Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Shanghai Second

Shanghai Second Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

19
Ennustetut ottelut
52.6%
Ennustettavuusaste
LDDLDL
Viimeaikainen vire
0.80
Maalit / Ottelu
Shanghai Second on ollut ilman voittoa viimeiset 19 ottelua
Shanghai Second on ollut vieraissa ilman voittoa viimeiset 9 ottelua
Seuraava ottelu League Two · la 17. lokak. · 8.30
Shanghai Second
VS08:30
Guangdong M
Avaa ennuste
Tilaa nähdäksesi

Viimeisimmät ottelut

Guangzhou Dandelion vs Shanghai Second, League Two, alkaa klo 09:00. Kertoimet: 1.83 koti, 3.25 tasapeli, 4.50 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.60, luottamus 7.0/10. Lopputulos 3–1, vihje ei osunut.
Loppu
Guangzhou DandelionGuangzhou D3
Shanghai Second 1
▾1.83
▴3.25
▴4.50
1
▾1.83
U2.5
▴1.60
Ei
▾1.72
U2.5
▴1.60
7.0
U2.5
▴1.607.0
Shanghai Second vs Yichun Grand Tiger, League Two, alkaa klo 08:30. Kertoimet: 2.70 koti, 2.88 tasapeli, 3.20 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.50, luottamus 8.0/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Shanghai Second1
Yichun Grand TigerYichun G1
▴2.70
▾2.88
▾3.20
1X
▴1.40
U2.5
▾1.50
Ei
1.67
U2.5
▾1.50
8.0
✓ U2.5
▾1.508.0
Shanghai Second vs Hubei Chufeng Heli, League Two, alkaa klo 09:00. Kertoimet: 2.25 koti, 3.05 tasapeli, 3.05 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.63, luottamus 5.4/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
Shanghai Second0
Hubei Chufeng HeliHubei Istar0
▾2.25
▴3.05
▴3.05
2
▴3.05
U2.5
▾1.63
Ei
▾1.85
U2.5
▾1.63
5.4
✓ U2.5
▾1.635.4
Guangdong Mingtu vs Shanghai Second, League Two, alkaa klo 12:30. Kertoimet: 1.88 koti, 3.20 tasapeli, 4.10 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.88, luottamus 8.0/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
Guangdong MingtuGuangdong M1
Shanghai Second0
▴1.88
▾3.20
▴4.10
1
▴1.88
U2.5
▾1.64
Ei
▾1.78
1
▴1.88
8.0
✓ 1
▴1.888.0
Tai'an Tiankuang vs Shanghai Second, League Two, alkaa klo 09:00. Kertoimet: 1.71 koti, 3.65 tasapeli, 5.70 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.71, luottamus 8.0/10. Lopputulos 1–1, vihje ei osunut.
Loppu
Tai'an TiankuangTaian Tiankuang1
Shanghai Second1
▾1.71
▴3.65
▴5.70
1
▾1.71
U2.5
▴1.73
Ei
1.70
1
▾1.71
8.0
1
▾1.718.0
Shanghai Second vs Nantong Haimen Codion, League Two, alkaa klo 09:00. Kertoimet: 3.20 koti, 3.00 tasapeli, 2.22 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.30, luottamus 2.5/10. Lopputulos 0–2, vihje osui.
Loppu
Shanghai Second0
Nantong Haimen CodionNantong Haimen2
▴3.20
▾3.00
▾2.22
X2
1.30
U2.5
▴1.60
Kyllä
▾1.93
X2
▾1.30
2.5
✓ X2
▾1.302.5
BIT vs Shanghai Second, League Two, alkaa klo 12:00. Kertoimet: 4.30 koti, 3.20 tasapeli, 1.80 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.19, luottamus 8.0/10. Lopputulos 2–1, vihje ei osunut.
Loppu
BIT 2
Shanghai Second1
▴4.30
▴3.20
▾1.80
2
▾1.80
O1.5
▾1.33
Kyllä
▴1.95
X2
▾1.19
8.0
X2
▾1.198.0

Shanghai Second Keskimääräiset tilastot

Viimeiset 10 ottelua
Odotetut maalitxG per ottelu
1.01
LaukauksetMaalia kohti / ottelu
2.9
Pallonhallinta
53%
KulmapotkutKeskiarvo / ottelu
4.8
KurinalaisuusKortit / ottelu
2.4
Voittoprosentti
0%

Kauden tilastot

League Two Kiina · Kausi 2026
25Ottelut Voittoprosentti 8%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut131225
Voitot112
Tasapelit5611
Tappiot7512
Tehdyt maalit81523
Päästetyt maalit212041
Tehtyjen maalien keskiarvo0.61.30.9
Päästettyjen maalien keskiarvo1.61.71.6
Nollapelit213
Ottelut ilman maalia628
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti2-1
Vieras0-1
Suurin tappio
Koti1-6
Vieras2-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti2
Vieras2
Eniten päästettyjä maaleja
Koti6
Vieras3
Putket
Voitot2
Tappiot3
Rangaistuspotkut
2/ 2
100.00% Onnistuneet
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
4–5
0-15
5–4
16-30
3–5
31-45
3–5
46-60
4–9
61-75
5–12
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0-152
16-306
31-4511
46-608
61-755
76-9016
57Keltaiset
4Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.568%
17 Ottelut
Yli 1.524%
6 Ottelut
Yli 2.50%
0 Ottelut
Yli 3.50%
0 Ottelut
Yli 4.50%
0 Ottelut

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Shanghai Second – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Shanghai Second? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Shanghai Second otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 19 ottelua, joissa Shanghai Second on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 52.6%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä League Two-kaudella Shanghai Second on saavuttanut 2 voittoa, 11 tasapeliä ja 12 tappiota 25 ottelussa, tehden 23 maalia (0.9 per ottelu) ja päästäen 41, pitäen 3 nollapeliä.

Viimeisten 10 ottelun aikana Shanghai Second on keskimäärin saavuttanut 53% pallonhallinnan, 1.01 xG ja 4.8 kulmapotkua per ottelu, voittoprosentilla 0%.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Shanghai Second ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Shanghai Second on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.