1. Hjem
  2. Ligaer
  3. Resovia U19
Resovia U19

Resovia U19 Spådommer, statistikk og form

KEY INSIGHT Resovia U19 fikk ingen røde kort i de siste 25 kampene

Nylig form

DDLW
4 Predikerte kamper
50% Forutsigbarhetsgrad

AI-tipsene

Drevet av NerdyTips

05:00

Kommende
Resovia U19
Resovia U19
vs
Miedz Legnica U19
Miedz L
3.05
3.9
1.9

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

05:00

Ferdig
red card Lech P
Lech Poznan U19
0 : 1
Resovia U19
Resovia U19
1.17
7.3
7.8

1

1.17

O2.5

1.26

NO

1.97

O2.5

1.26
1/10

07:30

Ferdig
Resovia U19
Resovia U19
0 : 4
Jagiellonia U19
Jagiellon
2.42
4
2.25

2

2.25

O2.5

1.42

YES

1.43

GG

1.43
6.2/10

06:00

Ferdig
Odra O
Odra Opole U19
1 : 1
Resovia U19
Resovia U19
2.57
3.9
2.15

2

2.15

U3.5

1.53

NO

2.42

U3.5

1.53
2.3/10

05:00

Ferdig
Resovia U19
Resovia U19
1 : 1
Stal Rzeszow U19
Stal R
2.72
3.8
2.1

1

2.72

U3.5

1.51

NO

2.4

U3.5

1.51
2/10

Resovia U19 spådommer og oddstips

Leter du etter Resovia U19 spådommer? NerdyTips tilbyr AI-genererte fotballtips for Resovia U19 drevet av vår algoritme, NT Apex. Til nå har vi analysert 4 kamper med Resovia U19, med en beste-tips treffsikkerhet på 50%. Spådommene dekker Sluttresultat, Over/Under, Begge lag scorer, Korrekt resultat, xG, Hjørnespark og Ballbesittelse.

I den nåværende Central Youth League-sesongen har Resovia U19 oppnådd 4 seire, 8 uavgjort og 14 tap i 26 kamper, scoret 22 mål (0.8 per kamp) og sluppet inn 53, med 4 kamper uten innslupne mål.

NerdyTips er bygget på full åpenhet — alle fullførte Resovia U19 spådommer forblir synlige, slik at du når som helst kan verifisere vår historikk. Spådommer for kommende kamper krever abonnement.

Central Youth LeaguePoland • Sesong 2025
Ytelsesoversikt
StatistikkHjemmeBorteTotalt
Kamper131326
Seire224
Uavgjorte538
Tap6814
Scorede mål101222
Innslupne mål203353
Snitt scorede mål0.80.90.8
Snitt innslupne mål1.52.52.0
Kamper uten baklengsmål224
Kamper uten scoring6511
Rekorder og rekker
Største seier
Hjemme 3-1
Borte 2-4
Største tap
Hjemme 0-4
Borte 7-1
Flest scorede mål
Hjemme 3
Borte 4
Flest innslupne mål
Hjemme 4
Borte 7
Rekker
Seire 3
Tap 3
Straffespark
1 / 1
100.00% Satt
Måltidspunkt (scoret vs sluppet inn)
Taktikk og disiplin
Tidspunkt for kort
0 Gule
0 Røde
Scorede mål
Mer enn 0.5 58%
15 Kamper
Mer enn 1.5 15%
4 Kamper
Mer enn 2.5 8%
2 Kamper
Mer enn 3.5 4%
1 Kamper
Mer enn 4.5 0%
0 Kamper
Ingen tilgjengelige spillerdata