Hetman Zamosc Prognoze, statistika i forma
AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.
4
Prognozirane utakmice
–
Predvidljivost
WWWWD
Trenutna forma
1.87
Golova po meču
Hetman Zamosc je bez poraza 6 puta zaredom
Hetman Zamosc daje gol 9 puta zaredom
Hetman Zamosc je bez poraza kod kuće 5 puta zaredom
Sledeća utakmica
III Liga - Group 4 · ned 8. nov · 12:00
Hetman Zamosc
VS
Wisloka Debica
Best Tip
Kvota
Poverenje
5.6/10
Otključaj prognozu
Poslednji mečevi
Sokol Kolb. vs Hetman Zamosc, III Liga - Group 4, početak u 13:00. Kvote: 2.75 domaćin, 3.50 nerešeno, 2.63 gost. Best Tip: pobeda gosta ili nerešeno, kvota 1.47, poverenje 3.4/10. Konačan rezultat 0–2, tip pogođen.
Sokol Kolb.0
Hetman Zamosc2Hetman Zamosc vs Jaroslaw, III Liga - Group 4, početak u 13:00. Kvote: 2.15 domaćin, 3.55 nerešeno, 2.92 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.40, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 1–0, tip nije pogođen.
Hetman Zamosc1
Jaroslaw0Busko-Zdroj vs Hetman Zamosc, III Liga - Group 4, početak u 14:00. Kvote: 2.77 domaćin, 3.55 nerešeno, 2.35 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.52, poverenje 6.2/10. Konačan rezultat 2–4, tip pogođen.
Busko-Zdroj2
Hetman Zamosc4Hetman Zamosc vs Czarni Polaniec, III Liga - Group 4, početak u 14:00. Kvote: 2.20 domaćin, 3.60 nerešeno, 2.85 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.48, poverenje 6.2/10. Konačan rezultat 1–0, tip nije pogođen.
Hetman Zamosc1
Czarni Polaniec0Hetman Zamosc vs Chelmianka Chelm, III Liga - Group 4, početak u 14:00. Kvote: 3.25 domaćin, 3.70 nerešeno, 2.00 gost. Best Tip: pobeda gosta ili nerešeno, kvota 1.30, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 2–2, tip pogođen.
Hetman Zamosc2
Chelmianka Chelm2
Kraj
2.75
3.50
2.63
2
O2.5
GG
X2
3.4
✓ X2
Kraj
2.15
3.55
2.92
1
O2.5
GG
GG
8.0
GG
Kraj
▾2.77
▾3.55
▴2.35
2
O2.5
GG
GG
6.2
✓ GG
Kraj
2.20
3.60
2.85
1
O2.5
GG
GG
6.2
GG
Kraj
3.25
3.70
2.00
2
O2.5
GG
X2
8.0
✓ X2
Statistika sezone
III Liga - Group 4
15Utakmice
Procenat pobeda 47%
Pregled učinka
| Statistika | Domaćin | Gost | Ukupno |
|---|---|---|---|
| Utakmice | 8 | 7 | 15 |
| Pobede | 4 | 3 | 7 |
| Nerešeno | 3 | 2 | 5 |
| Porazi | 1 | 2 | 3 |
| Postignuti golovi | 13 | 15 | 28 |
| Primljeni golovi | 8 | 14 | 22 |
| Prosek postignutih golova | 1.6 | 2.1 | 1.9 |
| Prosek primljenih golova | 1.0 | 2.0 | 1.5 |
| Utakmice bez primljenog gola | 3 | 1 | 4 |
| Utakmice bez postignutog gola | 1 | 0 | 1 |
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin3-0
Gost2-4
Najveći poraz
Domaćin0-1
Gost4-2
Najviše postignutih golova
Domaćin3
Gost4
Najviše primljenih golova
Domaćin3
Gost4
Serije
Pobede1
Porazi2
Penali
1/ 2
50.00% realizovano
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Postignuti
Primljeni
Taktika i disciplina
Vreme kartona
0Žuti
1Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.593%
14 Utakmice
Preko 1.567%
10 Utakmice
Preko 2.520%
3 Utakmice
Preko 3.57%
1 Utakmice
Preko 4.50%
0 Utakmice
Igrači
Nema dostupnih podataka o igračima
Tabela
| # | Tim | O | G | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
15 | 25-6 | 37 |
| 2 |
|
15 | 27-13 | 29 |
| 3 |
|
15 | 23-17 | 29 |
| 4 |
|
15 | 28-22 | 26 |
| 5 |
|
15 | 31-28 | 25 |
| 6 |
|
15 | 22-20 | 25 |
| 7 |
|
15 | 23-16 | 24 |
| 8 |
|
15 | 20-20 | 22 |
| 9 |
|
15 | 23-22 | 21 |
| 10 |
|
15 | 24-24 | 20 |
| 11 |
|
15 | 31-28 | 18 |
| 12 |
|
15 | 14-17 | 16 |
| 13 |
|
15 | 15-19 | 16 |
| 14 |
|
15 | 29-35 | 14 |
| 15 |
|
15 | 20-35 | 14 |
| 16 |
|
15 | 11-24 | 13 |
| 17 |
|
15 | 19-26 | 12 |
| 18 |
|
15 | 17-30 | 11 |
U tekućoj sezoni III Liga - Group 4 učinak tima Hetman Zamosc je pobede: 7, nerešeno: 5, porazi: 3 (utakmica: 15). Dati golovi: 28 (1.9 po utakmici), primljeni: 22, a utakmica bez primljenog gola: 4.
NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Hetman Zamosc ostaju vidljive, pa naš učinak možete da proverite u svakom trenutku. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.
Hetman Zamosc je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.