Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Resovia U19

Resovia U19 Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

6
Ennustatud mängud
50.0%
Ennustatavuse määr
LDLWLD
Hiljutine vorm
1.07
Väravad / mäng
Resovia U19 ei saanud viimases 27 mängus punast kaarti
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Resovia U19 vs Escola Varsovia U19, Central Youth League, algus kell 17:00. Koefitsiendid: 2.92 koduvõit, 3.75 viik, 2.02 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.31, usaldus 5.4/10. Lõppseis 1–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Resovia U191
Escola U192
2.92
3.75
2.02
2
2.02
U3.5
1.85
Ei
3.00
X2
1.31
5.4
✓ X2
1.315.4
Polonia Warszawa U19 vs Resovia U19, Central Youth League, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 1.33 koduvõit, 5.40 viik, 5.65 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.33, usaldus 8.0/10. Lõppseis 3–3, vihje oli möödalask.
Lõpp
Polonia W. U193
Resovia U193
1.33
5.40
5.65
1
1.33
O2.5
1.53
Ei
1.83
1
1.33
8.0
1
1.338.0
Resovia U19 vs Miedz Legnica U19, Central Youth League, algus kell 10:00. Koefitsiendid: 3.05 koduvõit, 3.90 viik, 1.90 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.28, usaldus 4.6/10. Lõppseis 0–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Resovia U190
Legnica U192
3.05
3.90
1.90
2
1.90
O2.5
1.40
Jah
1.43
X2
1.28
4.6
✓ X2
1.284.6
Lech Poznan U19 vs Resovia U19, Central Youth League, algus kell 10:00. Koefitsiendid: 1.17 koduvõit, 7.30 viik, 7.80 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.26, usaldus 1.0/10. Lõppseis 0–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Lech Poznan U19 0
Resovia U191
1.17
7.30
7.80
1
1.17
O2.5
1.26
Ei
1.97
O2.5
1.26
1.0
O2.5
1.261.0
Resovia U19 vs Jagiellonia U19, Central Youth League, algus kell 12:30. Koefitsiendid: 2.42 koduvõit, 4.00 viik, 2.25 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.43, usaldus 6.2/10. Lõppseis 0–4, vihje oli möödalask.
Lõpp
Resovia U190
Jagiellonia U194
2.42
4.00
2.25
2
2.25
O2.5
1.42
Jah
1.43
BTTS
1.43
6.2
BTTS
1.436.2
Odra Opole U19 vs Resovia U19, Central Youth League, algus kell 11:00. Koefitsiendid: 2.57 koduvõit, 3.90 viik, 2.15 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.53, usaldus 2.3/10. Lõppseis 1–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Odra Opole U191
Resovia U191
2.57
3.90
2.15
2
2.15
U3.5
1.53
Ei
2.42
U3.5
1.53
2.3
✓ U3.5
1.532.3
Resovia U19 vs Stal Rzeszow U19, Central Youth League, algus kell 10:00. Koefitsiendid: 2.72 koduvõit, 3.80 viik, 2.10 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.51, usaldus 2.0/10. Lõppseis 1–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Resovia U191
Stal Rzeszow U191
2.72
3.80
2.10
1
2.72
U3.5
1.51
Ei
2.40
U3.5
1.51
2.0
✓ U3.5
1.512.0

Hooaja statistika

Central Youth League Poola · Hooaeg 2025
29Mängud Võidumäär 17%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud141529
Võidud235
Viigid549
Kaotused7815
Löödud väravad101626
Sisse lastud väravad223658
Keskm. löödud väravad0.71.10.9
Keskm. sisse lastud väravad1.62.42.0
Nullimängud235
Mängud väravata7512
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu3-1
Võõrsil2-4
Suurim kaotus
Kodu0-4
Võõrsil7-1
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu3
Võõrsil4
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu4
Võõrsil7
Seeriad
Võit3
Kaotus3
Penaltid
1/ 1
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
4–5
0-15
3–7
16-30
4–12
31-45
3–9
46-60
4–13
61-75
9–11
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
0Punased
Löödud väravad
Üle 0.559%
17 mängu
Üle 1.517%
5 mängu
Üle 2.510%
3 mängu
Üle 3.53%
1 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Resovia U19 ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Resovia U19 ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Resovia U19 meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 6 mängu, milles on osalenud Resovia U19, parima vihje täpsusega 50.0%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel Central Youth League hooajal on Resovia U19 saavutanud 5 võitu, 9 viiki ja 15 kaotust 29 mängus, lüües 26 väravat (0.9 mängu kohta) ja lastes sisse 58, sealhulgas 5 mängu väravat sisse laskmata.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Resovia U19 ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Resovia U19 on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.