Internazionale U19 Прогнози, статистики и форма
AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.
3
Прогнозирани мачове
–
Ниво на предвидимост
LLW
Скорошна форма
2.13
Голове / мач
Internazionale U19 имаше над 1.5 гола в последните 10 мача
Internazionale U19 имаше над 2.5 гола в последните 9 мача
Следващ мач
UEFA Youth League · вт, 13 октомври · 14:00 ч.
Inter U19 (Ita)
VS14:00
Club Brugge U19 (Bel)
Отключи прогнозата
Абонирайте се, за да видите
Последни мачове
Real Madrid U19 срещу Internazionale U19, UEFA Youth League, начален час 15:00. Коефициенти: 1.42 домакин, 4.80 равен, 6.20 гост. Топ избор: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.41, доверие 5.3/10. Краен резултат 3–0, прогнозата излезе.
Real Madrid U19 (Esp)3
Internazionale U19Inter U19 (Ita)0Internazionale U19 срещу Benfica U19, UEFA Youth League, начален час 15:00. Коефициенти: 4.15 домакин, 4.30 равен, 1.73 гост. Топ избор: домакинът да отбележи, коефициент 1.33, доверие 8.7/10. Краен резултат 2–3, прогнозата излезе.
Internazionale U19Inter U192
Benfica U193Internazionale U19 срещу Real Betis U19, UEFA Youth League, начален час 13:00. Коефициенти: 3.30 домакин, 3.70 равен, 2.05 гост. Топ избор: гостът печели или равенство, коефициент 1.33, доверие 5.8/10. Краен резултат 5–3, прогнозата не излезе.
Internazionale U19Inter U195
Real Betis U19Betis U19 3
Край
▾1.42
▴4.80
▴6.20
X
O2.5
Да
O2.5
5.3
✓ O2.5
Край
▾4.15
▴4.30
▾1.73
2
O2.5
Да
HS
8.7
✓ HS
Край
▴3.30
▴3.70
▾2.05
2
O2.5
Да
X2
5.8
X2
Статистики за сезона
UEFA Youth League
8Мачове
Процент победи 63%
Разбивка на представянето
| Показател | Домакин | Гост | Общо |
|---|---|---|---|
| Мачове | 4 | 4 | 8 |
| Победи | 3 | 2 | 5 |
| Равенства | 1 | 1 | 2 |
| Загуби | 0 | 1 | 1 |
| Вкарани голове | 15 | 7 | 22 |
| Допуснати голове | 5 | 7 | 12 |
| Средно вкарани голове | 3.8 | 1.8 | 2.8 |
| Средно допуснати голове | 1.3 | 1.8 | 1.5 |
| Мачове без допуснат гол | 2 | 0 | 2 |
| Мачове без отбелязан гол | 0 | 0 | 0 |
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин5-0
Гост1-3
Най-тежка загуба
Домакин-
Гост4-1
Най-много вкарани голове
Домакин5
Гост3
Най-много допуснати голове
Домакин3
Гост4
Серии
Победи2
Загуби1
Дузпи
4/ 4
100.00% Реализирани
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Вкарани
Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
16-301
31-452
46-601
61-756
76-904
17Жълти
1Червени
Отбелязани голове
Над 0.5100%
8 мача
Над 1.575%
6 мача
Над 2.550%
4 мача
Над 3.525%
2 мача
Над 4.525%
2 мача
Играчи
Няма налични данни за играчите
Класиране
Playoffs
В текущия сезон на UEFA Youth League Internazionale U19 записа 5 победи, 2 равенства и 1 загуби в 8 мача, отбелязвайки 22 гола (2.8 на мач) и допускайки 12, при 2 мача без допуснат гол.
NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Internazionale U19 остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.
Internazionale U19 е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.