1. Početna
  2. Lige
  3. Resovia U19
Resovia U19

Resovia U19 Prognoze, statistika i forma

KEY INSIGHT Resovia U19 nije dobio crveni karton u poslednjih 25 utakmica

Trenutna forma

DDLW
4 Prognozirane utakmice
50% Stepen predvidljivosti

AI tipove

Pokreće NerdyTips

05:00

Završeno
red card Lech P
Lech Poznan U19
0 : 1
Resovia U19
Resovia U19
1.17
7.3
7.8

1

1.17

O2.5

1.26

NO

1.97

O2.5

1.26
1/10

07:30

Završeno
Resovia U19
Resovia U19
0 : 4
Jagiellonia U19
Jagiellon
2.42
4
2.25

2

2.25

O2.5

1.42

YES

1.43

GG

1.43
6.2/10

06:00

Završeno
Odra O
Odra Opole U19
1 : 1
Resovia U19
Resovia U19
2.57
3.9
2.15

2

2.15

U3.5

1.53

NO

2.42

U3.5

1.53
2.3/10

05:00

Završeno
Resovia U19
Resovia U19
1 : 1
Stal Rzeszow U19
Stal R
2.72
3.8
2.1

1

2.72

U3.5

1.51

NO

2.4

U3.5

1.51
2/10

Resovia U19 prognoze i tipovi za klađenje

Tražite Resovia U19 prognoze? NerdyTips pruža fudbalske tipove za Resovia U19 generisane veštačkom inteligencijom pomoću našeg algoritma, NT Apex. Do sada smo analizirali 4 utakmica sa učešćem Resovia U19, uz tačnost najboljeg tipa od 50%. Prognoze pokrivaju Konačan rezultat, Under/Over, Oba tima daju gol, Tačan rezultat, xG, Kornere i Posed lopte.

У текућој сезони Central Youth League, Resovia U19 beleži 4 pobeda, 8 remija i 14 poraza u 26 utakmica, uz 22 postignutih golova (0.8 po utakmici) i 53 primljenih, sa 4 utakmica bez primljenog gola.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene Resovia U19 prognoze ostaju vidljive kako biste u svakom trenutku mogli da proverite našu uspešnost. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

Central Youth LeaguePoland • Sezona 2025
Pregled učinka
StatistikaDomaćinGostUkupno
Utakmice131326
Pobede224
Nerešeno538
Porazi6814
Postignuti golovi101222
Primljeni golovi203353
Prosek postignutih golova0.80.90.8
Prosek primljenih golova1.52.52.0
Utakmice bez primljenog gola224
Utakmice bez postignutog gola6511
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin 3-1
Gost 2-4
Najveći poraz
Domaćin 0-4
Gost 7-1
Najviše postignutih golova
Domaćin 3
Gost 4
Najviše primljenih golova
Domaćin 4
Gost 7
Serije
Pobede 3
Porazi 3
Penali
1 / 1
100.00% Realizovani
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
Taktika i disciplina
Vreme kartona
0 Žuti
0 Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.5 58%
15 Utakmice
Više od 1.5 15%
4 Utakmice
Više od 2.5 8%
2 Utakmice
Više od 3.5 4%
1 Utakmice
Više od 4.5 0%
0 Utakmice
Nema dostupnih podataka o igračima