Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
NSI Runavik

NSI Runavik Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€2.76m Ø 26.6 Meistaradeildin
77
Tipované zápasy
72.7%
Úspešnosť tipov
WDWWWD
Aktuálna forma
2.27
Góly / zápas
NSI Runavik skóroval vo všetkých z posledných 10 zápasov
NSI Runavik je v posledných 10 zápasoch neporazený
NSI Runavik je doma v posledných 7 zápasoch neporazený
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

B68 vs NSI Runavik, Meistaradeildin, výkop 14:00. Kurzy: 8.50 domáci, 5.60 remíza, 1.32 hostia. Best Tip: výhra hostí, kurz 1.32, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 0–3, tip trafený.
Kon.
B680
NSI Runavik3
▾8.50
▾5.60
▴1.32
2
▴1.32
O2.5
▾1.28
Nie
▴2.35
2
▴1.32
8.0
✓ 2
▴1.328.0
NSI Runavik vs HB Torshavn, Meistaradeildin, výkop 15:00. Kurzy: 1.78 domáci, 3.80 remíza, 3.75 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.55, dôvera 3.6/10. Konečný výsledok 1–1, tip netrafený.
Kon.
NSI Runavik 1
HB Torshavn1
▴1.78
▾3.80
▾3.75
2
▾3.75
O2.5
▴1.55
Áno
▾1.50
O2.5
▴1.55
3.6
O2.5
▴1.553.6
NSI Runavik vs 07 Vestur, Meistaradeildin, výkop 15:00. Kurzy: 1.27 domáci, 6.00 remíza, 8.20 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.27, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 1–0, tip trafený.
Kon.
NSI Runavik1
07 Vestur0
▴1.27
▾6.00
▾8.20
1
▴1.27
O2.5
▾1.25
Áno
▾1.56
1
▴1.27
8.0
✓ 1
▴1.278.0
Skala vs NSI Runavik, Meistaradeildin, výkop 15:00. Kurzy: 5.10 domáci, 4.30 remíza, 1.50 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.42, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 1–2, tip trafený.
Kon.
Skala1
NSI Runavik2
▾5.10
▾4.30
▴1.50
2
▴1.50
O2.5
▾1.42
Áno
▾1.55
O2.5
▾1.42
8.0
✓ O2.5
▾1.428.0
B36 Torshavn vs NSI Runavik, Meistaradeildin, výkop 18:30. Kurzy: 3.80 domáci, 3.95 remíza, 1.72 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.23, dôvera 6.7/10. Konečný výsledok 1–2, tip trafený.
Kon.
B36 Torshavn1
NSI Runavik2
▴3.80
▴3.95
▾1.72
2
▾1.72
U3.5
▴1.65
Áno
▾1.49
X2
▾1.23
6.7
✓ X2
▾1.236.7
NSI Runavik vs Vikingur G, Meistaradeildin, výkop 17:15. Kurzy: 2.05 domáci, 3.55 remíza, 3.15 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.57, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 1–1, tip netrafený.
Kon.
NSI Runavik1
Vikingur Gota1
▴2.05
▾3.55
▾3.15
1
▴2.05
O2.5
▴1.57
Áno
▾1.49
O2.5
▴1.57
8.0
O2.5
▴1.578.0
NSI Runavik vs AB, Meistaradeildin, výkop 15:00. Kurzy: 1.27 domáci, 5.80 remíza, 8.20 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.37, dôvera 9.2/10. Konečný výsledok 3–1, tip trafený.
Kon.
NSI Runavik 3
AB1
▴1.27
5.80
▾8.20
1
▴1.27
O2.5
1.37
Áno
1.70
O2.5
1.37
9.2
✓ O2.5
1.379.2
KI Klaksvik vs NSI Runavik, Meistaradeildin, výkop 15:00. Kurzy: 2.22 domáci, 3.35 remíza, 3.20 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.60, dôvera 3.6/10. Konečný výsledok 2–2, tip trafený.
Kon.
Klaksvik2
NSI Runavik2
▴2.22
▾3.35
▾3.20
X
▾3.35
O2.5
▴1.60
Nie
▴2.42
O2.5
▴1.60
3.6
✓ O2.5
▴1.603.6

Štatistiky sezóny

Meistaradeildin Faerské o. · Sezóna 2026
27Zápasy Percento výhier 63%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy141327
Výhry11617
Remízy347
Prehry033
Strelené góly262854
Inkasované góly72128
Priemer strelených gólov1.92.22.0
Priemer inkasovaných gólov0.51.61.0
Čisté kontá8210
Bez streleného gólu112
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma4-0
Vonku1-6
Najvyššia prehra
Doma-
Vonku3-1
Najviac strelených gólov
Doma4
Vonku6
Najviac inkasovaných gólov
Doma2
Vonku3
Série
Výhry4
Prehry1
Penalty
2/ 2
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
8–3
0-15
8–4
16-30
6–5
31-45
12–5
46-60
6–6
61-75
12–6
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0-151
16-303
31-456
46-603
61-7511
76-9011
41Žlté
3Červené
Strelené góly
Nad 0.593%
25 zápasov
Nad 1.559%
16 zápasov
Nad 2.530%
8 zápasov
Nad 3.511%
3 zápasov
Nad 4.54%
1 zápasov

Hráči

Hráč Vek Poz Hod
D. Obbekjær D. Obbekjær 23 DEF 7.14
H. Osen H. Osen 24 DEF 6.35
P. Knudsen P. Knudsen 27 FWD -
K. Olsen K. Olsen 35 FWD -
B. Hendriksson B. Hendriksson 30 MID -
J. Benjaminsen J. Benjaminsen 28 DEF -
K. Joensen K. Joensen 33 GK -
M. Przybylski M. Przybylski 28 FWD -
M. Danielsen M. Danielsen 16 FWD -
T. Knudsen T. Knudsen 20 MID -
B. Olsen B. Olsen 17 MID -
Hassou Diaby Hassou Diaby 24 DEF -
J. Van Der Heyden J. Van Der Heyden 30 FWD -
S. Løkin S. Løkin 25 FWD -
B. Nolsøe B. Nolsøe 22 MID -
A. Knudsen A. Knudsen 26 MID -
F. Østigård Ness F. Østigård Ness 26 MID -
E. Joensen E. Joensen 22 MID -
P. Hentze P. Hentze 26 DEF -
L. Markmanrud L. Markmanrud 24 DEF -
K. Jablinski K. Jablinski 29 DEF -

Tabuľka

Faerské o. - Meistaradeildin
# Tím Z G B
1 NSI Runavik 27 54-28 58
2 KI Klaksvik 27 51-22 52
3 HB Torshavn 27 47-35 45
4 Vikingur Gota 27 38-28 43
5 B36 Torshavn 27 41-36 42
6 Skála 27 32-43 28
7 AB 27 34-47 28
8 EB / Streymur 27 30-44 27
9 07 Vestur 27 26-44 25
10 B68 27 27-53 20
Promotion - Champions League (Qualification) Promotion - Conference League (Qualification) Relegation - 1. Deild

Tipy a predpovede na NSI Runavik

Hľadáte tipy na NSI Runavik? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na NSI Runavik, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 77 zápasov s účasťou NSI Runavik s úspešnosťou Best Tip 72.7%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Meistaradeildin má NSI Runavik po 27 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 17, remízy: 7, prehry: 3. Strelené góly: 54 (2.0 na zápas), inkasované: 28, čisté kontá: 10.

NSI Runavik má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €2.76m.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na NSI Runavik zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

NSI Runavik je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.