zápas
4.8
DisciplínaKarty / zápas
2.4
Percento výhier
0%

Štatistiky sezóny

League Two Čína · Sezóna 2026
25Zápasy Percento výhier 8%
Prehľad výkonov
Stat Doma Vonku Celkom
Zápasy131225
Výhry112
Remízy5611
Prehry7512
Strelené góly81523
Inkasované góly212041
Priemer strelených gólov0.61.30.9
Priemer inkasovaných gólov1.61.71.6
Čisté kontá213
Bez streleného gólu628
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma2-1
Vonku0-1
Najvyššia prehra
Doma1-6
Vonku2-0
Najviac strelených gólov
Doma2
Vonku2
Najviac inkasovaných gólov
Doma6
Vonku3
Série
Výhry2
Prehry3
Penalty
2/ 2
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
4–5
0-15
5–4
16-30
3–5
31-45
3–5
46-60
4–9
61-75
5–12
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0-152
16-306
31-4511
46-608
61-755
76-9016
57Žlté
4Červené
Strelené góly
Nad 0.568%
17 zápasov
Nad 1.524%
6 zápasov
Nad 2.50%
0 zápasov
Nad 3.50%
0 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tipy a predpovede na Shanghai Second

Hľadáte tipy na Shanghai Second? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Shanghai Second generované umelou inteligenciou pomocou nášho algoritmu NT Apex. Doteraz sme analyzovali 19 zápasov s účasťou Shanghai Second s presnosťou najlepšieho tipu 52.6%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy skórujú, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne League Two má Shanghai Second na konte 2 výhier, 11 remíz a 12 prehier v 25 zápasoch, so 23 strelenými gólmi (0.9 na zápas) a 41 inkasovanými, s 3 čistými kontami.

Za posledných 10 zápasov má Shanghai Second priemerne 53% držanie lopty, 1.01 xG a 4.8 rohov na zápas, s úspešnosťou výhier 0%.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Shanghai Second zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Shanghai Second je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.