Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
NSI Runavik

NSI Runavik Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

AI προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

€2.76m Ø 26.6 Meistaradeildin
77
Αγώνες με προγνωστικά
72.7%
Δείκτης προβλεψιμότητας
WDWWWD
Πρόσφατη φόρμα
2.27
Γκολ / αγώνα
NSI Runavik σκόραρε σε όλους τους τελευταίους 10 αγώνες
NSI Runavik χωρίς ήττα στους τελευταίους 10 αγώνες
NSI Runavik χωρίς ήττα εντός έδρας στους τελευταίους 7 αγώνες
Δεν υπάρχουν ακόμη προγνωστικά

Υπολογίζουμε τα προγνωστικά περίπου 4 ημέρες πριν από τη σέντρα, οπότε οι επόμενοι αγώνες θα εμφανιστούν εδώ σύντομα.

Πρόσφατοι αγώνες

B68 vs NSI Runavik, Meistaradeildin, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 8.50, ισοπαλία 5.60, φιλοξενούμενη 1.32. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης, απόδοση 1.32, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 0–3, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
B680
NSI Runavik3
▾8.50
▾5.60
▴1.32
2
▴1.32
O2.5
▾1.28
NG
▴2.35
2
▴1.32
8.0
✓ 2
▴1.328.0
NSI Runavik vs HB Torshavn, Meistaradeildin, έναρξη στις 15:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.78, ισοπαλία 3.80, φιλοξενούμενη 3.75. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.55, εμπιστοσύνη 3.6/10. Τελικό σκορ 1–1, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
NSI Runavik 1
HB Torshavn1
▴1.78
▾3.80
▾3.75
2
▾3.75
O2.5
▴1.55
GG
▾1.50
O2.5
▴1.55
3.6
O2.5
▴1.553.6
NSI Runavik vs 07 Vestur, Meistaradeildin, έναρξη στις 15:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.27, ισοπαλία 6.00, φιλοξενούμενη 8.20. Best Tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.27, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 1–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
NSI Runavik1
07 Vestur0
▴1.27
▾6.00
▾8.20
1
▴1.27
O2.5
▾1.25
GG
▾1.56
1
▴1.27
8.0
✓ 1
▴1.278.0
Skala vs NSI Runavik, Meistaradeildin, έναρξη στις 15:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 5.10, ισοπαλία 4.30, φιλοξενούμενη 1.50. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.42, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 1–2, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Skala1
NSI Runavik2
▾5.10
▾4.30
▴1.50
2
▴1.50
O2.5
▾1.42
GG
▾1.55
O2.5
▾1.42
8.0
✓ O2.5
▾1.428.0
B36 Torshavn vs NSI Runavik, Meistaradeildin, έναρξη στις 18:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.80, ισοπαλία 3.95, φιλοξενούμενη 1.72. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης ή ισοπαλία, απόδοση 1.23, εμπιστοσύνη 6.7/10. Τελικό σκορ 1–2, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
B36 Torshavn1
NSI Runavik2
▴3.80
▴3.95
▾1.72
2
▾1.72
U3.5
▴1.65
GG
▾1.49
X2
▾1.23
6.7
✓ X2
▾1.236.7
NSI Runavik vs Vikingur G, Meistaradeildin, έναρξη στις 17:15. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.05, ισοπαλία 3.55, φιλοξενούμενη 3.15. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.57, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 1–1, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
NSI Runavik1
Vikingur Gota1
▴2.05
▾3.55
▾3.15
1
▴2.05
O2.5
▴1.57
GG
▾1.49
O2.5
▴1.57
8.0
O2.5
▴1.578.0
NSI Runavik vs AB, Meistaradeildin, έναρξη στις 15:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.27, ισοπαλία 5.80, φιλοξενούμενη 8.20. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.37, εμπιστοσύνη 9.2/10. Τελικό σκορ 3–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
NSI Runavik 3
AB1
▴1.27
5.80
▾8.20
1
▴1.27
O2.5
1.37
GG
1.70
O2.5
1.37
9.2
✓ O2.5
1.379.2
KI Klaksvik vs NSI Runavik, Meistaradeildin, έναρξη στις 15:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.22, ισοπαλία 3.35, φιλοξενούμενη 3.20. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.60, εμπιστοσύνη 3.6/10. Τελικό σκορ 2–2, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Klaksvik2
NSI Runavik2
▴2.22
▾3.35
▾3.20
X
▾3.35
O2.5
▴1.60
NG
▴2.42
O2.5
▴1.60
3.6
✓ O2.5
▴1.603.6

Στατιστικά σεζόν

Meistaradeildin Νήσοι Φερόες · Σεζόν 2026
27Αγώνες Ποσοστό νικών 63%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες141327
Νίκες11617
Ισοπαλίες347
Ήττες033
Γκολ υπέρ262854
Γκολ κατά72128
Μ.Ο. γκολ υπέρ1.92.22.0
Μ.Ο. γκολ κατά0.51.61.0
Χωρίς παθητικό8210
Αγώνες χωρίς γκολ112
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας4-0
Εκτός έδρας1-6
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας-
Εκτός έδρας3-1
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας4
Εκτός έδρας6
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας2
Εκτός έδρας3
Σερί
Νίκες4
Ήττες1
Πέναλτι
2/ 2
100.00% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
8–3
0-15
8–4
16-30
6–5
31-45
12–5
46-60
6–6
61-75
12–6
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0-151
16-303
31-456
46-603
61-7511
76-9011
41Κίτρινες
3Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.593%
25 Αγώνες
Over 1.559%
16 Αγώνες
Over 2.530%
8 Αγώνες
Over 3.511%
3 Αγώνες
Over 4.54%
1 Αγώνες

Παίκτες

Παίκτης Ηλικ. Θέσ Βαθ
D. Obbekjær D. Obbekjær 23 DEF 7.14
H. Osen H. Osen 24 DEF 6.35
P. Knudsen P. Knudsen 27 FWD -
K. Olsen K. Olsen 35 FWD -
B. Hendriksson B. Hendriksson 30 MID -
J. Benjaminsen J. Benjaminsen 28 DEF -
K. Joensen K. Joensen 33 GK -
M. Przybylski M. Przybylski 28 FWD -
M. Danielsen M. Danielsen 16 FWD -
T. Knudsen T. Knudsen 20 MID -
B. Olsen B. Olsen 17 MID -
Hassou Diaby Hassou Diaby 24 DEF -
J. Van Der Heyden J. Van Der Heyden 30 FWD -
S. Løkin S. Løkin 25 FWD -
B. Nolsøe B. Nolsøe 22 MID -
A. Knudsen A. Knudsen 26 MID -
F. Østigård Ness F. Østigård Ness 26 MID -
E. Joensen E. Joensen 22 MID -
P. Hentze P. Hentze 26 DEF -
L. Markmanrud L. Markmanrud 24 DEF -
K. Jablinski K. Jablinski 29 DEF -

Βαθμολογία

Νήσοι Φερόες - Meistaradeildin
# Ομάδα Α Γ Β
1 NSI Runavik 27 54-28 58
2 KI Klaksvik 27 51-22 52
3 HB Torshavn 27 47-35 45
4 Vikingur Gota 27 38-28 43
5 B36 Torshavn 27 41-36 42
6 Skála 27 32-43 28
7 AB 27 34-47 28
8 EB / Streymur 27 30-44 27
9 07 Vestur 27 26-44 25
10 B68 27 27-53 20
Promotion - Champions League (Qualification) Promotion - Conference League (Qualification) Relegation - 1. Deild

NSI Runavik: προγνωστικά και αναλύσεις

Ψάχνεις προγνωστικά για NSI Runavik; Το NerdyTips δίνει AI προγνωστικά ποδοσφαίρου για την ομάδα NSI Runavik μέσα από το μοντέλο μας, το NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 77 αγώνες της ομάδας NSI Runavik, με ευστοχία στο Best Tip 72.7%. Τα προγνωστικά καλύπτουν τελικό αποτέλεσμα, Under/Over, GG/NG, ακριβές σκορ, xG, κόρνερ & κατοχή μπάλας.

Στη φετινή σεζόν της Meistaradeildin, η NSI Runavik κατέγραψε 17 νίκες, 7 ισοπαλίες και 3 ήττες σε 27 αγώνες, σκοράροντας 54 γκολ (2.0 ανά αγώνα) με 28 κατά και 10 αγώνες χωρίς παθητικό.

Η NSI Runavik έχει αυτή τη στιγμή εκτιμώμενη αγοραία αξία €2.76m.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για NSI Runavik παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα NSI Runavik είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.