Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Resovia U19

Resovia U19 Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

AI προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

6
Αγώνες με προγνωστικά
50.0%
Δείκτης προβλεψιμότητας
LDLWLD
Πρόσφατη φόρμα
1.07
Γκολ / αγώνα
Resovia U19 δεν είχε κόκκινες κάρτες στους τελευταίους 27 αγώνες
Δεν υπάρχουν ακόμη προγνωστικά

Υπολογίζουμε τα προγνωστικά περίπου 4 ημέρες πριν από τη σέντρα, οπότε οι επόμενοι αγώνες θα εμφανιστούν εδώ σύντομα.

Πρόσφατοι αγώνες

Resovia U19 vs Escola Varsovia U19, Central Youth League, έναρξη στις 17:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.92, ισοπαλία 3.75, φιλοξενούμενη 2.02. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης ή ισοπαλία, απόδοση 1.31, εμπιστοσύνη 5.4/10. Τελικό σκορ 1–2, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Resovia U191
Escola U192
2.92
3.75
2.02
2
2.02
U3.5
1.85
NG
3.00
X2
1.31
5.4
✓ X2
1.315.4
Polonia Warszawa U19 vs Resovia U19, Central Youth League, έναρξη στις 13:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.33, ισοπαλία 5.40, φιλοξενούμενη 5.65. Best Tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.33, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 3–3, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Polonia W. U193
Resovia U193
1.33
5.40
5.65
1
1.33
O2.5
1.53
NG
1.83
1
1.33
8.0
1
1.338.0
Resovia U19 vs Miedz Legnica U19, Central Youth League, έναρξη στις 10:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.05, ισοπαλία 3.90, φιλοξενούμενη 1.90. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης ή ισοπαλία, απόδοση 1.28, εμπιστοσύνη 4.6/10. Τελικό σκορ 0–2, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Resovia U190
Legnica U192
3.05
3.90
1.90
2
1.90
O2.5
1.40
GG
1.43
X2
1.28
4.6
✓ X2
1.284.6
Lech Poznan U19 vs Resovia U19, Central Youth League, έναρξη στις 10:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.17, ισοπαλία 7.30, φιλοξενούμενη 7.80. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.26, εμπιστοσύνη 1.0/10. Τελικό σκορ 0–1, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Lech Poznan U19 0
Resovia U191
1.17
7.30
7.80
1
1.17
O2.5
1.26
NG
1.97
O2.5
1.26
1.0
O2.5
1.261.0
Resovia U19 vs Jagiellonia U19, Central Youth League, έναρξη στις 12:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.42, ισοπαλία 4.00, φιλοξενούμενη 2.25. Best Tip: να σκοράρουν και οι δύο ομάδες, απόδοση 1.43, εμπιστοσύνη 6.2/10. Τελικό σκορ 0–4, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Resovia U190
Jagiellonia U194
2.42
4.00
2.25
2
2.25
O2.5
1.42
GG
1.43
GG
1.43
6.2
GG
1.436.2
Odra Opole U19 vs Resovia U19, Central Youth League, έναρξη στις 11:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.57, ισοπαλία 3.90, φιλοξενούμενη 2.15. Best Tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.53, εμπιστοσύνη 2.3/10. Τελικό σκορ 1–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Odra Opole U191
Resovia U191
2.57
3.90
2.15
2
2.15
U3.5
1.53
NG
2.42
U3.5
1.53
2.3
✓ U3.5
1.532.3
Resovia U19 vs Stal Rzeszow U19, Central Youth League, έναρξη στις 10:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.72, ισοπαλία 3.80, φιλοξενούμενη 2.10. Best Tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.51, εμπιστοσύνη 2.0/10. Τελικό σκορ 1–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Resovia U191
Stal Rzeszow U191
2.72
3.80
2.10
1
2.72
U3.5
1.51
NG
2.40
U3.5
1.51
2.0
✓ U3.5
1.512.0

Στατιστικά σεζόν

Central Youth League Πολωνία · Σεζόν 2025
29Αγώνες Ποσοστό νικών 17%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες141529
Νίκες235
Ισοπαλίες549
Ήττες7815
Γκολ υπέρ101626
Γκολ κατά223658
Μ.Ο. γκολ υπέρ0.71.10.9
Μ.Ο. γκολ κατά1.62.42.0
Χωρίς παθητικό235
Αγώνες χωρίς γκολ7512
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας3-1
Εκτός έδρας2-4
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας0-4
Εκτός έδρας7-1
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας4
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας4
Εκτός έδρας7
Σερί
Νίκες3
Ήττες3
Πέναλτι
1/ 1
100.00% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
4–5
0-15
3–7
16-30
4–12
31-45
3–9
46-60
4–13
61-75
9–11
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0Κίτρινες
0Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.559%
17 Αγώνες
Over 1.517%
5 Αγώνες
Over 2.510%
3 Αγώνες
Over 3.53%
1 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Resovia U19: προγνωστικά και αναλύσεις

Ψάχνεις προγνωστικά για Resovia U19; Το NerdyTips δίνει AI προγνωστικά ποδοσφαίρου για την ομάδα Resovia U19 μέσα από το μοντέλο μας, το NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 6 αγώνες της ομάδας Resovia U19, με ευστοχία στο Best Tip 50.0%. Τα προγνωστικά καλύπτουν τελικό αποτέλεσμα, Under/Over, GG/NG, ακριβές σκορ, xG, κόρνερ & κατοχή μπάλας.

Στη φετινή σεζόν της Central Youth League, η Resovia U19 κατέγραψε 5 νίκες, 9 ισοπαλίες και 15 ήττες σε 29 αγώνες, σκοράροντας 26 γκολ (0.9 ανά αγώνα) με 58 κατά και 5 αγώνες χωρίς παθητικό.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Resovia U19 παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Resovia U19 είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.