Ga naar de inhoud
Op basis van het AI-model NT Apex
NSI Runavik

NSI Runavik Voorspellingen, statistieken & vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

€2.76m Ø 26.6 Meistaradeildin
77
Voorspelde wedstrijden
72.7%
Voorspelbaarheid
WDWWWD
Recente vorm
2.27
Goals / wedstrijd
NSI Runavik scoorde in alle laatste 10 wedstrijden
NSI Runavik is ongeslagen in de laatste 10 wedstrijden
NSI Runavik is thuis ongeslagen in de laatste 7 wedstrijden
Nog geen voorspellingen

We berekenen onze voorspellingen ongeveer 4 dagen voor de aftrap, dus de komende wedstrijden verschijnen hier binnenkort.

Recente wedstrijden

B68 vs NSI Runavik, Meistaradeildin, aftrap 14:00. Quoteringen: 8.50 thuis, 5.60 gelijkspel, 1.32 uit. Best Tip: uitploeg wint, quotering 1.32, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 0–3, tip uitgekomen.
Eind
B680
NSI Runavik3
▾8.50
▾5.60
▴1.32
2
▴1.32
O2.5
▾1.28
Nee
▴2.35
2
▴1.32
8.0
✓ 2
▴1.328.0
NSI Runavik vs HB Torshavn, Meistaradeildin, aftrap 15:00. Quoteringen: 1.78 thuis, 3.80 gelijkspel, 3.75 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.55, vertrouwen 3.6/10. Eindstand 1–1, tip niet uitgekomen.
Eind
NSI Runavik 1
HB Torshavn1
▴1.78
▾3.80
▾3.75
2
▾3.75
O2.5
▴1.55
Ja
▾1.50
O2.5
▴1.55
3.6
O2.5
▴1.553.6
NSI Runavik vs 07 Vestur, Meistaradeildin, aftrap 15:00. Quoteringen: 1.27 thuis, 6.00 gelijkspel, 8.20 uit. Best Tip: thuisploeg wint, quotering 1.27, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 1–0, tip uitgekomen.
Eind
NSI Runavik1
07 Vestur0
▴1.27
▾6.00
▾8.20
1
▴1.27
O2.5
▾1.25
Ja
▾1.56
1
▴1.27
8.0
✓ 1
▴1.278.0
Skala vs NSI Runavik, Meistaradeildin, aftrap 15:00. Quoteringen: 5.10 thuis, 4.30 gelijkspel, 1.50 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.42, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 1–2, tip uitgekomen.
Eind
Skala1
NSI Runavik2
▾5.10
▾4.30
▴1.50
2
▴1.50
O2.5
▾1.42
Ja
▾1.55
O2.5
▾1.42
8.0
✓ O2.5
▾1.428.0
B36 Torshavn vs NSI Runavik, Meistaradeildin, aftrap 18:30. Quoteringen: 3.80 thuis, 3.95 gelijkspel, 1.72 uit. Best Tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.23, vertrouwen 6.7/10. Eindstand 1–2, tip uitgekomen.
Eind
B36 Torshavn1
NSI Runavik2
▴3.80
▴3.95
▾1.72
2
▾1.72
U3.5
▴1.65
Ja
▾1.49
X2
▾1.23
6.7
✓ X2
▾1.236.7
NSI Runavik vs Vikingur G, Meistaradeildin, aftrap 17:15. Quoteringen: 2.05 thuis, 3.55 gelijkspel, 3.15 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.57, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 1–1, tip niet uitgekomen.
Eind
NSI Runavik1
Vikingur Gota1
▴2.05
▾3.55
▾3.15
1
▴2.05
O2.5
▴1.57
Ja
▾1.49
O2.5
▴1.57
8.0
O2.5
▴1.578.0
NSI Runavik vs AB, Meistaradeildin, aftrap 15:00. Quoteringen: 1.27 thuis, 5.80 gelijkspel, 8.20 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.37, vertrouwen 9.2/10. Eindstand 3–1, tip uitgekomen.
Eind
NSI Runavik 3
AB1
▴1.27
5.80
▾8.20
1
▴1.27
O2.5
1.37
Ja
1.70
O2.5
1.37
9.2
✓ O2.5
1.379.2
KI Klaksvik vs NSI Runavik, Meistaradeildin, aftrap 15:00. Quoteringen: 2.22 thuis, 3.35 gelijkspel, 3.20 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.60, vertrouwen 3.6/10. Eindstand 2–2, tip uitgekomen.
Eind
Klaksvik2
NSI Runavik2
▴2.22
▾3.35
▾3.20
X
▾3.35
O2.5
▴1.60
Nee
▴2.42
O2.5
▴1.60
3.6
✓ O2.5
▴1.603.6

Seizoensstatistieken

Meistaradeildin Faeröer · Seizoen 2026
27Wedstrijden Winpercentage 63%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden141327
Overwinningen11617
Gelijkspelen347
Nederlagen033
Doelpunten voor262854
Doelpunten tegen72128
Gem. doelpunten voor1.92.22.0
Gem. doelpunten tegen0.51.61.0
Clean sheets8210
Niet gescoord112
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis4-0
Uit1-6
Zwaarste nederlaag
Thuis-
Uit3-1
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis4
Uit6
Meeste tegendoelpunten
Thuis2
Uit3
Reeksen
Winst4
Verlies1
Strafschoppen
2/ 2
100.00% Benut
Tijdstip doelpunten (voor vs tegen)
8–3
0-15
8–4
16-30
6–5
31-45
12–5
46-60
6–6
61-75
12–6
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
Tijdstip van kaarten
0-151
16-303
31-456
46-603
61-7511
76-9011
41Geel
3Rood
Gescoorde doelpunten
Over 0.593%
25 Wedstrijden
Over 1.559%
16 Wedstrijden
Over 2.530%
8 Wedstrijden
Over 3.511%
3 Wedstrijden
Over 4.54%
1 Wedstrijden

Spelers

Speler Leeft. Pos Cijfer
D. Obbekjær D. Obbekjær 23 DEF 7.14
H. Osen H. Osen 24 DEF 6.35
P. Knudsen P. Knudsen 27 FWD -
K. Olsen K. Olsen 35 FWD -
B. Hendriksson B. Hendriksson 30 MID -
J. Benjaminsen J. Benjaminsen 28 DEF -
K. Joensen K. Joensen 33 GK -
M. Przybylski M. Przybylski 28 FWD -
M. Danielsen M. Danielsen 16 FWD -
T. Knudsen T. Knudsen 20 MID -
B. Olsen B. Olsen 17 MID -
Hassou Diaby Hassou Diaby 24 DEF -
J. Van Der Heyden J. Van Der Heyden 30 FWD -
S. Løkin S. Løkin 25 FWD -
B. Nolsøe B. Nolsøe 22 MID -
A. Knudsen A. Knudsen 26 MID -
F. Østigård Ness F. Østigård Ness 26 MID -
E. Joensen E. Joensen 22 MID -
P. Hentze P. Hentze 26 DEF -
L. Markmanrud L. Markmanrud 24 DEF -
K. Jablinski K. Jablinski 29 DEF -

Stand

Faeröer - Meistaradeildin
# Team G D P
1 NSI Runavik 27 54-28 58
2 KI Klaksvik 27 51-22 52
3 HB Torshavn 27 47-35 45
4 Vikingur Gota 27 38-28 43
5 B36 Torshavn 27 41-36 42
6 Skála 27 32-43 28
7 AB 27 34-47 28
8 EB / Streymur 27 30-44 27
9 07 Vestur 27 26-44 25
10 B68 27 27-53 20
Promotion - Champions League (Qualification) Promotion - Conference League (Qualification) Relegation - 1. Deild

NSI Runavik voorspellingen & wedtips

Op zoek naar NSI Runavik voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor NSI Runavik op basis van ons model, NT Apex. Tot op heden hebben we 77 wedstrijden met NSI Runavik geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de Best Tip van 72.7%. De voorspellingen omvatten eindresultaat, Over/Under, beide teams scoren, juiste eindstand, xG, hoekschoppen & balbezit.

In het huidige Meistaradeildin-seizoen speelde NSI Runavik 27 wedstrijden, met 17 overwinningen, 7 gelijkspelen en 3 nederlagen. De ploeg scoorde 54 doelpunten (2.0 per wedstrijd), kreeg er 28 tegen en hield 10 keer de nul.

NSI Runavik heeft momenteel een geschatte marktwaarde van €2.76m.

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle afgeronde voorspellingen voor NSI Runavik blijven zichtbaar, zodat je ons trackrecord op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

NSI Runavik is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.