Hetman Zamosc Tahminler, istatistikler ve form
Yapay zeka bahis tahminleri, istatistikler ve form — her gün güncellenir.
4
Tahmin edilen maçlar
–
Öngörülebilirlik oranı
WWWWD
Son form
1.87
Gol / Maç
Hetman Zamosc son 6 maçta yenilmedi
Hetman Zamosc son 9 maçta gol attı
Hetman Zamosc son 5 iç saha maçında yenilmedi
Sonraki maç
III Liga - Group 4 · 8 Kas Paz · 12:00
Hetman Zamosc
VS
Wisloka Debica
Best Tip
Oran
Güven
5.6/10
Tahmini aç
Son maçlar
Sokol Kolb. - Hetman Zamosc, III Liga - Group 4, başlama saati 13:00. Oranlar: ev sahibi 2.75, beraberlik 3.50, deplasman 2.63. Best Tip: deplasman veya beraberlik, oran 1.47, güven 3.4/10. Maç sonucu 0–2, tahmin tuttu.
Sokol Kolb.0
Hetman Zamosc2Hetman Zamosc - Jaroslaw, III Liga - Group 4, başlama saati 13:00. Oranlar: ev sahibi 2.15, beraberlik 3.55, deplasman 2.92. Best Tip: karşılıklı gol olur, oran 1.40, güven 8.0/10. Maç sonucu 1–0, tahmin tutmadı.
Hetman Zamosc1
Jaroslaw0Busko-Zdroj - Hetman Zamosc, III Liga - Group 4, başlama saati 14:00. Oranlar: ev sahibi 2.77, beraberlik 3.55, deplasman 2.35. Best Tip: karşılıklı gol olur, oran 1.52, güven 6.2/10. Maç sonucu 2–4, tahmin tuttu.
Busko-Zdroj2
Hetman Zamosc4Hetman Zamosc - Czarni Polaniec, III Liga - Group 4, başlama saati 14:00. Oranlar: ev sahibi 2.20, beraberlik 3.60, deplasman 2.85. Best Tip: karşılıklı gol olur, oran 1.48, güven 6.2/10. Maç sonucu 1–0, tahmin tutmadı.
Hetman Zamosc1
Czarni Polaniec0Hetman Zamosc - Chelmianka Chelm, III Liga - Group 4, başlama saati 14:00. Oranlar: ev sahibi 3.25, beraberlik 3.70, deplasman 2.00. Best Tip: deplasman veya beraberlik, oran 1.30, güven 8.0/10. Maç sonucu 2–2, tahmin tuttu.
Hetman Zamosc2
Chelmianka Chelm2
MS
2.75
3.50
2.63
2
O2.5
Var
X2
3.4
✓ X2
MS
2.15
3.55
2.92
1
O2.5
Var
KG Var
8.0
KG Var
MS
▾2.77
▾3.55
▴2.35
2
O2.5
Var
KG Var
6.2
✓ KG Var
MS
2.20
3.60
2.85
1
O2.5
Var
KG Var
6.2
KG Var
MS
3.25
3.70
2.00
2
O2.5
Var
X2
8.0
✓ X2
Sezon istatistikleri
III Liga - Group 4
15Maçlar
Galibiyet oranı 47%
Performans analizi
| İstatistik | Ev sahibi | Deplasman | Toplam |
|---|---|---|---|
| Maçlar | 8 | 7 | 15 |
| Galibiyetler | 4 | 3 | 7 |
| Beraberlikler | 3 | 2 | 5 |
| Mağlubiyetler | 1 | 2 | 3 |
| Atılan goller | 13 | 15 | 28 |
| Yenilen goller | 8 | 14 | 22 |
| Maç başına atılan gol | 1.6 | 2.1 | 1.9 |
| Maç başına yenilen gol | 1.0 | 2.0 | 1.5 |
| Gol yenmeyen maçlar | 3 | 1 | 4 |
| Gol atılamayan maçlar | 1 | 0 | 1 |
Rekorlar ve seriler
En farklı galibiyet
Ev sahibi3-0
Deplasman2-4
En farklı mağlubiyet
Ev sahibi0-1
Deplasman4-2
En fazla atılan gol
Ev sahibi3
Deplasman4
En fazla yenilen gol
Ev sahibi3
Deplasman4
Seriler
Galibiyet1
Mağlubiyet2
Penaltılar
1/ 2
50.00% Atılan
Gol dakikaları (atılan / yenilen)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Atılan
Yenilen
Taktik ve disiplin
Kart dakikaları
0Sarı
1Kırmızı
Atılan goller
Üst 0.593%
14 Maçlar
Üst 1.567%
10 Maçlar
Üst 2.520%
3 Maçlar
Üst 3.57%
1 Maçlar
Üst 4.50%
0 Maçlar
Oyuncular
Oyuncu verisi bulunmuyor
Puan durumu
| # | Takım | O | G | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
15 | 25-6 | 37 |
| 2 |
|
15 | 27-13 | 29 |
| 3 |
|
15 | 23-17 | 29 |
| 4 |
|
15 | 28-22 | 26 |
| 5 |
|
15 | 31-28 | 25 |
| 6 |
|
15 | 22-20 | 25 |
| 7 |
|
15 | 23-16 | 24 |
| 8 |
|
15 | 20-20 | 22 |
| 9 |
|
15 | 23-22 | 21 |
| 10 |
|
15 | 24-24 | 20 |
| 11 |
|
15 | 31-28 | 18 |
| 12 |
|
15 | 14-17 | 16 |
| 13 |
|
15 | 15-19 | 16 |
| 14 |
|
15 | 29-35 | 14 |
| 15 |
|
15 | 20-35 | 14 |
| 16 |
|
15 | 11-24 | 13 |
| 17 |
|
15 | 19-26 | 12 |
| 18 |
|
15 | 17-30 | 11 |
Mevcut III Liga - Group 4 sezonunda Hetman Zamosc, 15 maçta 7 galibiyet, 5 beraberlik ve 3 mağlubiyet elde etmiş; 28 gol atmış (maç başına 1.9) ve 22 gol yemiş, 4 kez kalesini gol yemeden korumuştur.
NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm Hetman Zamosc tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.
Hetman Zamosc, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 700'den fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.