Vés al contingut
Amb el model d'IA NT Apex
Resovia U19

Resovia U19 Pronòstics, estadístiques i forma

Pronòstics d'apostes amb IA, estadístiques i forma, actualitzats cada dia.

6
Partits pronosticats
50.0%
Previsibilitat
LDLWLD
Forma recent
1.07
Gols / partit
Resovia U19 no va rebre targetes vermelles en els últims 27 partits
Encara no hi ha pronòstics

Calculem els pronòstics uns 4 dies abans del partit, així que els propers partits apareixeran aquí aviat.

Partits recents

Resovia U19 vs Escola Varsovia U19, Central Youth League, inici a les 17:00. Quotes: 2.92 local, 3.75 empat, 2.02 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip visitant, quota 1.31, confiança 5.4/10. Resultat final 1–2, pronòstic encertat.
FT
Resovia U191
Escola U192
2.92
3.75
2.02
2
2.02
U3.5
1.85
No
3.00
X2
1.31
5.4
✓ X2
1.315.4
Polonia Warszawa U19 vs Resovia U19, Central Youth League, inici a les 13:00. Quotes: 1.33 local, 5.40 empat, 5.65 visitant. Best Tip: guanya l'equip local, quota 1.33, confiança 8.0/10. Resultat final 3–3, pronòstic fallat.
FT
Polonia W. U193
Resovia U193
1.33
5.40
5.65
1
1.33
O2.5
1.53
No
1.83
1
1.33
8.0
1
1.338.0
Resovia U19 vs Miedz Legnica U19, Central Youth League, inici a les 10:00. Quotes: 3.05 local, 3.90 empat, 1.90 visitant. Best Tip: guanya o empata l'equip visitant, quota 1.28, confiança 4.6/10. Resultat final 0–2, pronòstic encertat.
FT
Resovia U190
Legnica U192
3.05
3.90
1.90
2
1.90
O2.5
1.40
Sí
1.43
X2
1.28
4.6
✓ X2
1.284.6
Lech Poznan U19 vs Resovia U19, Central Youth League, inici a les 10:00. Quotes: 1.17 local, 7.30 empat, 7.80 visitant. Best Tip: almenys 3 gols marcats, quota 1.26, confiança 1.0/10. Resultat final 0–1, pronòstic fallat.
FT
Lech Poznan U19 0
Resovia U191
1.17
7.30
7.80
1
1.17
O2.5
1.26
No
1.97
O2.5
1.26
1.0
O2.5
1.261.0
Resovia U19 vs Jagiellonia U19, Central Youth League, inici a les 12:30. Quotes: 2.42 local, 4.00 empat, 2.25 visitant. Best Tip: ambdós equips marquen, quota 1.43, confiança 6.2/10. Resultat final 0–4, pronòstic fallat.
FT
Resovia U190
Jagiellonia U194
2.42
4.00
2.25
2
2.25
O2.5
1.42
Sí
1.43
BTTS
1.43
6.2
BTTS
1.436.2
Odra Opole U19 vs Resovia U19, Central Youth League, inici a les 11:00. Quotes: 2.57 local, 3.90 empat, 2.15 visitant. Best Tip: fins a 3 gols en total, quota 1.53, confiança 2.3/10. Resultat final 1–1, pronòstic encertat.
FT
Odra Opole U191
Resovia U191
2.57
3.90
2.15
2
2.15
U3.5
1.53
No
2.42
U3.5
1.53
2.3
✓ U3.5
1.532.3
Resovia U19 vs Stal Rzeszow U19, Central Youth League, inici a les 10:00. Quotes: 2.72 local, 3.80 empat, 2.10 visitant. Best Tip: fins a 3 gols en total, quota 1.51, confiança 2.0/10. Resultat final 1–1, pronòstic encertat.
FT
Resovia U191
Stal Rzeszow U191
2.72
3.80
2.10
1
2.72
U3.5
1.51
No
2.40
U3.5
1.51
2.0
✓ U3.5
1.512.0

Estadístiques de temporada

Central Youth League Polònia · Temporada 2025
29Partits Taxa de victòries 17%
Desglossament del rendiment
Estadística Local Visitant Total
Partits141529
Victòries235
Empats549
Derrotes7815
Gols a favor101626
Gols en contra223658
Mitjana de gols a favor0.71.10.9
Mitjana de gols en contra1.62.42.0
Porteries a zero235
Partits sense marcar7512
Rècords i ratxes
Victòria més àmplia
Local3-1
Visitant2-4
Derrota més àmplia
Local0-4
Visitant7-1
Més gols marcats
Local3
Visitant4
Més gols encaixats
Local4
Visitant7
Ratxes
Victòries3
Derrotes3
Penals
1/ 1
100.00% Convertits
Minuts de gol (a favor vs en contra)
4–5
0-15
3–7
16-30
4–12
31-45
3–9
46-60
4–13
61-75
9–11
76-90
Marcats Encaixats
Tàctica i disciplina
Minuts de targetes
0Grogues
0Vermelles
Gols marcats
Més de 0.559%
17 Partits
Més de 1.517%
5 Partits
Més de 2.510%
3 Partits
Més de 3.53%
1 Partits
Més de 4.50%
0 Partits

Jugadors

No hi ha dades disponibles de jugadors

Pronòstics d'apostes de Resovia U19

Busques pronòstics de Resovia U19? NerdyTips ofereix pronòstics de futbol per a Resovia U19 generats per IA amb el nostre model, NT Apex. Fins ara hem analitzat 6 partits de Resovia U19, amb una precisió del Best Tip de 50.0%. Els pronòstics cobreixen resultat final, més/menys gols, ambdós equips marquen, marcador exacte, xG, córners i possessió.

En la temporada actual de Central Youth League, Resovia U19 ha aconseguit 5 victòries, 9 empats i 15 derrotes en 29 partits, marcant 26 gols (0.9 per partit) i encaixant-ne 58, amb 5 porteries a zero.

NerdyTips es basa en la transparència total: tots els pronòstics ja resolts de Resovia U19 continuen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

Resovia U19 és només un dels milers d'equips que analitzem cada dia: explora els nostres pronòstics de futbol de més de 700 lligues.