Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Vicenza U19

Vicenza U19 Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

16
Prognozirane utakmice
68.8%
Predvidljivost
DWWDDD
Trenutna forma
1.47
Golova po meču
Vicenza U19 je bez crvenog kartona 29 puta zaredom
Još nema tipova

Tipove računamo otprilike 4 dana pre početka utakmice, pa će se predstojeće utakmice uskoro pojaviti ovde.

Poslednji mečevi

Virtus Entella U19 vs Vicenza U19, Campionato Primavera - 2, početak u 10:00. Kvote: 2.10 domaćin, 3.40 nerešeno, 3.00 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.72, poverenje 4.3/10. Konačan rezultat 1–1, tip nije pogođen.
Kraj
Entella U191
Vicenza U19 1
2.10
▴3.40
3.00
X
▴3.40
O2.5
1.72
GG
1.62
O2.5
1.72
4.3
O2.5
1.724.3
Vicenza U19 vs Reggiana U19, Campionato Primavera - 2, početak u 14:00. Kvote: 1.87 domaćin, 3.60 nerešeno, 3.50 gost. Best Tip: pobeda domaćina ili nerešeno, kvota 1.25, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 2–0, tip pogođen.
Kraj
Vicenza U192
Reggiana U190
▾1.87
▴3.60
3.50
1
▾1.87
O2.5
1.72
GG
1.66
1X
1.25
5.0
✓ 1X
1.255.0
Vicenza U19 vs Pro Vercelli U19, Campionato Primavera - 2, početak u 14:00. Kvote: 1.77 domaćin, 3.70 nerešeno, 3.75 gost. Best Tip: pobeda domaćina ili nerešeno, kvota 1.22, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 2–0, tip pogođen.
Kraj
Vicenza U192
Pro V0
▾1.77
▴3.70
▴3.75
1
▾1.77
O2.5
▾1.63
NG
▾2.17
1X
▾1.22
5.0
✓ 1X
▾1.225.0
Renate U19 vs Vicenza U19, Campionato Primavera - 2, početak u 14:00. Kvote: 2.37 domaćin, 3.35 nerešeno, 2.60 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.82, poverenje 4.2/10. Konačan rezultat 1–1, tip nije pogođen.
Kraj
Renate U191
Vicenza U191
▴2.37
▾3.35
2.60
X
▾3.35
O2.5
1.82
GG
1.68
O2.5
1.82
4.2
O2.5
1.824.2
Renate U19 vs Vicenza U19, Campionato Primavera - 2, početak u 14:00. Kvote: 2.30 domaćin, 3.40 nerešeno, 2.70 gost. Best Tip: pobeda domaćina ili nerešeno, kvota 1.38, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Renate U191
Vicenza U191
▴2.30
▴3.40
▾2.70
1
▴2.30
O2.5
▴1.73
GG
▴1.62
1X
▴1.38
5.0
✓ 1X
▴1.385.0
Vicenza U19 vs Udinese U19, Campionato Primavera - 2, početak u 14:00. Kvote: 2.50 domaćin, 3.55 nerešeno, 2.37 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.47, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Vicenza U191
Udinese U191
▴2.50
▴3.55
▾2.37
X2
1.44
O2.5
▾1.55
GG
▾1.47
GG
▾1.47
5.0
✓ GG
▾1.475.0
Vicenza U19 vs Como U19, Campionato Primavera - 2, početak u 14:00. Kvote: 5.00 domaćin, 4.15 nerešeno, 1.52 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.56, poverenje 3.3/10. Konačan rezultat 2–3, tip pogođen.
Kraj
Vicenza U192
Como U19 3
▴5.00
▴4.15
▾1.52
2
▾1.52
O2.5
▾1.56
GG
▴1.68
O2.5
▾1.56
3.3
✓ O2.5
▾1.563.3
Vicenza U19 vs AlbinoLeffe U19, Campionato Primavera - 2, početak u 13:30. Kvote: 1.69 domaćin, 4.00 nerešeno, 4.20 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.54, poverenje 3.2/10. Konačan rezultat 0–3, tip pogođen.
Kraj
Vicenza U190
AlbinoLeffe U193
▾1.69
▴4.00
▴4.20
X2
1.98
U3.5
1.54
GG
▴1.59
U3.5
▴1.54
3.2
✓ U3.5
▴1.543.2

Statistika sezone

Campionato Primavera - 2 Italija · Sezona 2026
7Utakmice Procenat pobeda 43%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice527
Pobede303
Nerešeno123
Porazi101
Postignuti golovi9211
Primljeni golovi426
Prosek postignutih golova1.81.01.6
Prosek primljenih golova0.81.00.9
Utakmice bez primljenog gola303
Utakmice bez postignutog gola101
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin3-0
Gost-
Najveći poraz
Domaćin0-2
Gost-
Najviše postignutih golova
Domaćin3
Gost1
Najviše primljenih golova
Domaćin2
Gost1
Serije
Pobede2
Porazi0
Penali
1/ 1
100.00% realizovano
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
0–1
0-15
2–2
16-30
3–1
31-45
2–0
46-60
2–0
61-75
2–2
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vreme kartona
0Žuti
1Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.586%
6 Utakmice
Preko 1.557%
4 Utakmice
Preko 2.514%
1 Utakmice
Preko 3.50%
0 Utakmice
Preko 4.50%
0 Utakmice

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tabela

Italija - Campionato Primavera - 2
# Tim O G B
1 Sampdoria U19 7 20-9 15
2 Cremonese U19 7 15-8 15
3 Renate U19 7 13-6 15
4 Venezia U19 7 13-9 13
5 Vicenza U19 7 11-6 12
6 Udinese U19 7 15-13 12
7 Virtus Entella U19 7 12-9 11
8 Lecco U19 7 8-11 11
9 Padova U19 7 10-11 10
10 Brescia U19 7 10-15 8
11 Cittadella U19 7 11-15 7
12 Mantova U19 7 8-12 7
13 Modena U19 7 11-14 5
14 Pro Vercelli U19 7 6-12 5
15 Sudtirol U19 7 5-10 4
16 Reggiana U19 7 2-10 2
17 Catanzaro U19 7 19-6 19
18 Benevento U19 7 20-7 16
19 Perugia U19 7 18-4 15
20 Palermo U19 7 13-8 15
21 Monopoli U19 7 12-7 12
22 Bari U19 7 11-6 12
23 Avellino U19 7 12-11 12
24 Latina U19 7 15-11 11
25 Pescara U19 7 15-14 11
26 Napoli U19 7 10-10 9
27 Spezia U19 7 11-14 7
28 Pisa U19 7 11-14 6
29 Cosenza U19 7 7-18 4
30 Frosinone U19 7 5-20 4
31 Ascoli U19 7 7-17 2
32 Salernitana U19 7 5-24 1
Promotion - Primavera 1 Promotion - Primavera 2 (Promotion - Play Offs) Relegation

Vicenza U19 prognoze i tipovi za klađenje

Tražite Vicenza U19 prognoze? NerdyTips daje fudbalske tipove za Vicenza U19 koje generiše naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 16 utakmica sa učešćem tima Vicenza U19, uz tačnost Best Tip-a od 68.8%. Prognoze pokrivaju konačan ishod, preko/ispod golova, oba tima daju gol, tačan rezultat, xG, kornere i posed lopte.

U tekućoj sezoni Campionato Primavera - 2 učinak tima Vicenza U19 je pobede: 3, nerešeno: 3, porazi: 1 (utakmica: 7). Dati golovi: 11 (1.6 po utakmici), primljeni: 6, a utakmica bez primljenog gola: 3.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Vicenza U19 ostaju vidljive, pa naš učinak možete da proverite u svakom trenutku. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

Vicenza U19 je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.