Internazionale U19 Pronosticuri, Statistici și Formă
Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.
3
Meciuri analizate
–
Rată de predictibilitate
LLW
Forma recentă
2.13
Goluri / meci
Internazionale U19 a avut peste 1.5 goluri în ultimele 10 meciuri
Internazionale U19 a avut peste 2.5 goluri în ultimele 9 meciuri
Următorul meci
UEFA Youth League · mar., 13 oct. · 14:00
Inter U19 (Ita)
VS14:00
Club Brugge U19 (Bel)
Deblochează pronosticul
Abonează-te pentru a vedea
Meciuri Recente
Real Madrid U19 vs Internazionale U19, UEFA Youth League, start la 15:00. Cote: 1.42 gazde, 4.80 egal, 6.20 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.41, încredere 5.3/10. Scor final 3–0, pontul a ieșit.
Real Madrid U19 (Esp)3
Internazionale U19Inter U19 (Ita)0Internazionale U19 vs Benfica U19, UEFA Youth League, start la 15:00. Cote: 4.15 gazde, 4.30 egal, 1.73 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele înscriu, cotă 1.33, încredere 8.7/10. Scor final 2–3, pontul a ieșit.
Internazionale U19Inter U192
Benfica U193Internazionale U19 vs Real Betis U19, UEFA Youth League, start la 13:00. Cote: 3.30 gazde, 3.70 egal, 2.05 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.33, încredere 5.8/10. Scor final 5–3, pontul nu a ieșit.
Internazionale U19Inter U195
Real Betis U19Betis U19 3
Final
▾1.42
▴4.80
▴6.20
X
O2.5
GG
O2.5
5.3
✓ O2.5
Final
▾4.15
▴4.30
▾1.73
2
O2.5
GG
HS
8.7
✓ HS
Final
▴3.30
▴3.70
▾2.05
2
O2.5
GG
X2
5.8
X2
Statistici Sezon
UEFA Youth League
8Meciuri
Procent victorii 63%
Analiza performanței
| Statistică | Acasă | Deplasare | Total |
|---|---|---|---|
| Meciuri | 4 | 4 | 8 |
| Victorii | 3 | 2 | 5 |
| Egaluri | 1 | 1 | 2 |
| Înfrângeri | 0 | 1 | 1 |
| Goluri marcate | 15 | 7 | 22 |
| Goluri primite | 5 | 7 | 12 |
| Medie goluri marcate | 3.8 | 1.8 | 2.8 |
| Medie goluri primite | 1.3 | 1.8 | 1.5 |
| Meciuri fără gol primit | 2 | 0 | 2 |
| Meciuri fără gol marcat | 0 | 0 | 0 |
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă5-0
Deplasare1-3
Cea mai severă înfrângere
Acasă-
Deplasare4-1
Cele mai multe goluri marcate
Acasă5
Deplasare3
Cele mai multe goluri primite
Acasă3
Deplasare4
Serii
Victorii2
Înfrângeri1
Penalty-uri
4/ 4
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Marcate
Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
16-301
31-452
46-601
61-756
76-904
17Galbene
1Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.5100%
8 Meciuri
Peste 1.575%
6 Meciuri
Peste 2.550%
4 Meciuri
Peste 3.525%
2 Meciuri
Peste 4.525%
2 Meciuri
Jucători
Nu sunt disponibile date despre jucători
Clasament
Playoffs
În sezonul curent din UEFA Youth League, Internazionale U19 a înregistrat 5 victorii, 2 egaluri și 1 înfrângeri în 8 meciuri, marcând 22 goluri (2.8 pe meci) și primind 12, cu 2 meciuri fără gol primit.
NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Internazionale U19 rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.
Internazionale U19 este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.