Internazionale U19 Tippek, statisztikák és forma
MI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.
3
Elemzett mérkőzések
–
Előrejelezhetőségi mutató
LLW
Legutóbbi forma
2.13
Gólok / Mérkőzés
Internazionale U19 mérkőzésein 1.5 gólnál több esett az utóbbi 10 meccsen
Internazionale U19 mérkőzésein 2.5 gólnál több esett az utóbbi 9 meccsen
Következő mérkőzés
UEFA Youth League · okt. 13., K · 14:00
Inter U19 (Ita)
VS14:00
Club Brugge U19 (Bel)
Tipp feloldása
Előfizetés a megtekintéshez
Legutóbbi Meccsek
Real Madrid U19 vs Internazionale U19, UEFA Youth League, kezdés 15:00. Odds: hazai 1.42, döntetlen 4.80, vendég 6.20. Legjobb tipp: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.41, megbízhatóság 5.3/10. Végeredmény 3–0, a tipp bejött.
Real Madrid U19 (Esp)3
Internazionale U19Inter U19 (Ita)0Internazionale U19 vs Benfica U19, UEFA Youth League, kezdés 15:00. Odds: hazai 4.15, döntetlen 4.30, vendég 1.73. Legjobb tipp: hazai csapat gólt szerez, odds 1.33, megbízhatóság 8.7/10. Végeredmény 2–3, a tipp bejött.
Internazionale U19Inter U192
Benfica U193Internazionale U19 vs Real Betis U19, UEFA Youth League, kezdés 13:00. Odds: hazai 3.30, döntetlen 3.70, vendég 2.05. Legjobb tipp: vendég vagy döntetlen, odds 1.33, megbízhatóság 5.8/10. Végeredmény 5–3, a tipp nem jött be.
Internazionale U19Inter U195
Real Betis U19Betis U19 3
Vége
▾1.42
▴4.80
▴6.20
X
O2.5
Igen
O2.5
5.3
✓ O2.5
Vége
▾4.15
▴4.30
▾1.73
2
O2.5
Igen
HS
8.7
✓ HS
Vége
▴3.30
▴3.70
▾2.05
2
O2.5
Igen
X2
5.8
X2
Szezon statisztikák
UEFA Youth League
8Mérkőzések
Győzelmi arány 63%
Teljesítmény elemzése
| Statisztika | Hazai | Vendég | Összesen |
|---|---|---|---|
| Mérkőzések | 4 | 4 | 8 |
| Győzelmek | 3 | 2 | 5 |
| Döntetlenek | 1 | 1 | 2 |
| Vereségek | 0 | 1 | 1 |
| Lőtt gólok | 15 | 7 | 22 |
| Kapott gólok | 5 | 7 | 12 |
| Lőtt gólok átlaga | 3.8 | 1.8 | 2.8 |
| Kapott gólok átlaga | 1.3 | 1.8 | 1.5 |
| Kapott gól nélküli mérkőzések | 2 | 0 | 2 |
| Gól nélküli mérkőzések | 0 | 0 | 0 |
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai5-0
Vendég1-3
Legnagyobb vereség
Hazai-
Vendég4-1
Legtöbb lőtt gól
Hazai5
Vendég3
Legtöbb kapott gól
Hazai3
Vendég4
Sorozatok
Győzelmek2
Vereségek1
Tizenegyesek
4/ 4
100.00% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Lőtt
Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
16-301
31-452
46-601
61-756
76-904
17Sárga
1Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.5100%
8 Mérkőzések
Több mint 1.575%
6 Mérkőzések
Több mint 2.550%
4 Mérkőzések
Több mint 3.525%
2 Mérkőzések
Több mint 4.525%
2 Mérkőzések
Játékosok
Nincsenek elérhető játékosadatok
Tabella
Playoffs
Az aktuális UEFA Youth League szezonban a Internazionale U19 5 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget szerzett 8 mérkőzésen, 22 gólt rúgott (mérkőzésenként 2.8) és 12 gólt kapott, 2 alkalommal tartva kapuját tisztán.
A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Internazionale U19-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.
Internazionale U19 csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.