Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
Cappellen

Cappellen Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

26
Прогнозирани мачове
76.9%
Предвидимост
DWLLLD
Скорошна форма
1.07
Голове / мач
Cappellen нямаше червени картони в последните 40 мача
Следващ мач Second Amateur Division - VFV B · нд, 8 ноември · 14:00 ч.
Diegem
VS
Cappellen
Best Tip
Коефициент
Увереност 7.5/10
Отключи прогнозата

Последни мачове

Cappellen срещу Wellen, Second Amateur Division - VFV B, начален час 19:15. Коефициенти: домакин 3.25, равен 4.10, гост 1.74. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.36, увереност 7.0/10. Краен резултат 0–0, губеща прогноза.
Край
Cappellen0
Wellen0
3.25
4.10
1.74
2
1.74
O2.5
1.36
Да
1.40
O2.5
1.36
7.0
O2.5
1.367.0
Racing Mechelen срещу Cappellen, Second Amateur Division - VFV B, начален час 19:00. Коефициенти: домакин 1.08, равен 7.90, гост 11.00. Best Tip: домакинът да спечели с 2+ гола разлика, коефициент 1.58, увереност 6.6/10. Краен резултат 1–3, губеща прогноза.
Край
KRC Mechelen1
Cappellen3
1.08
7.90
11.00
1
1.08
O3.5
1.71
Да
2.02
H1
1.58
6.6
H1
1.586.6
Cappellen срещу Bocholt, Second Amateur Division - VFV B, начален час 19:15. Коефициенти: домакин 3.50, равен 4.50, гост 1.62. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.31, увереност 6.8/10. Краен резултат 0–6, печеливша прогноза.
Край
Cappellen0
Bocholter6
3.50
4.50
1.62
2
1.62
O2.5
1.31
Да
1.39
O2.5
1.31
6.8
✓ O2.5
1.316.8
Sint-Truiden II срещу Cappellen, Second Amateur Division - VFV B, начален час 14:00. Коефициенти: домакин 2.05, равен 3.70, гост 2.77. Best Tip: домакинът печели или равенство, коефициент 1.32, увереност 8.0/10. Краен резултат 3–0, печеливша прогноза.
Край
St. Truiden 23
Cappellen0
2.05
3.70
2.77
1
2.05
O2.5
1.34
Да
1.33
1X
1.32
8.0
✓ 1X
1.328.0
Royal Antwerp II срещу Cappellen, Second Amateur Division - VFV B, начален час 17:30. Коефициенти: домакин 1.50, равен 4.30, гост 4.45. Best Tip: победа за домакина, коефициент 1.50, увереност 8.0/10. Краен резултат 1–0, печеливша прогноза.
Край
Antwerp B1
Cappellen0
1.50
4.30
4.45
1
1.50
O2.5
1.42
Не
2.25
1
1.50
8.0
✓ 1
1.508.0
Cappellen срещу Eendracht T, Second Amateur Division - VFV B, начален час 19:15. Коефициенти: домакин 3.35, равен 3.90, гост 1.76. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.59, увереност 6.8/10. Краен резултат 3–3, печеливша прогноза.
Край
Cappellen3
Eendr. Termien3
3.35
3.90
1.76
2
1.76
O2.5
1.59
Да
1.60
O2.5
1.59
6.8
✓ O2.5
1.596.8
Cappellen срещу Rupel Boom, Second Amateur Division - VFV B, начален час 19:15. Коефициенти: домакин 2.22, равен 4.00, гост 2.37. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.33, увереност 4.0/10. Краен резултат 1–2, печеливша прогноза.
Край
Cappellen1
Boom2
2.22
4.00
2.37
1
2.22
O2.5
1.33
Да
1.34
O2.5
1.33
4.0
✓ O2.5
1.334.0
Cappellen срещу Berg en Dal, Second Amateur Division - VFV B, начален час 19:00. Коефициенти: домакин 1.61, равен 4.15, гост 3.85. Best Tip: победа за домакина, коефициент 1.61, увереност 5.7/10. Краен резултат 2–0, печеливша прогноза.
Край
Cappellen2
Berg en Dal0
1.61
4.15
3.85
1
1.61
O2.5
1.57
Да
1.63
1
1.61
5.7
✓ 1
1.615.7

Сезонна статистика

Second Amateur Division - VFV B Белгия · Сезон 2026
9Мачове Процент победи 11%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове459
Победи011
Равенства213
Загуби235
Вкарани голове7310
Допуснати голове14923
Средно вкарани голове1.80.61.1
Средно допуснати голове3.51.82.6
Сухи мрежи011
Без вкаран гол145
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин-
Гост1-3
Най-тежка загуба
Домакин0-6
Гост4-0
Най-много вкарани голове
Домакин3
Гост3
Най-много допуснати голове
Домакин6
Гост4
Серии
Победи0
Загуби3
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
0Жълти
0Червени
Отбелязани голове
Над 0.544%
4 мача
Над 1.533%
3 мача
Над 2.533%
3 мача
Над 3.50%
0 мача
Над 4.50%
0 мача

Играчи

Няма налични данни за играчите

Класиране

Белгия - Second Amateur Division - VFV B
# Отбор М Г Т
1 Tempo Overijse 10 28-9 27
2 Royal Antwerp II 11 23-10 21
3 Wilrijk 11 26-23 18
4 Racing Mechelen 11 24-18 18
5 Eendracht Termien 11 25-22 17
6 Bocholt 11 19-18 15
7 De Kempen 11 18-19 15
8 Rupel Boom 10 13-15 15
9 Hades 11 25-24 14
10 Sint-Truiden II 10 21-20 14
11 Nijlen 11 15-23 14
12 Rotselaar 11 21-26 13
13 Wellen 10 13-17 11
14 Diegem Sport 10 18-25 10
15 Tongeren 11 18-25 8
16 Cappellen 10 10-23 7
Promotion - National Division 1 - VV Promotion - Second Amateur Division Group ACFF Second Amateur Division Group VFV A (Relegation) Relegation

Прогнози и съвети за залагания за Cappellen

Търсите прогнози за Cappellen? NerdyTips предлага футболни прогнози за Cappellen, генерирани от нашия AI модел NT Apex. До момента анализирахме 26 мача с участието на Cappellen с точност на Best Tip от 76.9%. Прогнозите включват краен резултат, над/под, двата отбора да отбележат, точен резултат, xG, корнери и владение на топката.

В текущия сезон на Second Amateur Division - VFV B Cappellen записа 1 победи, 3 равенства и 5 загуби в 9 мача, отбелязвайки 10 гола (1.1 на мач) и допускайки 23, при 1 мача без допуснат гол.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Cappellen остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Cappellen е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.