Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
NSI Runavik

NSI Runavik Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€2.76m Ø 26.6 Meistaradeildin
77
Prognozirane utakmice
72.7%
Predvidljivost
WDWWWD
Trenutna forma
2.27
Golova po meču
NSI Runavik: gol u svih poslednjih 10 utakmica
NSI Runavik je bez poraza 10 puta zaredom
NSI Runavik je bez poraza kod kuće 7 puta zaredom
Još nema tipova

Tipove računamo otprilike 4 dana pre početka utakmice, pa će se predstojeće utakmice uskoro pojaviti ovde.

Poslednji mečevi

B68 vs NSI Runavik, Meistaradeildin, početak u 14:00. Kvote: 8.50 domaćin, 5.60 nerešeno, 1.32 gost. Best Tip: pobeda gosta, kvota 1.32, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 0–3, tip pogođen.
Kraj
B680
NSI Runavik3
▾8.50
▾5.60
▴1.32
2
▴1.32
O2.5
▾1.28
NG
▴2.35
2
▴1.32
8.0
✓ 2
▴1.328.0
NSI Runavik vs HB Torshavn, Meistaradeildin, početak u 15:00. Kvote: 1.78 domaćin, 3.80 nerešeno, 3.75 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.55, poverenje 3.6/10. Konačan rezultat 1–1, tip nije pogođen.
Kraj
NSI Runavik 1
HB Torshavn1
▴1.78
▾3.80
▾3.75
2
▾3.75
O2.5
▴1.55
GG
▾1.50
O2.5
▴1.55
3.6
O2.5
▴1.553.6
NSI Runavik vs 07 Vestur, Meistaradeildin, početak u 15:00. Kvote: 1.27 domaćin, 6.00 nerešeno, 8.20 gost. Best Tip: pobeda domaćina, kvota 1.27, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 1–0, tip pogođen.
Kraj
NSI Runavik1
07 Vestur0
▴1.27
▾6.00
▾8.20
1
▴1.27
O2.5
▾1.25
GG
▾1.56
1
▴1.27
8.0
✓ 1
▴1.278.0
Skala vs NSI Runavik, Meistaradeildin, početak u 15:00. Kvote: 5.10 domaćin, 4.30 nerešeno, 1.50 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.42, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 1–2, tip pogođen.
Kraj
Skala1
NSI Runavik2
▾5.10
▾4.30
▴1.50
2
▴1.50
O2.5
▾1.42
GG
▾1.55
O2.5
▾1.42
8.0
✓ O2.5
▾1.428.0
B36 Torshavn vs NSI Runavik, Meistaradeildin, početak u 18:30. Kvote: 3.80 domaćin, 3.95 nerešeno, 1.72 gost. Best Tip: pobeda gosta ili nerešeno, kvota 1.23, poverenje 6.7/10. Konačan rezultat 1–2, tip pogođen.
Kraj
B36 Torshavn1
NSI Runavik2
▴3.80
▴3.95
▾1.72
2
▾1.72
U3.5
▴1.65
GG
▾1.49
X2
▾1.23
6.7
✓ X2
▾1.236.7
NSI Runavik vs Vikingur G, Meistaradeildin, početak u 17:15. Kvote: 2.05 domaćin, 3.55 nerešeno, 3.15 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.57, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 1–1, tip nije pogođen.
Kraj
NSI Runavik1
Vikingur Gota1
▴2.05
▾3.55
▾3.15
1
▴2.05
O2.5
▴1.57
GG
▾1.49
O2.5
▴1.57
8.0
O2.5
▴1.578.0
NSI Runavik vs AB, Meistaradeildin, početak u 15:00. Kvote: 1.27 domaćin, 5.80 nerešeno, 8.20 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.37, poverenje 9.2/10. Konačan rezultat 3–1, tip pogođen.
Kraj
NSI Runavik 3
AB1
▴1.27
5.80
▾8.20
1
▴1.27
O2.5
1.37
GG
1.70
O2.5
1.37
9.2
✓ O2.5
1.379.2
KI Klaksvik vs NSI Runavik, Meistaradeildin, početak u 15:00. Kvote: 2.22 domaćin, 3.35 nerešeno, 3.20 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.60, poverenje 3.6/10. Konačan rezultat 2–2, tip pogođen.
Kraj
Klaksvik2
NSI Runavik2
▴2.22
▾3.35
▾3.20
X
▾3.35
O2.5
▴1.60
NG
▴2.42
O2.5
▴1.60
3.6
✓ O2.5
▴1.603.6

Statistika sezone

Meistaradeildin Farska Ostrva · Sezona 2026
27Utakmice Procenat pobeda 63%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice141327
Pobede11617
Nerešeno347
Porazi033
Postignuti golovi262854
Primljeni golovi72128
Prosek postignutih golova1.92.22.0
Prosek primljenih golova0.51.61.0
Utakmice bez primljenog gola8210
Utakmice bez postignutog gola112
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin4-0
Gost1-6
Najveći poraz
Domaćin-
Gost3-1
Najviše postignutih golova
Domaćin4
Gost6
Najviše primljenih golova
Domaćin2
Gost3
Serije
Pobede4
Porazi1
Penali
2/ 2
100.00% realizovano
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
8–3
0-15
8–4
16-30
6–5
31-45
12–5
46-60
6–6
61-75
12–6
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vreme kartona
0-151
16-303
31-456
46-603
61-7511
76-9011
41Žuti
3Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.593%
25 Utakmice
Preko 1.559%
16 Utakmice
Preko 2.530%
8 Utakmice
Preko 3.511%
3 Utakmice
Preko 4.54%
1 Utakmice

Igrači

Igrač God Poz Ocn
D. Obbekjær D. Obbekjær 23 DEF 7.14
H. Osen H. Osen 24 DEF 6.35
P. Knudsen P. Knudsen 27 FWD -
K. Olsen K. Olsen 35 FWD -
B. Hendriksson B. Hendriksson 30 MID -
J. Benjaminsen J. Benjaminsen 28 DEF -
K. Joensen K. Joensen 33 GK -
M. Przybylski M. Przybylski 28 FWD -
M. Danielsen M. Danielsen 16 FWD -
T. Knudsen T. Knudsen 20 MID -
B. Olsen B. Olsen 17 MID -
Hassou Diaby Hassou Diaby 24 DEF -
J. Van Der Heyden J. Van Der Heyden 30 FWD -
S. Løkin S. Løkin 25 FWD -
B. Nolsøe B. Nolsøe 22 MID -
A. Knudsen A. Knudsen 26 MID -
F. Østigård Ness F. Østigård Ness 26 MID -
E. Joensen E. Joensen 22 MID -
P. Hentze P. Hentze 26 DEF -
L. Markmanrud L. Markmanrud 24 DEF -
K. Jablinski K. Jablinski 29 DEF -

Tabela

Farska Ostrva - Meistaradeildin
# Tim O G B
1 NSI Runavik 27 54-28 58
2 KI Klaksvik 27 51-22 52
3 HB Torshavn 27 47-35 45
4 Vikingur Gota 27 38-28 43
5 B36 Torshavn 27 41-36 42
6 Skála 27 32-43 28
7 AB 27 34-47 28
8 EB / Streymur 27 30-44 27
9 07 Vestur 27 26-44 25
10 B68 27 27-53 20
Promotion - Champions League (Qualification) Promotion - Conference League (Qualification) Relegation - 1. Deild

NSI Runavik prognoze i tipovi za klađenje

Tražite NSI Runavik prognoze? NerdyTips daje fudbalske tipove za NSI Runavik koje generiše naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 77 utakmica sa učešćem tima NSI Runavik, uz tačnost Best Tip-a od 72.7%. Prognoze pokrivaju konačan ishod, preko/ispod golova, oba tima daju gol, tačan rezultat, xG, kornere i posed lopte.

U tekućoj sezoni Meistaradeildin učinak tima NSI Runavik je pobede: 17, nerešeno: 7, porazi: 3 (utakmica: 27). Dati golovi: 54 (2.0 po utakmici), primljeni: 28, a utakmica bez primljenog gola: 10.

NSI Runavik trenutno ima procenjenu tržišnu vrednost od €2.76m.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za NSI Runavik ostaju vidljive, pa naš učinak možete da proverite u svakom trenutku. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

NSI Runavik je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.