Hetman Zamosc Tipy, štatistiky a forma
AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.
4
Tipované zápasy
–
Úspešnosť tipov
WWWWD
Aktuálna forma
1.87
Góly / zápas
Hetman Zamosc je v posledných 6 zápasoch neporazený
Hetman Zamosc skóroval v posledných 9 zápasoch
Hetman Zamosc je doma v posledných 5 zápasoch neporazený
Ďalší zápas
III Liga - Group 4 · ne 8. novembra · 12:00
Hetman Zamosc
VS
Wisloka Debica
Best Tip
Kurz
Dôvera
5.6/10
Odomknúť tip
Posledné zápasy
Sokol Kolb. vs Hetman Zamosc, III Liga - Group 4, výkop 13:00. Kurzy: 2.75 domáci, 3.50 remíza, 2.63 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.47, dôvera 3.4/10. Konečný výsledok 0–2, tip trafený.
Sokol Kolb.0
Hetman Zamosc2Hetman Zamosc vs Jaroslaw, III Liga - Group 4, výkop 13:00. Kurzy: 2.15 domáci, 3.55 remíza, 2.92 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.40, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 1–0, tip netrafený.
Hetman Zamosc1
Jaroslaw0Busko-Zdroj vs Hetman Zamosc, III Liga - Group 4, výkop 14:00. Kurzy: 2.77 domáci, 3.55 remíza, 2.35 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.52, dôvera 6.2/10. Konečný výsledok 2–4, tip trafený.
Busko-Zdroj2
Hetman Zamosc4Hetman Zamosc vs Czarni Polaniec, III Liga - Group 4, výkop 14:00. Kurzy: 2.20 domáci, 3.60 remíza, 2.85 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.48, dôvera 6.2/10. Konečný výsledok 1–0, tip netrafený.
Hetman Zamosc1
Czarni Polaniec0Hetman Zamosc vs Chelmianka Chelm, III Liga - Group 4, výkop 14:00. Kurzy: 3.25 domáci, 3.70 remíza, 2.00 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.30, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 2–2, tip trafený.
Hetman Zamosc2
Chelmianka Chelm2
Kon.
2.75
3.50
2.63
2
O2.5
Áno
X2
3.4
✓ X2
Kon.
2.15
3.55
2.92
1
O2.5
Áno
ODG
8.0
ODG
Kon.
▾2.77
▾3.55
▴2.35
2
O2.5
Áno
ODG
6.2
✓ ODG
Kon.
2.20
3.60
2.85
1
O2.5
Áno
ODG
6.2
ODG
Kon.
3.25
3.70
2.00
2
O2.5
Áno
X2
8.0
✓ X2
Štatistiky sezóny
III Liga - Group 4
15Zápasy
Percento výhier 47%
Prehľad výkonov
| Údaj | Doma | Vonku | Celkom |
|---|---|---|---|
| Zápasy | 8 | 7 | 15 |
| Výhry | 4 | 3 | 7 |
| Remízy | 3 | 2 | 5 |
| Prehry | 1 | 2 | 3 |
| Strelené góly | 13 | 15 | 28 |
| Inkasované góly | 8 | 14 | 22 |
| Priemer strelených gólov | 1.6 | 2.1 | 1.9 |
| Priemer inkasovaných gólov | 1.0 | 2.0 | 1.5 |
| Čisté kontá | 3 | 1 | 4 |
| Bez streleného gólu | 1 | 0 | 1 |
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma3-0
Vonku2-4
Najvyššia prehra
Doma0-1
Vonku4-2
Najviac strelených gólov
Doma3
Vonku4
Najviac inkasovaných gólov
Doma3
Vonku4
Série
Výhry1
Prehry2
Penalty
1/ 2
50.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Strelené
Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
1Červené
Strelené góly
Nad 0.593%
14 zápasov
Nad 1.567%
10 zápasov
Nad 2.520%
3 zápasov
Nad 3.57%
1 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov
Hráči
Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch
Tabuľka
| # | Tím | Z | G | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
15 | 25-6 | 37 |
| 2 |
|
15 | 27-13 | 29 |
| 3 |
|
15 | 23-17 | 29 |
| 4 |
|
15 | 28-22 | 26 |
| 5 |
|
15 | 31-28 | 25 |
| 6 |
|
15 | 22-20 | 25 |
| 7 |
|
15 | 23-16 | 24 |
| 8 |
|
15 | 20-20 | 22 |
| 9 |
|
15 | 23-22 | 21 |
| 10 |
|
15 | 24-24 | 20 |
| 11 |
|
15 | 31-28 | 18 |
| 12 |
|
15 | 14-17 | 16 |
| 13 |
|
15 | 15-19 | 16 |
| 14 |
|
15 | 29-35 | 14 |
| 15 |
|
15 | 20-35 | 14 |
| 16 |
|
15 | 11-24 | 13 |
| 17 |
|
15 | 19-26 | 12 |
| 18 |
|
15 | 17-30 | 11 |
V aktuálnej sezóne III Liga - Group 4 má Hetman Zamosc po 15 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 7, remízy: 5, prehry: 3. Strelené góly: 28 (1.9 na zápas), inkasované: 22, čisté kontá: 4.
NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Hetman Zamosc zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.
Hetman Zamosc je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.