Internazionale U19 Tips, Statistik och Form
AI-speltips, statistik & form — uppdateras dagligen.
3
Förutsagda Matcher
–
Förutsägbarhetsgrad
LLW
Senaste Form
2.13
Mål / Match
Internazionale U19 hade över 1.5 mål i de senaste 10 matcherna
Internazionale U19 hade över 2.5 mål i de senaste 9 matcherna
Nästa match
UEFA Youth League · tis 13 okt. · 14:00
Inter U19 (Ita)
VS14:00
Club Brugge U19 (Bel)
Lås upp tipset
Prenumerera för att visa
Senaste matcher
Real Madrid U19 vs Internazionale U19, UEFA Youth League, avspark 15:00. Odds: 1.42 hemma, 4.80 oavgjort, 6.20 borta. Bästa tipset: minst 3 mål görs, odds 1.41, säkerhet 5.3/10. Slutresultat 3–0, tipset gick in.
Real Madrid U19 (Esp)3
Internazionale U19Inter U19 (Ita)0Internazionale U19 vs Benfica U19, UEFA Youth League, avspark 15:00. Odds: 4.15 hemma, 4.30 oavgjort, 1.73 borta. Bästa tipset: hemmalaget gör mål, odds 1.33, säkerhet 8.7/10. Slutresultat 2–3, tipset gick in.
Internazionale U19Inter U192
Benfica U193Internazionale U19 vs Real Betis U19, UEFA Youth League, avspark 13:00. Odds: 3.30 hemma, 3.70 oavgjort, 2.05 borta. Bästa tipset: bortalaget vinner eller oavgjort, odds 1.33, säkerhet 5.8/10. Slutresultat 5–3, tipset gick inte in.
Internazionale U19Inter U195
Real Betis U19Betis U19 3
Slut
▾1.42
▴4.80
▴6.20
X
O2.5
Ja
O2.5
5.3
✓ O2.5
Slut
▾4.15
▴4.30
▾1.73
2
O2.5
Ja
HS
8.7
✓ HS
Slut
▴3.30
▴3.70
▾2.05
2
O2.5
Ja
X2
5.8
X2
Säsongsstatistik
UEFA Youth League
8Matcher
Vinstprocent 63%
Prestationsöversikt
| Statistik | Hemma | Borta | Totalt |
|---|---|---|---|
| Matcher | 4 | 4 | 8 |
| Vinster | 3 | 2 | 5 |
| Oavgjorda | 1 | 1 | 2 |
| Förluster | 0 | 1 | 1 |
| Gjorda mål | 15 | 7 | 22 |
| Insläppta mål | 5 | 7 | 12 |
| Snitt gjorda mål | 3.8 | 1.8 | 2.8 |
| Snitt insläppta mål | 1.3 | 1.8 | 1.5 |
| Nollor | 2 | 0 | 2 |
| Matcher utan mål | 0 | 0 | 0 |
Rekord och sviter
Största seger
Hemma5-0
Borta1-3
Största förlust
Hemma-
Borta4-1
Flest gjorda mål
Hemma5
Borta3
Flest insläppta mål
Hemma3
Borta4
Sviter
Vinster2
Förluster1
Straffar
4/ 4
100.00% Satta
När målen görs (gjorda vs insläppta)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Gjorda
Insläppta
Taktik och disciplin
Kortens minuter
16-301
31-452
46-601
61-756
76-904
17Gula
1Röda
Gjorda mål
Över 0.5100%
8 Matcher
Över 1.575%
6 Matcher
Över 2.550%
4 Matcher
Över 3.525%
2 Matcher
Över 4.525%
2 Matcher
Spelare
Inga spelardata tillgängliga
Tabell
Playoffs
I den aktuella UEFA Youth League-säsongen har Internazionale U19 noterat 5 vinster, 2 oavgjorda och 1 förluster på 8 matcher, gjort 22 mål (2.8 per match) och släppt in 12, med 2 hållna nollor.
NerdyTips bygger på full transparens — alla avslutade Internazionale U19-tips förblir synliga så att du kan verifiera vår historik när som helst. Tips för kommande matcher kräver en prenumeration.
Internazionale U19 är bara ett av tusentals lag som vi analyserar varje dag — utforska våra fotbollstips för fler än 700 ligor.