Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
NSI Runavik

NSI Runavik Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€2.76m Ø 26.6 Meistaradeildin
77
Ennustatud mängud
72.7%
Ennustatavuse määr
WDWWWD
Hiljutine vorm
2.27
Väravad / mäng
NSI Runavik lõi värava kõigis viimases 10 mängus
NSI Runavik on viimases 10 mängus püsinud kaotuseta
NSI Runavik on kodus viimases 7 mängus püsinud kaotuseta
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

B68 vs NSI Runavik, Meistaradeildin, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 8.50 koduvõit, 5.60 viik, 1.32 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab, koefitsient 1.32, usaldus 8.0/10. Lõppseis 0–3, vihje oli tabamus.
Lõpp
B680
NSI Runavik3
▾8.50
▾5.60
▴1.32
2
▴1.32
O2.5
▾1.28
Ei
▴2.35
2
▴1.32
8.0
✓ 2
▴1.328.0
NSI Runavik vs HB Torshavn, Meistaradeildin, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 1.78 koduvõit, 3.80 viik, 3.75 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.55, usaldus 3.6/10. Lõppseis 1–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
NSI Runavik 1
HB Torshavn1
▴1.78
▾3.80
▾3.75
2
▾3.75
O2.5
▴1.55
Jah
▾1.50
O2.5
▴1.55
3.6
O2.5
▴1.553.6
NSI Runavik vs 07 Vestur, Meistaradeildin, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 1.27 koduvõit, 6.00 viik, 8.20 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.27, usaldus 8.0/10. Lõppseis 1–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
NSI Runavik1
07 Vestur0
▴1.27
▾6.00
▾8.20
1
▴1.27
O2.5
▾1.25
Jah
▾1.56
1
▴1.27
8.0
✓ 1
▴1.278.0
Skala vs NSI Runavik, Meistaradeildin, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 5.10 koduvõit, 4.30 viik, 1.50 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.42, usaldus 8.0/10. Lõppseis 1–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Skala1
NSI Runavik2
▾5.10
▾4.30
▴1.50
2
▴1.50
O2.5
▾1.42
Jah
▾1.55
O2.5
▾1.42
8.0
✓ O2.5
▾1.428.0
B36 Torshavn vs NSI Runavik, Meistaradeildin, algus kell 18:30. Koefitsiendid: 3.80 koduvõit, 3.95 viik, 1.72 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.23, usaldus 6.7/10. Lõppseis 1–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
B36 Torshavn1
NSI Runavik2
▴3.80
▴3.95
▾1.72
2
▾1.72
U3.5
▴1.65
Jah
▾1.49
X2
▾1.23
6.7
✓ X2
▾1.236.7
NSI Runavik vs Vikingur G, Meistaradeildin, algus kell 17:15. Koefitsiendid: 2.05 koduvõit, 3.55 viik, 3.15 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.57, usaldus 8.0/10. Lõppseis 1–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
NSI Runavik1
Vikingur Gota1
▴2.05
▾3.55
▾3.15
1
▴2.05
O2.5
▴1.57
Jah
▾1.49
O2.5
▴1.57
8.0
O2.5
▴1.578.0
NSI Runavik vs AB, Meistaradeildin, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 1.27 koduvõit, 5.80 viik, 8.20 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.37, usaldus 9.2/10. Lõppseis 3–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
NSI Runavik 3
AB1
▴1.27
5.80
▾8.20
1
▴1.27
O2.5
1.37
Jah
1.70
O2.5
1.37
9.2
✓ O2.5
1.379.2
KI Klaksvik vs NSI Runavik, Meistaradeildin, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 2.22 koduvõit, 3.35 viik, 3.20 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.60, usaldus 3.6/10. Lõppseis 2–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Klaksvik2
NSI Runavik2
▴2.22
▾3.35
▾3.20
X
▾3.35
O2.5
▴1.60
Ei
▴2.42
O2.5
▴1.60
3.6
✓ O2.5
▴1.603.6

Hooaja statistika

Meistaradeildin Fääri saared · Hooaeg 2026
27Mängud Võidumäär 63%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud141327
Võidud11617
Viigid347
Kaotused033
Löödud väravad262854
Sisse lastud väravad72128
Keskm. löödud väravad1.92.22.0
Keskm. sisse lastud väravad0.51.61.0
Nullimängud8210
Mängud väravata112
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu4-0
Võõrsil1-6
Suurim kaotus
Kodu-
Võõrsil3-1
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu4
Võõrsil6
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu2
Võõrsil3
Seeriad
Võit4
Kaotus1
Penaltid
2/ 2
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
8–3
0-15
8–4
16-30
6–5
31-45
12–5
46-60
6–6
61-75
12–6
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0-151
16-303
31-456
46-603
61-7511
76-9011
41Kollased
3Punased
Löödud väravad
Üle 0.593%
25 mängu
Üle 1.559%
16 mängu
Üle 2.530%
8 mängu
Üle 3.511%
3 mängu
Üle 4.54%
1 mängu

Mängijad

Mängija Vanus Pos Hinne
D. Obbekjær D. Obbekjær 23 DEF 7.14
H. Osen H. Osen 24 DEF 6.35
P. Knudsen P. Knudsen 27 FWD -
K. Olsen K. Olsen 35 FWD -
B. Hendriksson B. Hendriksson 30 MID -
J. Benjaminsen J. Benjaminsen 28 DEF -
K. Joensen K. Joensen 33 GK -
M. Przybylski M. Przybylski 28 FWD -
M. Danielsen M. Danielsen 16 FWD -
T. Knudsen T. Knudsen 20 MID -
B. Olsen B. Olsen 17 MID -
Hassou Diaby Hassou Diaby 24 DEF -
J. Van Der Heyden J. Van Der Heyden 30 FWD -
S. Løkin S. Løkin 25 FWD -
B. Nolsøe B. Nolsøe 22 MID -
A. Knudsen A. Knudsen 26 MID -
F. Østigård Ness F. Østigård Ness 26 MID -
E. Joensen E. Joensen 22 MID -
P. Hentze P. Hentze 26 DEF -
L. Markmanrud L. Markmanrud 24 DEF -
K. Jablinski K. Jablinski 29 DEF -

Tabel

Fääri saared - Meistaradeildin
# Meeskond M V P
1 NSI Runavik 27 54-28 58
2 KI Klaksvik 27 51-22 52
3 HB Torshavn 27 47-35 45
4 Vikingur Gota 27 38-28 43
5 B36 Torshavn 27 41-36 42
6 Skála 27 32-43 28
7 AB 27 34-47 28
8 EB / Streymur 27 30-44 27
9 07 Vestur 27 26-44 25
10 B68 27 27-53 20
Promotion - Champions League (Qualification) Promotion - Conference League (Qualification) Relegation - 1. Deild

NSI Runavik ennustused ja panustamisvihjed

Otsid NSI Runavik ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale NSI Runavik meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 77 mängu, milles on osalenud NSI Runavik, parima vihje täpsusega 72.7%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel Meistaradeildin hooajal on NSI Runavik saavutanud 17 võitu, 7 viiki ja 3 kaotust 27 mängus, lüües 54 väravat (2.0 mängu kohta) ja lastes sisse 28, sealhulgas 10 mängu väravat sisse laskmata.

NSI Runavik hinnanguline turuväärtus on praegu €2.76m.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud NSI Runavik ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

NSI Runavik on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.