Internazionale U19 Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα
Προγνωστικά στοιχημάτων με AI, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.
3
Αγώνες με προγνωστικά
–
Δείκτης προβλεψιμότητας
LLW
Πρόσφατη φόρμα
2.13
Γκολ / Αγώνα
Internazionale U19 είχε over 1.5 γκολ στους τελευταίους 10 αγώνες
Internazionale U19 είχε over 2.5 γκολ στους τελευταίους 9 αγώνες
Επόμενος αγώνας
UEFA Youth League · Τρί 13 Οκτ · 14:00
Inter U19 (Ita)
VS14:00
Club Brugge U19 (Bel)
Ξεκλειδώστε το προγνωστικό
Ξεκλειδώστε με συνδρομή
Πρόσφατοι Αγώνες
Real Madrid U19 vs Internazionale U19, UEFA Youth League, έναρξη στις 15:00. Αποδόσεις: 1.42 γηπεδούχος, 4.80 ισοπαλία, 6.20 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.41, εμπιστοσύνη 5.3/10. Τελικό σκορ 3–0, το προγνωστικό βγήκε.
Real Madrid U19 (Esp)3
Internazionale U19Inter U19 (Ita)0Internazionale U19 vs Benfica U19, UEFA Youth League, έναρξη στις 15:00. Αποδόσεις: 4.15 γηπεδούχος, 4.30 ισοπαλία, 1.73 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: να σκοράρει η γηπεδούχος, απόδοση 1.33, εμπιστοσύνη 8.7/10. Τελικό σκορ 2–3, το προγνωστικό βγήκε.
Internazionale U19Inter U192
Benfica U193Internazionale U19 vs Real Betis U19, UEFA Youth League, έναρξη στις 13:00. Αποδόσεις: 3.30 γηπεδούχος, 3.70 ισοπαλία, 2.05 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου ή ισοπαλία, απόδοση 1.33, εμπιστοσύνη 5.8/10. Τελικό σκορ 5–3, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Internazionale U19Inter U195
Real Betis U19Betis U19 3
Τέλος
▾1.42
▴4.80
▴6.20
X
O2.5
GG
O2.5
5.3
✓ O2.5
Τέλος
▾4.15
▴4.30
▾1.73
2
O2.5
GG
HS
8.7
✓ HS
Τέλος
▴3.30
▴3.70
▾2.05
2
O2.5
GG
X2
5.8
X2
Στατιστικά σεζόν
UEFA Youth League
8Αγώνες
Ποσοστό νικών 63%
Ανάλυση απόδοσης
| Στατιστικό | Εντός έδρας | Εκτός έδρας | Σύνολο |
|---|---|---|---|
| Αγώνες | 4 | 4 | 8 |
| Νίκες | 3 | 2 | 5 |
| Ισοπαλίες | 1 | 1 | 2 |
| Ήττες | 0 | 1 | 1 |
| Γκολ υπέρ | 15 | 7 | 22 |
| Γκολ κατά | 5 | 7 | 12 |
| Μ.Ο. γκολ υπέρ | 3.8 | 1.8 | 2.8 |
| Μ.Ο. γκολ κατά | 1.3 | 1.8 | 1.5 |
| Αγώνες χωρίς να δεχθεί γκολ | 2 | 0 | 2 |
| Αγώνες χωρίς γκολ | 0 | 0 | 0 |
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας5-0
Εκτός έδρας1-3
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας-
Εκτός έδρας4-1
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας5
Εκτός έδρας3
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας4
Σερί
Νίκες2
Ήττες1
Πέναλτι
4/ 4
100.00% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Υπέρ
Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
16-301
31-452
46-601
61-756
76-904
17Κίτρινες
1Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.5100%
8 Αγώνες
Over 1.575%
6 Αγώνες
Over 2.550%
4 Αγώνες
Over 3.525%
2 Αγώνες
Over 4.525%
2 Αγώνες
Παίκτες
Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών
Βαθμολογία
Playoffs
Στη φετινή σεζόν του UEFA Youth League, η Internazionale U19 κατέγραψε 5 νίκες, 2 ισοπαλίες και 1 ήττες σε 8 αγώνες, σκοράροντας 22 γκολ (2.8 ανά αγώνα) και δεχόμενη 12, με 2 κλειστά τέρματα.
Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Internazionale U19 παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.
Η ομάδα Internazionale U19 είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.