1. Strona Główna
  2. Ligi
  3. Resovia U19
Resovia U19

Resovia U19 Typy, statystyki i forma

KEY INSIGHT Resovia U19 nie otrzymał czerwonej kartki w ostatnich 25 meczach

Ostatnia forma

DDLW
4 Przewidziane mecze
50% Wskaźnik przewidywalności

Typy AI

Oferowane przez NerdyTips

05:00

Nadchodzący
Resovia U19
Resovia U19
vs
Miedz Legnica U19
Miedz L
3.05
3.9
1.9

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

05:00

Zakończony
red card Lech P
Lech Poznan U19
0 : 1
Resovia U19
Resovia U19
1.17
7.3
7.8

1

1.17

O2.5

1.26

NO

1.97

O2.5

1.26
1/10

07:30

Zakończony
Resovia U19
Resovia U19
0 : 4
Jagiellonia U19
Jagiellon
2.42
4
2.25

2

2.25

O2.5

1.42

YES

1.43

GG

1.43
6.2/10

06:00

Zakończony
Odra O
Odra Opole U19
1 : 1
Resovia U19
Resovia U19
2.57
3.9
2.15

2

2.15

U3.5

1.53

NO

2.42

U3.5

1.53
2.3/10

05:00

Zakończony
Resovia U19
Resovia U19
1 : 1
Stal Rzeszow U19
Stal R
2.72
3.8
2.1

1

2.72

U3.5

1.51

NO

2.4

U3.5

1.51
2/10

Typy bukmacherskie i prognozy dla Resovia U19

Szukasz typów na Resovia U19? NerdyTips oferuje generowane przez AI typy piłkarskie dla Resovia U19, tworzone przez nasz algorytm NT Apex. Do tej pory przeanalizowaliśmy 4 meczów z udziałem Resovia U19, osiągając skuteczność najlepszego typu na poziomie 50%. Typy obejmują Wynik końcowy, Under/Over, Obie drużyny strzelą, Dokładny wynik, xG, Rzuty rożne i Posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie Central Youth League Resovia U19 zanotował 4 zwycięstw, 8 remisów i 14 porażek w 26 meczach, strzelając 22 goli (0.8 na mecz) i tracąc 53, zachowując 4 czystych kont.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Resovia U19 pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Central Youth LeaguePoland • Sezon 2025
Analiza formy
StatystykaU siebieNa wyjeździeŁącznie
Mecze131326
Zwycięstwa224
Remisy538
Porażki6814
Gole strzelone101222
Gole stracone203353
Średnia goli strzelonych0.80.90.8
Średnia goli straconych1.52.52.0
Mecze bez straty gola224
Mecze bez strzelonego gola6511
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie 3-1
Na wyjeździe 2-4
Najwyższa porażka
U siebie 0-4
Na wyjeździe 7-1
Najwięcej strzelonych goli
U siebie 3
Na wyjeździe 4
Najwięcej straconych goli
U siebie 4
Na wyjeździe 7
Serie
Zwycięstwa 3
Porażki 3
Rzuty karne
1 / 1
100.00% Wykorzystane
Minuty goli (strzelone vs stracone)
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
0 Żółte
0 Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.5 58%
15 Mecze
Powyżej 1.5 15%
4 Mecze
Powyżej 2.5 8%
2 Mecze
Powyżej 3.5 4%
1 Mecze
Powyżej 4.5 0%
0 Mecze
Brak dostępnych danych o zawodnikach