İçeriğe geç
NT Apex AI destekli
Shanghai Second

Shanghai Second Tahminler, İstatistikler ve Form

Yapay zeka bahis tahminleri, istatistikler ve form — her gün güncellenir.

19
Tahmin edilen maçlar
52.6%
Öngörülebilirlik Oranı
LDDLDL
Son Form
0.80
Gol / Maç
Shanghai Second son 19 maçta galibiyet alamadı
Shanghai Second son 9 deplasman maçında galibiyet alamadı
Sonraki Maç League Two · 17 Eki Cmt · 08:30
Shanghai Second
VS08:30
Guangdong M
Tahmini aç
Görüntülemek için abone olun

Son Maçlar

Guangzhou Dandelion - Shanghai Second, League Two, başlama saati 09:00. Oranlar: ev sahibi 1.83, beraberlik 3.25, deplasman 4.50. En iyi tahmin: en fazla 2 gol olur, oran 1.60, güven 7.0/10. Maç sonucu 3–1, tahmin tutmadı.
MS
Guangzhou DandelionGuangzhou D3
Shanghai Second 1
▾1.83
▴3.25
▴4.50
1
▾1.83
U2.5
▴1.60
Yok
▾1.72
U2.5
▴1.60
7.0
U2.5
▴1.607.0
Shanghai Second - Yichun Grand Tiger, League Two, başlama saati 08:30. Oranlar: ev sahibi 2.70, beraberlik 2.88, deplasman 3.20. En iyi tahmin: en fazla 2 gol olur, oran 1.50, güven 8.0/10. Maç sonucu 1–1, tahmin tuttu.
MS
Shanghai Second1
Yichun Grand TigerYichun G1
▴2.70
▾2.88
▾3.20
1X
▴1.40
U2.5
▾1.50
Yok
1.67
U2.5
▾1.50
8.0
✓ U2.5
▾1.508.0
Shanghai Second - Hubei Chufeng Heli, League Two, başlama saati 09:00. Oranlar: ev sahibi 2.25, beraberlik 3.05, deplasman 3.05. En iyi tahmin: en fazla 2 gol olur, oran 1.63, güven 5.4/10. Maç sonucu 0–0, tahmin tuttu.
MS
Shanghai Second0
Hubei Chufeng HeliHubei Istar0
▾2.25
▴3.05
▴3.05
2
▴3.05
U2.5
▾1.63
Yok
▾1.85
U2.5
▾1.63
5.4
✓ U2.5
▾1.635.4
Guangdong Mingtu - Shanghai Second, League Two, başlama saati 12:30. Oranlar: ev sahibi 1.88, beraberlik 3.20, deplasman 4.10. En iyi tahmin: ev sahibi kazanır, oran 1.88, güven 8.0/10. Maç sonucu 1–0, tahmin tuttu.
MS
Guangdong MingtuGuangdong M1
Shanghai Second0
▴1.88
▾3.20
▴4.10
1
▴1.88
U2.5
▾1.64
Yok
▾1.78
1
▴1.88
8.0
✓ 1
▴1.888.0
Tai'an Tiankuang - Shanghai Second, League Two, başlama saati 09:00. Oranlar: ev sahibi 1.71, beraberlik 3.65, deplasman 5.70. En iyi tahmin: ev sahibi kazanır, oran 1.71, güven 8.0/10. Maç sonucu 1–1, tahmin tutmadı.
MS
Tai'an TiankuangTaian Tiankuang1
Shanghai Second1
▾1.71
▴3.65
▴5.70
1
▾1.71
U2.5
▴1.73
Yok
1.70
1
▾1.71
8.0
1
▾1.718.0
Shanghai Second - Nantong Haimen Codion, League Two, başlama saati 09:00. Oranlar: ev sahibi 3.20, beraberlik 3.00, deplasman 2.22. En iyi tahmin: deplasman veya beraberlik, oran 1.30, güven 2.5/10. Maç sonucu 0–2, tahmin tuttu.
MS
Shanghai Second0
Nantong Haimen CodionNantong Haimen2
▴3.20
▾3.00
▾2.22
X2
1.30
U2.5
▴1.60
Var
▾1.93
X2
▾1.30
2.5
✓ X2
▾1.302.5
BIT - Shanghai Second, League Two, başlama saati 12:00. Oranlar: ev sahibi 4.30, beraberlik 3.20, deplasman 1.80. En iyi tahmin: deplasman veya beraberlik, oran 1.19, güven 8.0/10. Maç sonucu 2–1, tahmin tutmadı.
MS
BIT 2
Shanghai Second1
▴4.30
▴3.20
▾1.80
2
▾1.80
O1.5
▾1.33
Var
▴1.95
X2
▾1.19
8.0
X2
▾1.198.0

Shanghai Second Ortalama istatistikler

Son 10 maç
Beklenen gollerMaç başına xG
1.01
ŞutlarKaleyi bulan / maç
2.9
Topa sahip olma
53%
KornerlerMaç başına ortalama
4.8
DisiplinMaç başına kart
2.4
Galibiyet oranı
0%

Sezon İstatistikleri

League Two Çin · Sezon 2026
25Maçlar Galibiyet oranı 8%
Performans Analizi
İstatistik Ev Sahibi Deplasman Toplam
Maçlar131225
Galibiyetler112
Beraberlikler5611
Mağlubiyetler7512
Atılan Goller81523
Yenilen Goller212041
Maç Başına Atılan Gol0.61.30.9
Maç Başına Yenilen Gol1.61.71.6
Gol Yemeden Tamamlanan Maçlar213
Gol Atılamayan Maçlar628
Rekorlar ve Seriler
En Farklı Galibiyet
Ev Sahibi2-1
Deplasman0-1
En Farklı Mağlubiyet
Ev Sahibi1-6
Deplasman2-0
En Fazla Atılan Gol
Ev Sahibi2
Deplasman2
En Fazla Yenilen Gol
Ev Sahibi6
Deplasman3
Seriler
Galibiyet2
Mağlubiyet3
Penaltılar
2/ 2
100.00% Atılan
Gol Zamanları (Atılan vs Yenilen)
4–5
0-15
5–4
16-30
3–5
31-45
3–5
46-60
4–9
61-75
5–12
76-90
Atılan Yenilen
Taktik ve Disiplin
Kart Zamanları
0-152
16-306
31-4511
46-608
61-755
76-9016
57Sarı
4Kırmızı
Atılan Goller
Üst 0.568%
17 Maçlar
Üst 1.524%
6 Maçlar
Üst 2.50%
0 Maçlar
Üst 3.50%
0 Maçlar
Üst 4.50%
0 Maçlar

Oyuncular

Oyuncu verisi bulunmuyor

Shanghai Second Tahminleri ve Bahis İpuçları

Shanghai Second tahminleri mi arıyorsunuz? NerdyTips, algoritmamız NT Apex ile Shanghai Second maçları için yapay zeka destekli futbol tahminleri sunuyor. Bugüne kadar Shanghai Second takımının yer aldığı 19 maçı analiz ettik; en iyi tahminlerdeki isabet oranımız 52.6%. Tahminler Maç Sonucu, Alt/Üst, Karşılıklı Gol, Doğru Skor, xG, Kornerler ve Topa Sahip Olma piyasalarını kapsıyor.

Mevcut League Two sezonunda Shanghai Second, 25 maçta 2 galibiyet, 11 beraberlik ve 12 mağlubiyet elde etmiş; 23 gol atmış (maç başına 0.9) ve 41 gol yemiş, 3 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

Son 10 maçta Shanghai Second ortalama %53 topa sahip olma, 1.01 xG ve maç başına 4.8 korner ortalamasına sahiptir; %0 galibiyet oranı kaydetmektedir.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm Shanghai Second tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

Shanghai Second, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 700'den fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.